27.kolo parma x As Roma

Příspěvků
3,698
pasta napsal:
Přesně tak neštve mě prohraný souboj ale co se dělo pak!! Bruno je pro mě úplně největší curak v Římě na jiné hráče si postěžuju ale dokážu je respektovat ale on mi vadí úplně nejvíce, jediná dobrá věc v prvním poločase že nebude hrát díky žluté proti Neapoli ale pokud nevyhrajou v Parmě tak je to asi jedno

:Ok: :Ok:

Mám to stejně. A pak mě vždycky vytočej ty jeho kecy o tom, jak si chce na hřišti vybojovat prodloužení smlouvy. Ten chlap neudělá nic dobře, nic! Centry šílený, do obrany se nevrací, dopředu nechodí a furt jen alibisticky vrací míče dozadu. Pryč s ním.
 
Příspěvků
24,048
Bída. Šel se aspoň podívat na var ten matlak? Mental. Každopádně my špatný.

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
913
kazdy si na Parme pripise 3 body a my jej nedame ani gol ?? AS Labilna Roma...tieto zapasy nas budu stat Champions League !Atalanta a dalsi stracat nebudu len tak ...
 
Příspěvků
3,520
Teďka s hlavou v piči pojedeme na sachtar kde nám výsledek 0 3 může ještě nakonec škodit ,protože se pojedeme strachovat o výsledek :lol:
 
Příspěvků
3,698
Kreténi, fakt. Děsnej výkon, ode všech. Nezájem, podcenění, žádná snaha. Jako kdyby se Parma měla porazit sama. Fonseca byl nejvíc slyšet, když se hádal se čtvrtým rozhodčím u penalty. Kterou bych osobně rozhodně nepískal. Každopádně výkon alibistickej, Perese snad už v sestavě neuvidím. Těžko ale hledám pozitiva, od obrany přes zálohu až po Džeka mi to přišlo mrtvý, bez zájmu a bez nápadu. Furt to samý, neschopný se přizpůsobit soupeři a hrát něco jinýho. Mám pocit, že se Paulo ukájí jen tím, že máme míč a kombinujem. Ale že to v 90% hrajem dozadu na stopery - brankáře, to už ho nzeajímá. Děs. S takovým výsledkem si čtvrtej flek nezasloužíme a upřímně tak fuckt tadši uvidím Atalantu.

:zed: :tlesk: :cry: :oops: :blabla:
 
Příspěvků
5,934
Flore isiel, aby vsetky zapasy v sezone odohral opilec Peres. :lol: :lol: :lol:

Fonseca proti Janovu a Sachtaru ucelovo zjednodusil hru, tak som si myslel, ze konecne pochopil, ze tento mancaft na to, co od neho chcel predtym, jednoducho nema.

Vcera sa ukazalo, ze nepochopil nic. Zas sme si v klude pozreli 90 minut mrdania po osmich pivach, kedy ti sice este horko tazko postoji, ale vodotrysku sa nedockas. D'Aversa presne vedel, co musi urobit, aby sme ani nevystrelili na kasnu a kam nas ma pichnut, aby sme vykrvacali.

Volajte Spallettimu. Mne je z tych vecnych experimentov s tymito "modenrnymi" exotmi nevolno.
 
Top