37.kolo ROMA - Genoa

Příspěvků
24,048
koukám po vočku
doufám, že bosák nedokomentuje a odejde zajíkající se
což je taky jedinej důvod, proč mi to dělá radost: myslím, že i pokud atalanta vyhraje, do LM nás to neposune (i když ano, racionálně jim to přejme), naopak xabimu bych přál tu dokonalou sezónu dotáhnout, když už jsme jim to nezkazili my
 
Příspěvků
1,338
Veľká gratulácia do Bergama 👏 a zároveň klobúk dole zato čo dokázali. 10-15 rokov dozadu to bol priemerny klub ktorý občas chodil hore dole z prvej do druhej ligy a teraz hrajú stabilne vysoko na pohárových miestach.
Stabilizovali klub a dokázali to bez nejakého veľkého investora. Zarobili si na rekonštrukciu štadióna a silný káder.
A po športovej stránke Gasperiniho sympatická odvážna hra kedy sa napríklad nezľakol ani Liverpoolu na Anfielde a hral si svoje to je highlight tejto sezóny EL.
Zaslúžene víťazstvo a ďalší pohár do 🇮🇹👍
 
Příspěvků
1,539
Rozhodně nechci zlehčovat kvalitu Leve, to určitě ne, jeli letos bomby, ale řekl bych, že takovýho soupeře jako Atalanta letos prostě nepotkali. Běhavý tým co napadá a nutí dělat chyby. Ale jo, kdyby teď padli s Turínem popř. s Violou, byl by to dokonalý závěr pro nás utrápeného ročníku.
 
Příspěvků
2,471
Rozhodně nechci zlehčovat kvalitu Leve, to určitě ne, jeli letos bomby, ale řekl bych, že takovýho soupeře jako Atalanta letos prostě nepotkali. Běhavý tým co napadá a nutí dělat chyby. Ale jo, kdyby teď padli s Turínem popř. s Violou, byl by to dokonalý závěr pro nás utrápeného ročníku.
Podle mě potkali, v bundeslize některý týmy taky hrají takhle agresivně. Podle mě jim to prostě nesedlo. Před Atalantou klobouk dolů, tenhle fotbal mám rád, žádný posraný tikytaka 90 metrů od brány, žádný čekání na útok, ale aktivní napadání. Ale to se musí běhat....
 
Top