36 kolo Atalanta Roma

Příspěvků
3,650
Prý nám byl nabídnut Nahitán Nández. Kapitán Cagliari, 28 let, v Itálii už řadu let, zadarmo. Končí mu smlouva v létě, plat má 2 mega. Toho bych bral rozhodně. Myslím, že takovej běhavej, dynamickej hráč, kterej je loajální a zvyklej chodit do soubojů, by nám mohl být velmi platný. Možná ne do základní sestavy, ale do rotace určitě.
 
Příspěvků
6,397
Těžko se m k tomu vyjadřuje nějak překvapivě, nově... Na pomalého dřeváka Cristanteho mám pifku už řadu let, to jste si určitě všimli, pravděpodobně směrem k němu taky nejsem bůhvíjak objektivní, jenže letos mi nevadí nejvíc - protože na druhé straně je tu právě Paredes, který je sice fotbalista, dřevák není rozhodně, ale zase je to zdechlé na krok líné hovado (rozuměj věčně oranžovej zmrdeček - a takovýho stačí mít v mančaftu jednoho = Mancini, kterej není zdechlej a na krok línej), takže suma sumárum mi vadí ještě víc než ten Bryan.
Pelle je fotbalista, Říman, výborný technik. Na něm mě sere jen to věčný polehávání, kňourání, fňukání a toto. Pod Danim nicméně šel obrovsky nahoru a toho bych se teda rozhodně nezbavoval. Těch dvou nahoře více než rád, musela by ovšem být adekvátní náhrada, což není reálné. Bojím se, že neodejde ani jeden.
 
Last edited:
Příspěvků
3,650
Těžko se m k tomu vyjadřuje nějak překvapivě, nově... Na pomalého dřeváka Cristanteho mám pifku už řadu let, to jste si určitě všimli, pravděpodobně směrem k němu taky nejsem bůhvíjak objektivní, jenže letos mi nevadí nejvíc - protože na druhé straně je tu právě Paredes, který je sice fotbalista, dřevák není rozhodně, ale zase je to zdechlé na krok líné hovado (rozuměj věčně oranžovej zmrdeček - a takovýho stačí mít v mančaftu jednoho = Mancini, kterej není zdechlej a na krok línej), takže suma sumárum mi vadí ještě víc než ten Bryan.
Pelle je fotbalista, Říman, výborný technik. Na něm mě sere jen to věčný polehávání, kňourání, fňukání a toto. Pod Danim nicméně šel obrovsky nahoru a toho bych se teda rozhodně nezbavoval. Těch dvou nahoře více než rád, musela by ovšem být adekvátní náhrada, což není reálné. Bojím se, že neodejde ani jeden.

Taky jejich odchod nevidim realne. Nemuzes bez penez z LM proste koupit tri zalozniky do zakladu za jedno leto.
 
Příspěvků
1,332
Toho Nandeza vidím dosť reálne, pamätám si že sa pred zápasom obimal s DDR tak som si vtedy pozrel že prečo a oni sa nachvíľu stretli v Boce Juniors. Samozrejme nemusí to znamenať že si DDr povie že ho chce ale minimálne asi nebude proti 😀
 
Příspěvků
3,650
Ja se bojím že si nemůžeme dovolit koupit tři hráče za jedno léto, natož záložníky

Jestli je pravda, že Lina zvýšila naše přijmy a místo 30 mega jako minulý léto musíme sehnat nějakých 10 milionů, tak bych řekl, že 5,6 jich přijde.
 
Příspěvků
1,521
Oni zaplatí pokutu v takové výši, kterou ručníkář nosí běžně po kapsách cash.
 
Top