26. kolo, Roma-Milan

Příspěvků
757
Eusebio ostava, co bolo takmer iste, to vysledkove dno este nie je dostatocne a este si zrejme ideme po poriadnu hanbu so Sachtarom.

chcelo by to ale aspon nejaku zmenu. raz uz zmenou systemu Eusebio prekvapil a aj ked toto by uz nanho asi bolo prilis, mohol by skusit trojclennu obranu Manolas - Fazio - Jezis a stred Florenzi - De Rossi - Strootman - Kolarov.

3-4-1-2 alebo 3-4-3.

potrebujeme teraz zazrak, pripadne Boziu pomoc, takze by som tam posielal Jezisa. a mohlo by to pomoct prebrat Florenziho s Kolarovom.

inak sa zranil na repre zraze Pellegrini.
 
Příspěvků
9,059
Na zápas s Interom, ako tam na konci prešiel na 3-člennú obranu sa zabudlo? Od toho okamihu totálne pochoval zápas. Prejsť na 3-člennú obranu nie je ako vo Fife, zas sa už s týmito formáciami trochu kludnime. Eusebio nevie hrať ani ten "svoj štýl", nie to ešte na 3 vzadu. Navyše máme celých 3 stopérov.
 
Příspěvků
757
futbal nehra Eusebio, ale hraci.
ti navyse maju s trojclennou obranou skusenosti z minulosti.
to, ze su len traja, je ale fakt (aj ked Kolarov hral v trojclennej obrane pod Guardiolom).

v uvode sezony tragicke AC neprehralo 13 zapasov v rade a napriklad Calhanoglu po postupe do finale Coppy povedal, ze Gattuso ani nie je taky tactical coach, ale hlavne mental coach.

ked muzstvo nefunguje napriek zmenam v zostave a neodvolas trenera, co ti ostava, aby hraci zacali viac verit vo vitazstva a nesli do zapasov s tym, ze v prvom rade nechcu prehrat?

ti hraci vedia hrat futbal ovela lepsie, ako to teraz predvadzaju a ich problem je v prvom rade mentalny (opat raz v Rime). po Chelsea a derby boli zrazu majstri sveta, niektori este predtym, nez vobec kopli za Rim do lopty.
 
Příspěvků
9,059
Chlape, ty si vo všetkom hrozne odporuješ a zamotávaš sa. Pred pár dňami si napísal, že nevidíš tú kvalitu a šírku kádra (o ktorej som ako ja jeden z pár písal, že tam určite je), doslova bol každý v tíme pre teba šupák (Fazio ako kapitán víťazov EL citujem "náhradník z Tottenhamu). A teraz zrazu hrá každý už pod svoje možnosti a je to všetko mentálny problém? WTF?

Problém nie je nejaký "mentálny", že by bol zas po Čelzí každý majster sveta. Hrali sme zle už v tom období, len to ešte "nevypálilo" na povrch. Sme napiču, lebo nás vedie diletant, rovnako ako sme boli nahovno pod Zemanom a Enriquem. Garciovi síce po prvej sezóne jeblo v gebuli, ale aspoň čo sa ligy týka vedel vyhrávať. Spalletti spravil tiež veľa chýb, ale získal historicky najvyšší počet bodov. A áno, stále platí, že za 3/4 môže tréner.
 
Příspěvků
4,153
EDF to ma podle vseho nahnuty a drzi ho jen Monchi, kterej ma ten fail samozrejme na triku a snazi se to jeste nejak uhrat, ale o jeho osudu nejspis rozhodne dvojzapas s Doneckem a Napoli, predevsim pak ten spil s Doneckem, protoze tam jde o hodne (hodne penez). Napoli tim muzeme akorat obrat o titul a nam je ta vyhra k nicemu, protoze pak stejne ztratime s nejakym Chievem apod....

Napoli bych to na jednu stranu pral, ale pokud vyhrajou titul, tak nas sesadi z pozice 4. nejuspesnejsiho Italskyho klubu v moderni historii, z duvodu jejich uspechu v Evrope. Boze proc ja si k fandeni vybral zrovna AS, to je za trest... :zed:
 
Top