37.kolo ROMA - Genoa

Příspěvků
2,429
🤣🤣🤣 no...

To je hnůj. Asi jsou kluci zase vyčerpání.
A Paredes je absolutní debil.

Jak říkám no, maji na salámu.
 
Příspěvků
6,454
Paredes ven. Už ho nemůžu ani vidět, ani cítit, kreténa. Tolik si přeju, aby tohle byl jeho poslední kreténismus (a tedy poslední zápas) u nás. Ať jde do prdele.
 
Příspěvků
2,355
Mě hlavně zajímá ta LM když i ten komentátor říká že musíme držet palce Bergamu!!!já si prostě myslím že 6 z Itálie jde do LM když to Bergamo urve 😉kdo by šel místo nich počet účastníků je jasný dany tak kdo by to měl?
 
Příspěvků
2,429
Mě hlavně zajímá ta LM když i ten komentátor říká že musíme držet palce Bergamu!!!já si prostě myslím že 6 z Itálie jde do LM když to Bergamo urve 😉kdo by šel místo nich počet účastníků je jasný dany tak kdo by to měl?

Komentátor byl taky vcelku v pasti když tvrdil že můžeme Bergamo předběhnout.
 
Příspěvků
6,454
Mě hlavně zajímá ta LM když i ten komentátor říká že musíme držet palce Bergamu!!!já si prostě myslím že 6 z Itálie jde do LM když to Bergamo urve 😉kdo by šel místo nich počet účastníků je jasný dany tak kdo by to měl?
Úvaha je to krásná, ale já se jí moc nezabývám. Neumím si úplně představit, co by se muselo stát, aby Alonso prohrál po roce zrovna tohle. No, nicméně, kéž by.
 
Příspěvků
2,429
Takže asi tak. Navíc Juventus má další kolo Bolognu. Takže pokud Atalanta vyhraje všechno tak skončí víš než 5.
 

scr

Příspěvků
1,773
Vše dobře dopadlo. Lukaku nás spasil na jeho odchod


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
2,355
Tak jsem to hledal a našel tohle je to z překladace šance jsou malé no na LM, ale já osobně přeju ať to Bergamo vyhraje i když jsou v Leverkusenu naši Máme aspoň jistou EL

Za současného stavu se tím kvalifikují do Evropské ligy, ale to se může změnit.

Roma stále může být v Lize mistrů
K tomu, aby šesté místo stálo za Ligu mistrů, potřebuje Řím Atalanta, aby ve středu ve finále Evropské ligy v Dublinu porazila Bayer Leverkusen a skončila pátá v Serii A.

Pokud by Atalanta skončila třetí nebo čtvrtá v tabulce Serie A, další slot by se neotevřel.

Je to proto, že UEFA nastavila vstupní pravidla dříve, než Itálie zajistila páté místo v turnaji díky nejlepšímu klubovému umístění.

Je možné, že Romové budou znát svůj osud až 2. června, protože Atalanta má v ruce zápas proti Fiorentině po skončení zbytku sezóny.
 
Příspěvků
1,539
Kdyby Atalanta vyhrála EL tak by Gasp na tu ligu mohl už srát no. Ale nevim no, teď nedali finále poháru, hráli v plný palbě a dost špatný, Bezzubý Juve si to pohlídalo. Takže já se nebudu divit, když proserou i druhý finále a Gasp bude bez trofeje, zase.
 
Příspěvků
3,698
Kdyby Atalanta vyhrála EL tak by Gasp na tu ligu mohl už srát no. Ale nevim no, teď nedali finále poháru, hráli v plný palbě a dost špatný, Bezzubý Juve si to pohlídalo. Takže já se nebudu divit, když proserou i druhý finále a Gasp bude bez trofeje, zase.
Je to dost mozny no. Na druhou stranu, ted proti Juve jim chybel Scamacca. Coz je pro ne v tyhle fazi sezony naprosto klicovej hrac.
 
Příspěvků
1,338
Áno jediná šanca je že vyhrajú EL čo im prajem bezohľadu nato či to pomôže, a keď vyhrajú budú oslavovať pohár + LM a ligu už môžu mať úplne u prdele.
 
Příspěvků
24,048
To byla zase oslava fotbalu :) lukaku 4.zluta sundáním dresu, to je na potlesk snad víc než ten paredesuv psychovystup :lol:
 
Top