36 kolo Atalanta Roma

Příspěvků
2,399
Nebylo to spis polevenim bergama?
Nemyslím si. Šanci měli i tak dost, ale DDR musel udělat v kabině rachot. Ta první půle byla katastrofa. Tak teď nezbývá než fandit Bergamu v EL a neztratit body no. Jednou to štěstí mít musíme.
 
Příspěvků
23,975
Nebylo to spis polevenim bergama?
já myslím, že bychom hráli tužku až do konce, kdybychom nedostali zadara tu penaltu (kterou bych já osobně asi nepískl). ta vidina že chybí už jen jeden gól (který by ale zas tolik neřešil, bylo by potřeba vyhrát, ne plichtit) hráče trochu hecla. nicméně slabota. ale zase se tolik nedivim, zázrak je, že poté co přišel ddr, začalo se dělat body, byli jsme na špičce tabulky (za to období, ne celkově), udělali jsme osmifinálne na pětky, pak suverénně brighton a milán, to co se dělo na leverkusenu byl vyloženě zázrak. to vše s kolika hráčema? málo. a ještě některý z nich jsou/byli různě polámaný (abraham, smalling, ndicka, dybala, spina, mancini, pellegrini), anebo jsou prostě dřeva (karsdorp, kristensen při vší dobré vůli taky, auour) anebo na nich nelze stavět naplno aspoň zatím (bove, huisjen, baldanzi). kdo ti tam zbývá? tu naši káru táhnou svilar, mancini, cristante, paredes, lukaku, příležitostně dybala, pellegrini. a ta pětice ani nehraje nijak extra dobře, prostě jen hraje a v rámci svých možností bojuje natolik, že jsme tam ty góly nějak dotlačili a moc jich nedostali. hrál jsme téměř potřetí za sebou finále evropskýho poháru a NEMÁME ABSOLUTNĚ KONSOLIDOVANEJ KÁDR WHATSOEVER, ddr zcela oprávněně mluví o potřebě tým rekonstruovat, a to je ještě hodnej, že neříká zbourat a postavit od základu nově, ale kolik lidí si tak může chtít nechat?
 
Příspěvků
23,975
Jinak Bergamo mohlo fat v době našeho vzepreni se kolik gólů? Ani nevím. Si dělali, co chtěli. Měli x střel z výborných pozic. Kdyby neměli nahráno a zakončovali tak koncentrovaně jako v první půli, dopadlo by to mnohem hůř...
 
Příspěvků
2,434
Zcela objektivně...DDR dokázal s týmem zázraky, ale ten konec sezóny máme dost často na hovno....viděl jsem ostatní týmy a my si tu LM nezasloužíme víc jak Bologna, nebo Bergamo...
Nicméně i tak klobouk dolů před DDR. V létě bych je nechal všechny pořádně běhat.
 
Příspěvků
23,975
to je vizitka vedení a ředitelů, spíš než trenérů, protože ten kádr opravdu je nekvalitní, respektive kvalitních prvků má málo a fakticky není širokej (a nikdy nebyl, akorát máme na výplatnici spoustu zbytečných lidí)
 
Příspěvků
6,402
ddr zcela oprávněně mluví o potřebě tým rekonstruovat, a to je ještě hodnej, že neříká zbourat a postavit od základu nově, ale kolik lidí si tak může chtít nechat?
Prý žádá od vedení 5-6 nových hráčů. To je dost. Otázka co peníze...
 
Příspěvků
2,633
Já bych udělal radikální řezy v týmu. Zbavit se Cristanteho a Pelleho musí být priorita. Oba budou hrát pořád, ale oba jsou fotbalisti do devadesátých let.
 
Příspěvků
2,399
Cristante není špatnej. Navíc zbavovat se hráče kterej není nachylnej na zranění zrovna v našem týmu?
 
Příspěvků
2,633
Podle mě má svý limity, díky kterým ztrácíme c zápasech ve kterých se hraje o všechno.

Přijde mi, že na všechno potřebuje víc dotyků, že mu všechno tak nějak dýl trvá. Nevystřelí v dobrý pozici z první, protože si to potřebuje vždycky připravit. Vůbec to není ten Cristante z Atalanty kdy hrál podhrot a byl fakt dobrej. Ta dynamika jeho pohybu nás prostě stojí body v zápasech ve kterých o něco jde. Pije mi krev, už je to z mojí strany asi osobní 😁
 
Příspěvků
6,402
Svilar, Mancini, Cristante, Pellegrini, El Shaarawy, Dybala... To je kostra týmu na kterou bych nesahal. Byť souhlasím, že Pelle s Cristantem jsou nevyzpytatelní
 
Příspěvků
1,521
Cristante nejde dohromady s Paredesem. Do jeho příchodu patřil pod Mourkem k tomu lepšímu. Nyní hraje na pozici, kde on sám neví co má hrát. Měl dobrý stats v odebírání míčů. Ale jako rozehrávač, kdy se mu povede jeden křižný pas z 10 pokusů, to určitě ne. Pelle je náladový. Když mu to nelepí, jen se válí, tak záloha neexistuje. Mancini imho průměrný stoper, který nestíhá rychlostně byť jeho chvála není ani tak o bránění jako spíš o útočení. Vlastně to taky není čistokrevný stoper. Musíme konečně přivést někoho na pravou stranu. Po odchodu Maicona se mu nikdo z jeho následovatelů nepřiblížil ani z rychlíku. Sice to není jednoduchý, tak alespoň někoho kdo je schopný odcentrovat do vápna. Ne tam mít 3 hráče, které neurčujeme na stupnici jak jsou dobří, ale jak jsou špatní. Příjemný překvapení je gólman. Snad mu to vydrží co nejdéle. Daniele vytěžil maximum, kde jsme teď dojeli na dávné ztráty se slabšími pod jeho předchůdcem. Ale pořádně hodnotit ho budu až po přípravě.
 
Příspěvků
2,434
Cristanteho bych nechal, ale přesně souhlasím se Sushim - kádr musí bejt postavenej tak, aby on neměl klíčovou roli.

S čím ale souhlasím je prodej Pellegriniho - něco za něj dostaneme a rozhodně to není hráč, na kterým můžeš stavět hru. K tomu se furt válí a brečí, nesnaším tohle kor u kapitánů
 
Příspěvků
1,332
Pellegrini sa zlepšil čo je vidieť aj na štatistike 8+4, navyše mi príde že vdaka DDR berie aj tú úlohu kapitána vážnejšie a často bojuje aj smerom dozadu. Momentálne by som ho nepredaval

Cristante je zaujímavý prípad. Terč fanúšikov ale napriek tomu ho stavia každý tréner v Ríme a zároveň ho často beru aj do reprezentácie pričom tam sa už naozaj bavíme o možnosti vybrať si iného 😀 Asi by som si nepovedal že bude chýbať ale očividne má svoje kvality ktoré tréneri oceňujú.
 
Příspěvků
23,975
Pelleho bych neprodával, to je naopak hráč, kterej muze být i v základu a pokud by se ocitl v širším kádru, kde si to má s kým dát a kde má nějaký střídání, byl by na tom i líp fyzicky a byl by efektivnější. Navíc je to kapitán, je to inteligentní osoba, má respekt hráčů, trenéra, novinářů... KdZ hraje dobře, je tahoun a je vynikající, když ne, potřeboval by dolů. Ale zase, není to první hráč, kteryho bychom se měli zbavit, to vůbec ne. Přesto ano, zálohu je potřeba posílit.
 
Příspěvků
3,650
Podle mě má svý limity, díky kterým ztrácíme c zápasech ve kterých se hraje o všechno.

Přijde mi, že na všechno potřebuje víc dotyků, že mu všechno tak nějak dýl trvá. Nevystřelí v dobrý pozici z první, protože si to potřebuje vždycky připravit. Vůbec to není ten Cristante z Atalanty kdy hrál podhrot a byl fakt dobrej. Ta dynamika jeho pohybu nás prostě stojí body v zápasech ve kterých o něco jde. Pije mi krev, už je to z mojí strany asi osobní 😁
Mám to s ním podobně, párkrát za sezonu se mi líbí, ale obecně mi hrozně pije krev.
 
Příspěvků
3,650
Za mě v záloze musí přijít dynamický hráč, box to box typu Nainggolana nebo Barelly. Cristante ma lavici. A back up za Paredese, třeba mladej Esposito.

Sanches odejde, dost možná i Aouar. A včera jsem na více webech četl, že se uvažuje i o prodeji Boveho.
 
Příspěvků
23,975
Za mě v záloze musí přijít dynamický hráč, box to box typu Nainggolana nebo Barelly. Cristante ma lavici. A back up za Paredese, třeba mladej Esposito.

Sanches odejde, dost možná i Aouar. A včera jsem na více webech četl, že se uvažuje i o prodeji Boveho.
to by byla pěkná blbost :)
 
Top