3. zápas skupiny, Leverkusen-Roma

Příspěvků
539
ako neoplatí sa mi to kukať, o 4:00 vstávam do roboty, takže dúfam, verím, že prekvapia a ak nie, tak RUDI von!!!
 
Příspěvků
2,823
Tady se nadává na takovejch hráčů, jak je teda možný, že nikdo nekopne do Radjy, kterej už mohl bejt venku, nedal jedinou přihrávku, snad ani nezpracoval balon, nepohybuje se na těch správnejch místech...prostě nic
 
Příspěvků
5,142
Uau, to ti je zapas. Ja nemam nechty. Uz ani na nohach. Od 1. minuty hrame lepsie, a povedal by som, ze aj vyborne. Goly sme si zasluzili. Toto urveme. Len do nich.

Kampl (ten blondiak) nabehal mam pocit uz asi 42 sprintov a este ani nemal loptu. Ale nevypustame to ani my, mne sa to velmi paci.
 
Příspěvků
2,823
Salah,Pjanič,DeDeRon,Manolas
zbytek týmu stojí za hovno...respektive třeba Flore je neviditelnej, k Radjovi jsem se vyjadřoval,Vojta neměl nic, ale za nic nemohl, Digne prakticky zavinil první gol, Žerv je prostě...Žerv
vyplnilo se to, čeho sem se obával před začátkem
 
Příspěvků
9,059
Mať tam dnes Juana z roku 2009 tak vedieme 2:1. Ja chápem, že pri 2. gole to bola chyba Digneho (BTW De Rossi spravil super vec, že nefauloval bo by šiel dole), ale čo to kurva zas ten čierny nemec spravil? Manolas pochopí, že sa má hrať offside, dokonca aj Torosidis to pochopí, ktorý nechápe na čo sú ruky, ale Rudiger 2 metre mimo a ešte sa pozerá na čičarita....
 
Příspěvků
2,326
v OBRANE DRZIME LAJNU ASI JAK MY V OKRESE !!! Gerv se snazi, ale nejde mu to ,Radja dole jinak tu cervenu opravdu dostane ted si ale nemyslim ze by ji mel dostat jinak my si to jako fanousci AS opravdu uzivame rok co rok :zed: Oni nas snad chcou vyhubit na infarkty :D snad to otocime :daje:
 
Příspěvků
2,823
Už během poločasu sem se chtěl vyjádřit k všeobecnýmu vyhazování Rudiho za vlastně úplně všechno....jasně, zasloužil by nakopat, za plno věcí....ale to, že Toro (30 letej borec se zkušenostma jako kráva) odehraje takhle stupidní ruku, že Digne (možná jeden z nejlepších levej beků za poslední dekádu) ztratí před druhym golem takovymhle nesmyslnym způsobem balon....jak to prosimvás mohl Rudi ovlivnit?
 
Top