37.kolo ROMA - Genoa

Příspěvků
3,650
My potřebujeme, aby nevyhrála Atalanta oba dva zápasy? Se v tom trošku ztrácím. :-D

Situace je následující: Pokud Bologna dneska a Juve zítra vyhrají, pak nám stačí, aby Turín s Atalantou neprohrál a jsme v LM, i když by ten poslední duel Atalanta s Fiorentinou zvládla. Když Bologna vyhraje a Juve remizuje, tak na 99% bude Atalanta čtvrtá s ohledem na lepší skóre. Pokud vyhraje Juve a Bologna remizuje a Atalanta prohraje s Turínem, Atalanta zůstává pátá. Když by Bologna i Juve prohrály a Atalanta vyhrála, může být dokonce i třetí. Pokud Bologna i Juve rpohrají a Atalanta remizuje v obou duelech taky, zůstává pátá a my jdeme do LM. Těch možností je moc no :D
 
Příspěvků
3,650
Situace je následující: Pokud Bologna dneska a Juve zítra vyhrají, pak nám stačí, aby Turín s Atalantou neprohrál a jsme v LM, i když by ten poslední duel Atalanta s Fiorentinou zvládla. Když Bologna vyhraje a Juve remizuje, tak na 99% bude Atalanta čtvrtá s ohledem na lepší skóre. Pokud vyhraje Juve a Bologna remizuje a Atalanta prohraje s Turínem, Atalanta zůstává pátá. Když by Bologna i Juve prohrály a Atalanta vyhrála, může být dokonce i třetí. Pokud Bologna i Juve rpohrají a Atalanta remizuje v obou duelech taky, zůstává pátá a my jdeme do LM. Těch možností je moc no :D
Zkrátka se musíme modlit, aby to Bologna s Juve nevypustily, bodovaly naplno a Atalanta s Turínem nevyhrála, to je nejjednodušší cesta.
 
Příspěvků
2,399
Hrozná představa je že chceme aby porazil Atlantu někdo, koho ta naše skvadra porazila v 10 lidech 🤣
 
Příspěvků
6,397
Já si počkám do 2.6. jak to nakonec dopadne 😁
Já to mám stejně. Upřímně, jak víte, jsem Atalantě nevěřil už v tom finále EL, a tak jsem si nedělal žádné iluze. Nedělám si je ani teď, na to už Římu fandím dost dlouho (konkrétně 24 let). Pokud to náhodou dopadne, budu samozřejmě rád, ale nadále platí, že bych se tomu při mých zkušenostech velmi divil. 🙂
 
Příspěvků
3,650
Tak nic no.

Na druhou stranu, mame kadr na LM? Nebude lepsi v klidu a pomalu skladat kadr, kterej na tu LM bude mit pridti rok? Sehrat se, najit mladou krev…. sakra, aspon nejaky pozitiva se musej dat najit 😃😃😃
 
Příspěvků
912
prijebane cagliari.....skurvena bologna.....zajtra monza dvojka za barak:lol::lol:nuž Rim a stastie ,to vzdy islo proti sebe......
 
Příspěvků
193
Tak tesil jsem na ligu mistru, ale co si budem. Zacinam si uz zvykat na nizsi evropske ligy 😁🤨
Aspon vime, ze realne na finale EL mame mnohem vetsi sanci, nez LM 😁👍
 
Příspěvků
1,521
Hoši, když přišel po Zdendovi Fabio, skončili jsme také šestí, celou dobu pátí, v závěru nás ještě skočila Parma. Doplnil se kádr a pak to přišlo. Tohle bude stejný :mrgreen: Daje
 
Top