3.kolo Juventus - ROMA

Příspěvků
908
to je nieco otrasne co predvadzame,totalne nechut hrat a milion nepresnych prihravok ,...kazda nahravka na kopacky hracom juventusu,staci im len pockat :zed: :zed:
 
Příspěvků
2,100
Dobry bod ale hra teda hrozná, myslím si že kdyby více chtěli a změnila se jinak sestava tak by bylo i na výhru, ale bod musíme brát
 
Příspěvků
6,242
No, no, no, no, no...
Ta záloha Cristante-Matič, ou jééé. Vypadne ti Gini a Nicolo a jaká nekreaktivita najednou. To snad radši Pelle uprostřed jen s jedním z nich a k Dybalovi dát pod hrot od začátku Faraona nebo i toho Pereze.
Jinak obrovské zlepšení ve druhé půlce a v tomto kontextu zaslouženej bod! Koukal jsem až relive.
 
Příspěvků
2,202
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
No, no, no, no, no...
Ta záloha Cristante-Matič, ou jééé. Vypadne ti Gini a Nicolo a jaká nekreaktivita najednou. To snad radši Pelle uprostřed jen s jedním z nich a k Dybalovi dát pod hrot od začátku Faraona nebo i toho Pereze.
Jinak obrovské zlepšení ve druhé půlce a v tomto kontextu zaslouženej bod! Koukal jsem až relive.

Péreze? Ten už je snad pryc, ne?
 
Příspěvků
6,242
masterhunter napsal:
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
No, no, no, no, no...
Ta záloha Cristante-Matič, ou jééé. Vypadne ti Gini a Nicolo a jaká nekreaktivita najednou. To snad radši Pelle uprostřed jen s jedním z nich a k Dybalovi dát pod hrot od začátku Faraona nebo i toho Pereze.
Jinak obrovské zlepšení ve druhé půlce a v tomto kontextu zaslouženej bod! Koukal jsem až relive.

Péreze? Ten už je snad pryc, ne?

No vidíš, Celta. Aspoň je o to víc znát, jak už mě ten Bryan sere. :mrgreen:
 
Top