27.kolo parma x As Roma

Příspěvků
5,142
14.03.2021 15:00 CET
27. kolo
Parma Calcio - AS Řím
- : -
Stadión: Stadio Ennio Tardini, Parma

Och, som si tu zarobil s tým zakladaním... Teraz aby som zakladal zápasy do konca sezóny...

Zápas tímu bojujúceho o ligu majstrov proti pozbierancom bojujúcim o záchranu. Verím, že to nejak zvládneme. Chýbať bude asi Miki, čo bude celkom citeľná strata.
 
Příspěvků
14,022
Fonseca sliboval třeba 5 změn, myslíš, že vyndá Santona nebo Pastoreho?
Pedro má bejt v základu
 
Příspěvků
14,022
Pau Lopez
------
Mancini
Ibanez
Kumbulla
----
Bruno Peres
Villar
Pellegrini
Spinazzola
-----
El Shaarawy
Pedro
------
#Dzeko


ta obrana mě trochu děsí
 
Příspěvků
3,520
klida napsal:
Pau Lopez
------
Mancini
Ibanez
Kumbulla
----
Bruno Peres
Villar
Pellegrini
Spinazzola
-----
El Shaarawy
Pedro
------
#Dzeko


ta obrana mě trochu děsí

A kdo jiný by měl být ... jen ať hrají
 
Příspěvků
14,022
HugoBoss27 napsal:
klida napsal:
ta obrana mě trochu děsí
A kdo jiný by měl být ... jen ať hrají

to jsou ale dvě různý věci, jestli může hrát někdo jinej a jestli ty, co hrajou dost dobrý na to, aby spolu hráli v týmu, co chce do Ligy Majstrov
 
Příspěvků
14,022
HugoBoss27 napsal:
klida napsal:
HugoBoss27 napsal:
A kdo jiný by měl být ... jen ať hrají
to jsou ale dvě různý věci, jestli může hrát někdo jinej a jestli ty, co hrajou dost dobrý na to, aby spolu hráli v týmu, co chce do Ligy Majstrov
A koho bys chtěl/dal?

někoho lepšího, ale když nikoho takovýho nemáme, tak hrajou oni, a proto se bojim
 
Příspěvků
605
klida napsal:
HugoBoss27 napsal:
klida napsal:
to jsou ale dvě různý věci, jestli může hrát někdo jinej a jestli ty, co hrajou dost dobrý na to, aby spolu hráli v týmu, co chce do Ligy Majstrov
A koho bys chtěl/dal?

někoho lepšího, ale když nikoho takovýho nemáme, tak hrajou oni, a proto se bojim

To zmáknou. :sala: Kdyby měl zase někdo link, tak ho sem hoďte pls.
 
Příspěvků
3,698
Já si naopak myslím, že tohle je v současný době to nejlepší, co mohl Fonseca udělat. Jsou nesehraný, jsou mladý, ale tohle je podle mě obrana budoucnosti. Jen ať hrajou, Parma má nejhorší útok v lize, tak do jakýho jinýho zápasu tuhle trojku nasadit, zvlášť před odvetou se Šachtarem?

Daje
 
Příspěvků
3,698
ASR Totti Nela napsal:
klida napsal:
HugoBoss27 napsal:
A koho bys chtěl/dal?

někoho lepšího, ale když nikoho takovýho nemáme, tak hrajou oni, a proto se bojim

To zmáknou. :sala: Kdyby měl zase někdo link, tak ho sem hoďte pls.


https://soccer.streamsgate.tv/event/parma-vs-roma-match-preview/

Doporučuju 1., 4. nebo 5. link.
 
Příspěvků
3,520
klida napsal:
HugoBoss27 napsal:
klida napsal:
to jsou ale dvě různý věci, jestli může hrát někdo jinej a jestli ty, co hrajou dost dobrý na to, aby spolu hráli v týmu, co chce do Ligy Majstrov
A koho bys chtěl/dal?

někoho lepšího, ale když nikoho takovýho nemáme, tak hrajou oni, a proto se bojim

Prejedeme je :Ok: forza
 
Příspěvků
2,355
No hlavně to Bruno úplně vypustil!!! Kumbulla prohral souboj a už to bylo věřím v otočku
 
Příspěvků
6,454
Bruníčko. Jedna věc je prohrát souboj, druhá se vysrat na návrat se svým hráčem a spolehnout se, že spoluhráč ten souboj neprohraje.
Jak já ho nesnáším. No, škoda slov.
daje
 
Příspěvků
2,355
Přesně tak neštve mě prohraný souboj ale co se dělo pak!! Bruno je pro mě úplně největší curak v Římě na jiné hráče si postěžuju ale dokážu je respektovat ale on mi vadí úplně nejvíce, jediná dobrá věc v prvním poločase že nebude hrát díky žluté proti Neapoli ale pokud nevyhrajou v Parmě tak je to asi jedno
 
Top