9.kolo ROMA - Monza

Příspěvků
1,484
Kámoš mi dnes říkal, že dal neprohru Monzy, že se tam Lukaku bude bez Dybaly plácat. Řekl jsem mu, že udělal chybu. To budu zas za dementa :mrgreen:
 
Příspěvků
3,554
Ale je to tak, dyt my mame jen optickrj tlak, bez sanci, drajvu, bez pohybu a nabehu, zadny strely. Des
 
Příspěvků
2,234
Kurva 3 body!!! Jinak to nemá smysl komentovat snad jen že jsem měl Lukaka na gól a na konci jak šel na prázdnou bránu 🤦🤦🤦
 
Příspěvků
2,348
Mourek je fakt magor.

Elsha se opět ukázal jako perfektní žolík.

Obrovská nuda tenhle match.

3 body doma, historie se neptá.
 
Příspěvků
23,906
Mně ten čas nevyhovoval dneska, škoda. Takže jsem neviděl. Že sestřihu se zdá, že docela klasika: oni rudá, my tlak, gólman dva zázraky, pak dvě tři tyče, než to tam konečně padlo. Elsha záruka kvality. Mou na konci zas to svoje :lol: nakonec zlatý body
 
Příspěvků
3,404
Viděl sem cele až teď….klasika pro nás,proti deseti je nevýhoda…ne nadarmo dostala Monza zatím 8golu jsou dobří …naštěstí 3body💪
No pojďme na ty pražáky🫵👊
 
Příspěvků
152
Zdravim pratele. Absolutne nechapu, ze po tolika letech fandeni AS nevim o tomto fanouskovskem foru. Nicmene, s dovolenim se mezi vas vetru a s radosti budu sdilet radosti a (asi casteji) strasti naseho klubu.
Dnes jsem videl zapas jen tak jednim okem. Nekolikrat Rui prekapive zacaroval, my dali par tycek. Takova klasika poslednich let. Nastesti nakonec preje jen 3 body zustaly na Olimpiku. Daje 🟡🔴
 
Příspěvků
3,404
Zdravim pratele. Absolutne nechapu, ze po tolika letech fandeni AS nevim o tomto fanouskovskem foru. Nicmene, s dovolenim se mezi vas vetru a s radosti budu sdilet radosti a (asi casteji) strasti naseho klubu.
Dnes jsem videl zapas jen tak jednim okem. Nekolikrat Rui prekapive zacaroval, my dali par tycek. Takova klasika poslednich let. Nastesti nakonec preje jen 3 body zustaly na Olimpiku. Daje 🟡🔴
Buď zdráv 💊
 
Příspěvků
23,906
Zdravim pratele. Absolutne nechapu, ze po tolika letech fandeni AS nevim o tomto fanouskovskem foru. Nicmene, s dovolenim se mezi vas vetru a s radosti budu sdilet radosti a (asi casteji) strasti naseho klubu.
Dnes jsem videl zapas jen tak jednim okem. Nekolikrat Rui prekapive zacaroval, my dali par tycek. Takova klasika poslednich let. Nastesti nakonec preje jen 3 body zustaly na Olimpiku. Daje 🟡🔴
Welcome vojto
Pozdě, ale přece :sala:
Daje
 
Příspěvků
6,336
Mně ten čas nevyhovoval dneska, škoda. Takže jsem neviděl. Že sestřihu se zdá, že docela klasika: oni rudá, my tlak, gólman dva zázraky, pak dvě tři tyče, než to tam konečně padlo. Elsha záruka kvality. Mou na konci zas to svoje nakonec zlatý body
Ano, přesně tak to bylo. Teď jsem dokoukal relive, ale měl jsem to udělat stejně.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 
Příspěvků
2,348
Jak mohli dostat Aouar se Spinazzolou taky vysoky znamky, to nepochopim.
Spina podle mě hrál vcelku dobře, tahal to po lajně co to šlo a světě div se vycházelo to.
Zdravim pratele. Absolutne nechapu, ze po tolika letech fandeni AS nevim o tomto fanouskovskem foru. Nicmene, s dovolenim se mezi vas vetru a s radosti budu sdilet radosti a (asi casteji) strasti naseho klubu.
Dnes jsem videl zapas jen tak jednim okem. Nekolikrat Rui prekapive zacaroval, my dali par tycek. Takova klasika poslednich let. Nastesti nakonec preje jen 3 body zustaly na Olimpiku. Daje 🟡🔴
Vítej 🍺
 
Příspěvků
6,336
Čím víc o tom přemýšlím, tím víc jsem přesvědčenej, že Mou tu rudou dostal za to, že je Mourinho. Zbytečná provokace, ano, kor od něho to fakt "sedělo" (odkaz na fňukání, brečení, mluvení), ale od sudího naprostá malichernost. Maximálně žlutá.
 
Top