9.kolo ROMA - Monza

Příspěvků
2,434
Tohle je fakt dno. 🙃

Jinak dobrý tři body, dál bych to nekomentoval. Jen že snad jak tu někdo psal - hrát proti desíti je často horší, než normálně.
 
Příspěvků
23,975
Mně to nijak neva, co mou dělá. Navíc on svým dosahem i prevysuje mediální dopad klubu, takže na sebe bere všechny pindy a jako to dělal vždy, i tady dělá takovej jako deštník, po kterým všechno steče a "doma" je klid. Po těch pindach o sazkach elshy a zalewskiho (nic potvrzeneho, naopak podle mě kachna jak stodola) se to i hodí, ať se mluví o něčem jiném, třeba o mourinhove vystoupení. Plus já roky chtěl, aby někdo za klub mluvil a hajil ho, on to dělá. Zrovna tohle je extrémní malichernost, ale žádná tragédie, trošku divadylko no.
 
Last edited:
Příspěvků
1,521
Mně to nijak neva, co mou dělá. Navíc on svým dosahem i prevysuje mediální dopad klubu, takže na sebe bere všechny pindy a jako to dělal vždy, i tady dělá takovej jako deštník, po kterým všechno steče a "doma" je klid. Po těch pindach o sazkach elshy a zalewskiho (ji potvrzeneho, naopak podle mě kachna jak stodola) se to i hodí, ať se mluví o něčem jiném, třeba o mourinhove vystoupení. Plus já roky chtěl, aby někdo za klub mluvil a hajil ho, on to dělá. Zrovna tohle je extrémní malichernost, ale žádná tragédie, trošku divadylko no.
Souhlasím. S fotbalem jako takovým to moc nemá co dělat. Spíš jsou to herecký výkony a já se tomu i občas zasměju, protože je to prostě komedie. Třeba to, jak mu rozhodčí dal redku, on si sednul na lavičku a pak někdo jakoby: José, máš redku. Tak se zase zvedl a prostě šel. V tomhle je prostě svůj a vyjadřuje se takhle. Zároveň souhlasím co napsal Richie, že červená za tohle byla fakt přes čáru.

Jinak nahoře v tabulce to je takový všelijaký a dobře zamotaný.
 
Top