6.kolo Empoli vs Roma

Příspěvků
2,234
Pondělí v 20:45
Mourek snad změní ten pomalý střed zálohy, měl by dostat šanci i Eldor přišel na hřiště a makal celkově ty zápasy jsou hodně nezáživné tak snad se dočkáme zlepšení
 
Příspěvků
2,234
Empoli-Roma

Empoli (4-3-1-2): Vicario; Stojanovic, Ismajli, Luperto, Parisi; Haas, Marin, Bandinelli; Pjaca; Lammers, Satriano.

Roma (3-4-2-1): Rui Patricio; Mancini, Smalling, Ibanez; Celik, Camara, Matic, Spinazzola; Dybala, Pellegrini; Abraham
 
Příspěvků
1,484
Že by Bryan seděl? Hádám, že zas zavládne nezdravý rozum a ten týpek bude hrát. Jinak Zaniolo už by měl být alespoň na laviččce.
 
Příspěvků
2,406
Už i já mám Cristanteho plný zuby a to jsem se držel. :-D Snad ten střed bude tentokrát hrát. Když ti nefunguje mozek pole, tak nemůžeme vyhrávat, hrát hezkej fotbal, nic.
 
Příspěvků
2,234
Jsem nasrany už teď Bryan a Matic ve středu zálohy!!!Je slepý nebo proč nedá někoho jiného
 
Příspěvků
2,406
Mimochodem Matič je fakt tragickej. Hezkej střed máme. Staický a s nulovou rozehrávkou Matič s Cristantem a naprosto nevýraznej, pomalej a ubrečenej Pellegrini. :(
 
Příspěvků
2,234
Střed neexistuje je to strašná nuda když nás přehrává Empoli :lol: opravdu to nevidí z té lávky že po gólu (byl krásný) zas hrajeme údržbu
 
Příspěvků
6,336
Půl hodiny zasrané pasivní údržby, čekání na ten gól místo ofenzivní aktivity na 2:0. Zaniolo a Bove na plac.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk

 
Top