3. zápas skupiny, Leverkusen-Roma

Příspěvků
2,456
Maritazzi napsal:
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
Zas to nepřehánějme. Nebudem po jednom výkonu vyhazovat Nainggolana a tleskat Gervinhovi, kterej byl po půl hodině zralej na vystřelení na Gargantuu z Interstellaru.

Radja, ať ho můžu mít rád, jak chci, letos ještě neodehrál dobrej zápas, to naopak Gervinho poslední zápasy hraje výborně.

Tady je vidět, jak moc byla ta první Garciova sezona o Kevinovi, jak šíleně nám chybí.. Podobnej typ hráče se skoro sehnat nedá. U něj už musíme doufat jenom v zázrak.

Radja odehrál několik zápasů úplně super! Včera byl děsnej a Gervinho má dva tři světlý okamžiky každej zápas, jinak je na zabití. Pravdou je, že to často přetaví v nahrávku, nebo gól, takže buďme za to rádi. Kevin chybí na 100%, ale první sezónu to nebylo jen o něm, ale i o skvěle fungující obraně (Benatia s Castanem byla jedna z nej stoperskejch dvojic na světe), suprově hrál Maicon...
Každopádně jak tu někdo psal...nespalo se po včerejšku dobře, mělo se to vyhrát, deset minut odkopat. Pokud zvládneme oba domácí zápasy, tak se tomu pak společně zasmějeme. :)
 
Příspěvků
1,311
Fajn, tak mi ukaž dobrý zápasy, který Radja letos odehrál, já letos neviděl žádnej nad průměrem, spíš hromadu pod. Gervinha nemusíme mít rádi, ale letos, od tý doby, co začal hrát, tak dělá důležitý momenty - 8 zápasů - 4+2, to jsou kvalitní čísla. Ta stoperská dvojice je jasná, myslel jsem to spíš v jinym pohledu na hru, kdy byl Kevin naprosto klíčovej jak v odebírání balonů, tak následný přesný rozehře směrem dopředu, která byla často rozhodující. Kevin je takticky úplně jinde než zbytek týmu.
 
Příspěvků
2,823
Je jasný, že ztráta dvou bodů v poslední pětiminutovce mrzí a že chyb je poslední dobou čím dál tím víc, ale....nejsme poslední dobou nějak moc rozmlsaný?
 
Příspěvků
24,007
PsYchr napsal:
Je jasný, že ztráta dvou bodů v poslední pětiminutovce mrzí a že chyb je poslední dobou čím dál tím víc, ale....nejsme poslední dobou nějak moc rozmlsaný?
necejtím se tak
 
Příspěvků
5,142
PsYchr napsal:
Je jasný, že ztráta dvou bodů v poslední pětiminutovce mrzí a že chyb je poslední dobou čím dál tím víc, ale....nejsme poslední dobou nějak moc rozmlsaný?

Ale hovno. Stale je to o tom istom. Na rozdiel od zaciatku kalendarneho roka nedotahujeme iba gol, ale rovno dva. V tejto sezone zatial Rudiho drzia individuality, Salah, Flore, Lemmy a chyta sa aj Gervais s paradnou formou.

Co nefunguje, je obrana a Radja. Bohuzial, je to zatial slabe. Suhlas 100p s maritazzim, ze potrebujeme Kevina, viac ako inokedy. Za radju v time ale nie je nahrada, ak neratam rovnako tragickeho Keitu.
 
Příspěvků
2,823
Nebavim se teď o výkonu toho týmu, ať už včerejším, nebo jakymkoliv dřívějším, každej tým na světě má problémy
Mluvim o tom, že pořád ještě nejsme Barcelona, abychom pomalu věšeli trenéra za bod z Německa
 
Příspěvků
757
Leverkusen odohral tuto sezonu v Bundeslige 9 zapasov, dal v nich 8 golov a dostal 9.
mne tato ich bilancia naznacuje, ze vcerajsi zapas bol v podstate o Rime.

najlepsi sumar vcerajsieho zapasu, ktory som precital, bol tento:
best on the pitch: Roma
worst on the pitch: Roma

remiza Barca - super, prehra Bate - blamaz, s Leverkusenom sme to mali hore-dole dvakrat za 45 minut...
podobne je to aj v lige...

tato sezona vyzera na jeden brutalny rollercoaster.
kazdopadne bude na co o par rokov spominat, vcera to bolo nieco neskutocne...

Roma je veru zivotny styl. :danko:
 
Příspěvků
757
Okresní přebor šuvix:

 
Příspěvků
6,417
Nainggolan je unavenej. Hraje furt, hraje všecko, Řím téměř každej zápas, jo teď o víkendu seděl, ale předtím zas odehrál všecko za Belgii...
A Gerv? Když porovnám ono 4+2 s tím, co všechno taky posral, jak už tu psal masterhunter, prvních 30 minut 8 kontaktů s balónem - 8 ztrát; zápas o víkendu do poločasu 0:0 - neudělal NIC dobře, to prostě není na pochvalu, pri veškeré snaze o objektivitu...
Rüdiger byl katastrofální a i když Maritazzi nejspíš zase napíše, že si tu kritiku Garcii najdu všude, tak ať. Já prostě nedokážu pochopit, proč byl Rüdiger v základu, když za poslední měsíc - a možná i déle - neměřil jsem to - neodehrál ani jednu minutu. Castan zahrál s Manolasem o víkendu výborně (pravda, s Empoli, uznávám), ale furt to byla lepší varianta. Rüdiger zavinil dva góly.
 
Příspěvků
5,934
Garcia mrha potencialom tohoto timu ako malokto. Kedysi sa tu rozpravalo o Spallettim v suvislosti s tym, ze aj on bol takticka konzerva a tak... Ano, ale nez sa mu to cele zosralo na hlavu, urobil lepsie vysledky, nez Rudi, s timom, v ktorom bolo vsehovsudy trinast ludi, ktori sa dali povazovat za fotbalistov a bez hrotoveho utocnika, o ktoreho sa marne dozadoval asi tri roky.

Toto stalo asi sedem miliard a hra to naivny gang bang fotbal, bez akejkolvek taktickej vyzretosti a schopnosti kontrolovat zapas po celych 90 minut, bez ohladu na to, kto je super.

Vcera to bola ostuda a ne reklama na fotbal. V CL Rim inkasoval za tri zapasy osem golov, coz neznie tak zle, ked si povies, ze mas v skupine Barcelonu, ale znie to horsie nez zle, ked doplnis, ze si od nej dostal jeden kus a z toho zvysku ti dali tri drevaci z Bieloruska a dva Chicharito.
 
Příspěvků
2,823
Než se tady začne na Garciu plivat za úplně všechno, vážně nevim jak mohl ovlivnit minimálně dva goly BATE, který prostě měl Vojta chytit, stejně tak (ano, vim, že sem psal, že mě tam ten Toro děsí) určitě Torovi (jeden z nejzkušenějších borců z naší základní jedenáctky!) nenaordinoval zahrát ve druhý minutě ruku ve vápně...

Jeho největší problém je to, že neumí reagovat na průběh utkání, včera to byl nejklasičtější příklad. Za stavu 2:3 vystřídá hotovýho Salaha a dá tam Falqueho, budiž, dobrej tah, Falque dal gol, v tu chvíli ale, 15 minut do konce, po 65 minutách naprostý dřiny, měl zaplnit střed, třeba Vainquerem, nechat tým se stáhnout a presovat na vlastní půlce, místo toho tam nedal nikoho, Žerv, Pjanič a Radja presovali stopery, docházel jim kyslík a hráčům Bayeru se tim vytvořilo plno volnýho místa kam poslat balon. Jako kdyby jim Rudi chtěl dát za každou cenu šest kusů. Za stavu 3:4 tam pak dá Džeka kterej je výbornej v podržení balonu....bohužel za posledních deset minut nikdo od nás nebyl schopnej balon narvat za půlku (Radjovo zidanovka na hraně velkýho vápna a následná přihrávka na obsazenýho Florenziho??? mě málem přivedla infarkt).

A i tak by se to dalo ukopat, kdyby zase nepropadli hráči, na který se v týhle sezoně sází nejvíc (při čtvrtym golu nesmyslný vyběhnutí Florenziho na balon, kterej v životě nemohl mít, Torosidis neschopnej zareagovat na balon, kterej jde prakticky na něj....)

Já bych to nenazval mrhání potenciálem, to co bylo včera na hřišti, mělo potenciál jako kráva a přitom bylo sedm hráčů zralejch na vystřídání, čímž neříkám, že by byl Garcia bez viny
 
Příspěvků
5,142
Ako hovori danko, tento tim ma fakt velke individuality, ma potencial, hraci pred alebo pocas vykonnostneho zenitu a my hrame hala bala.

Bojim sa, ze v zime odide Lemmy a nech si vas neziskal velmi v jari, tak teraz nam urobil dost bodov. A je to futbalista hlavne. Ten tlak, ze musime nieco vyhrat je obrovsky. A niesom rozmlsany ani nic podobne, chcem troej. Nie zapasy typu "skoro sme to otocili".

Dani a Saba odmietli dat rozhovory po zapase. Zvlast Danimu sa necudujem, to by jedneho roztrhlo.
 
Příspěvků
2,456
masterhunter napsal:
OFF : Doumbia opět perfektvní výkon za CSKA, a opět i s golem. Nyní proti MU. *omg*

Hlavně se potkál asi 3x s míčem, doklepl penaltu. Druhou půli byl za diváka, tak bych to vůbec nezveličoval. Ale na druhou stranu ať mu to tam padá a prodá se úplně, ne nějaký hostování.
 
Příspěvků
3,672
Tony napsal:
PsYchr napsal:
Je jasný, že ztráta dvou bodů v poslední pětiminutovce mrzí a že chyb je poslední dobou čím dál tím víc, ale....nejsme poslední dobou nějak moc rozmlsaný?

Ale hovno. Stale je to o tom istom. Na rozdiel od zaciatku kalendarneho roka nedotahujeme iba gol, ale rovno dva. V tejto sezone zatial Rudiho drzia individuality, Salah, Flore, Lemmy a chyta sa aj Gervais s paradnou formou.

Co nefunguje, je obrana a Radja. Bohuzial, je to zatial slabe. Suhlas 100p s maritazzim, ze potrebujeme Kevina, viac ako inokedy. Za radju v time ale nie je nahrada, ak neratam rovnako tragickeho Keitu.


Zranil se nám Kevin? I Keitga? Radja hraje pod své možnosti? Nevadí, máme přece Vainqueura! :D :grr:
 
Příspěvků
3,672
PsYchr napsal:
Než se tady začne na Garciu plivat za úplně všechno, vážně nevim jak mohl ovlivnit minimálně dva goly BATE, který prostě měl Vojta chytit, stejně tak (ano, vim, že sem psal, že mě tam ten Toro děsí) určitě Torovi (jeden z nejzkušenějších borců z naší základní jedenáctky!) nenaordinoval zahrát ve druhý minutě ruku ve vápně...

Jeho největší problém je to, že neumí reagovat na průběh utkání, včera to byl nejklasičtější příklad. Za stavu 2:3 vystřídá hotovýho Salaha a dá tam Falqueho, budiž, dobrej tah, Falque dal gol, v tu chvíli ale, 15 minut do konce, po 65 minutách naprostý dřiny, měl zaplnit střed, třeba Vainquerem, nechat tým se stáhnout a presovat na vlastní půlce, místo toho tam nedal nikoho, Žerv, Pjanič a Radja presovali stopery, docházel jim kyslík a hráčům Bayeru se tim vytvořilo plno volnýho místa kam poslat balon. Jako kdyby jim Rudi chtěl dát za každou cenu šest kusů. Za stavu 3:4 tam pak dá Džeka kterej je výbornej v podržení balonu....bohužel za posledních deset minut nikdo od nás nebyl schopnej balon narvat za půlku (Radjovo zidanovka na hraně velkýho vápna a následná přihrávka na obsazenýho Florenziho??? mě málem přivedla infarkt).

A i tak by se to dalo ukopat, kdyby zase nepropadli hráči, na který se v týhle sezoně sází nejvíc (při čtvrtym golu nesmyslný vyběhnutí Florenziho na balon, kterej v životě nemohl mít, Torosidis neschopnej zareagovat na balon, kterej jde prakticky na něj....)

Já bych to nenazval mrhání potenciálem, to co bylo včera na hřišti, mělo potenciál jako kráva a přitom bylo sedm hráčů zralejch na vystřídání, čímž neříkám, že by byl Garcia bez viny

Souhlasím snad se vším. Čekal jsem, kdy vystřídá Radju nebo Pjaniće Vainqueurem, který přece sám prohlásil, že pokud mu něco jde, je to odebírání balonů. A to sme v tu chvíli zoufale potřebovali...
 
Příspěvků
757
Agostino napsal:
Leverkusen odohral tuto sezonu v Bundeslige 9 zapasov, dal v nich 8 golov a dostal 9.
mne tato ich bilancia naznacuje, ze vcerajsi zapas bol v podstate o Rime.

tak asi beriem spat, teraz otocili v lige z 1-3 na 4-3.
ibaze by sa od nas nakazili...
 
Příspěvků
2,823
Není čas na založení novýho vlákna? Přece jen zejtra hrajem.....
...a já si to na triko nevemu!
 
Top