26. kolo, Roma-Milan

Příspěvků
70
nedaval som sem prispevok ani nepamatam ale dnes mi to neda ...

Neviem kde zacat asi tym , ze vsetko zacalo uz v lete ( ano to leto , kedy sme mysleli ze p.Monchi z nas spravi druhu sevillu ) ten najal ancikrista ktory nemal system a vedel len branit ( na sassuolo to stacilo ) . Jedine co naucil / nenaucil je offside system ktorý hrame castokrat na nahodu. Ale o tom neni tento prispevok , kazdopadne treba ho brat v uvahu pri hodnoteni tejto sracky co hrame uz nejaky ten mesiac. Ten kto schvalil nakup schicka za cenu SALAHA ( porovnavat nemusime ) toho by mali zavesit na nejaky strom..
Mne schick tendencne nevadi nieco v nom je ale nie za take PENIAZE ! Defrel o tom je zbytocne aj nieco hovorit..

Bolo tu povedane , ze mame najlepšie muzstvo za posledne roky a podobne veci .. ehm budem kriticky ale podla mna v muzstve ktore chce hrat o spicu ( nenapisem o majstra lebo to by bolo trufale ) nemoze hrat v strede zalohy prestarnuty uz dlhodobo spomaleny strotman, nemoze hrat na kraji perroti ktory ma jednu klucku a je citatelnejsi ako novy cas pondelok rano. Radja je podla mna skor cistic a motor zalohy nie tvorivy hrac vpravo Cengiz je momentalne v laufe ale nemozeme sa spoliehat len na 20r chlapca,ze nas vkuse zachrani...
Dnes to bol za mna jeden z najhorsich vykonov AS to muzstvo potrebuje obmenu a prichod 2-3 hracov ale najviac potrebuje trenera na styl Ancelotti , Tuchel alebo jemu podobny kde by bol jasny rukopis a vie s muzstvom aj tvorit a nie hrat ako v doraste po krajoch a hotovo.

Neviem ako sa z tychto hovien dostat ( teda viem - vymenit trenera ) ale bojim sa ze v tomto zlomovom obdobi je to malo pravdepodobne ( aj ked teraz sa mozno lame sezona - ktora uz je napoli zlomena )

Ak som niekoho nahneval dlhym citanim ospravedlnujem sa ale musel som to dostat zo seba von ..
 
Příspěvků
757
inak je v podstate jasne, ze Eusebio konci, lebo toto by mohol rozchodit iba nejakym zazrakom.

otazka tak najma je, kedy a kto zanho...

Carlo cez sezonu nedviha telefony, ale mohol by spravit vynimku a urobit si do konca sezony predstavu o kvalite - nekvalite jednotlivych hracov...
Gattuso mal velky psychicky vplyv na svoje muzstvo a okrem Ancelottiho si neviem predstavit niekoho, kto by ho u nas mohol napodobit.
 
Příspěvků
912
Agostino napsal:
inak je v podstate jasne, ze Eusebio konci, lebo toto by mohol rozchodit iba nejakym zazrakom.

otazka tak najma je, kedy a kto zanho...

Carlo cez sezonu nedviha telefony, ale mohol by spravit vynimku a urobit si do konca sezony predstavu o kvalite - nekvalite jednotlivych hracov...
Gattuso mal velky psychicky vplyv na svoje muzstvo a okrem Ancelottiho si neviem predstavit niekoho, kto by ho u nas mohol napodobit.

...Ancelotti volba cislo jedna,aj ked kto vie ci by chcel ist teraz do dusneho rimskeho prostredia...je tu este varianta EMERY,ak nedaju PSG semifinale tak konci...uz prosim ziadne šašo,co nema skusenosti a nevie co ma robit.Kedze do tohto je namoceny aj Monchi obavam sa,ze Eusebia podrzia do konca sezony.Paletta aj bol tuto sezonu na zapase Rima?ci v USA si uziva po vecierkoch,majitel pod ma jebat...nebohy Franco Sensi sa v hrobe obracia.
 
Příspěvků
3,650
Tak jsem si tak prochazel mozny nahradniky. Volny jsou:

Carlo Ancelotti, Peter Bosz, Laurent blanc, thomas tuchel (!), luis enrique, Paulo Bento, frank de boer, marco silva, roberto di matteo, juande ramos, marcelo bielsa, Luiz felipe scolari, felix magath....
 
Příspěvků
23,975
adi333 napsal:
nedaval som sem prispevok ani nepamatam ale dnes mi to neda ...

Neviem kde zacat asi tym , ze vsetko zacalo uz v lete ( ano to leto , kedy sme mysleli ze p.Monchi z nas spravi druhu sevillu ) ten najal ancikrista ktory nemal system a vedel len branit ( na sassuolo to stacilo ) . Jedine co naucil / nenaucil je offside system ktorý hrame castokrat na nahodu. Ale o tom neni tento prispevok , kazdopadne treba ho brat v uvahu pri hodnoteni tejto sracky co hrame uz nejaky ten mesiac. Ten kto schvalil nakup schicka za cenu SALAHA ( porovnavat nemusime ) toho by mali zavesit na nejaky strom..
Mne schick tendencne nevadi nieco v nom je ale nie za take PENIAZE ! Defrel o tom je zbytocne aj nieco hovorit..

Bolo tu povedane , ze mame najlepšie muzstvo za posledne roky a podobne veci .. ehm budem kriticky ale podla mna v muzstve ktore chce hrat o spicu ( nenapisem o majstra lebo to by bolo trufale ) nemoze hrat v strede zalohy prestarnuty uz dlhodobo spomaleny strotman, nemoze hrat na kraji perroti ktory ma jednu klucku a je citatelnejsi ako novy cas pondelok rano. Radja je podla mna skor cistic a motor zalohy nie tvorivy hrac vpravo Cengiz je momentalne v laufe ale nemozeme sa spoliehat len na 20r chlapca,ze nas vkuse zachrani...
Dnes to bol za mna jeden z najhorsich vykonov AS to muzstvo potrebuje obmenu a prichod 2-3 hracov ale najviac potrebuje trenera na styl Ancelotti , Tuchel alebo jemu podobny kde by bol jasny rukopis a vie s muzstvom aj tvorit a nie hrat ako v doraste po krajoch a hotovo.

Neviem ako sa z tychto hovien dostat ( teda viem - vymenit trenera ) ale bojim sa ze v tomto zlomovom obdobi je to malo pravdepodobne ( aj ked teraz sa mozno lame sezona - ktora uz je napoli zlomena )

Ak som niekoho nahneval dlhym citanim ospravedlnujem sa ale musel som to dostat zo seba von ..
Hezkej post
Ty prachy za Schicka jsou hrůza, ale ok
Když jsme ho chtěli, tak jsme šli vabank, je na něm, jak se vyplati
Horší se ta ztráta Salaha, teda těžko šlo předvídat, že půdě až takhle nahoru, ale do PL se chodí za jiný peníze, si myslim
A odchází...
no, chyba asi byla sázet na shicka tak, že Salaha zvládne nahradit, zvlášť po nulovy přípravě a potom co ho Trovato mrdky z turina ani po prohlídkách nevzali
Schick by měl startovat cca na underovy čáře. Ale to už je fuk.
Jen jsem chtěl říct, že čisté hracsky vzato, pokud jsme tyhle lidi chtěli, tak ok, ale asi to mělo být ještě nějak doplněno

Druhá věc je difra, to mě velice bolí

A monchi (a jeho specializace na lazaret a lidi jako je gonalons)

A takhle až k jimovi, kterej ma tohle všechno na triku
 
Příspěvků
23,975
Largo napsal:
Tak jsem si tak prochazel mozny nahradniky. Volny jsou:

Carlo Ancelotti, Peter Bosz, Laurent blanc, thomas tuchel (!), luis enrique, Paulo Bento, frank de boer, marco silva, roberto di matteo, juande ramos, marcelo bielsa, Luiz felipe scolari, felix magath....
Kdo je ten tuchel?
 
Příspěvků
2,434
Mně to připomíná fotbal z nižších soutěží, místy mi přijde, že to nemá hlavu, ani patu. V první půli místo příhry na Patrika Kolarov střílel z nesmyslný pozici a chvíli po něm Radja raději volil přihrávku zpět, než Schickovi do šance - skutečně to působí zvláštně.
Jinak Peresovi by měl někdo vysvětlit, že obranou linii určují stopeři, takže nemůže stát dva metry za nima. Mimochodem vzpomínáte? Už to udělal jednou...
Kdo mi vyloženě pil krev byl Pellegrini.
Hnus, zmar, hrozná dřina fandit AS, že? :)
 
Příspěvků
757
zo silnejsich timov sme doma porazili len Chelsea a lazio a prehrali sme s Interom, AC Milanom, Neapolom, Atalantou i Sampdoriou!
 
Příspěvků
3,472
No tak jedeme teda slušné dno *omg*
...ohledně nefungující zálohy a toho strašného zmatku když se dotahuje (4 1 5) tu bylo vše napsané
Defrel :lol:
Schick nemůže být na jednom place s Edinem...šlapají po sobě
Radjovi cross přihrávky přes naše vápno :aaaa:
Já myslím,že Rudiger,Salah a Emerson si oddychli

DiFra musí ven hned...cokoliv a kdokoliv nemůže být horší než současný stav
 
Příspěvků
3,650
Sushi napsal:
Largo napsal:
Tak jsem si tak prochazel mozny nahradniky. Volny jsou:

Carlo Ancelotti, Peter Bosz, Laurent blanc, thomas tuchel (!), luis enrique, Paulo Bento, frank de boer, marco silva, roberto di matteo, juande ramos, marcelo bielsa, Luiz felipe scolari, felix magath....
Kdo je ten tuchel?

https://en.wikipedia.org/wiki/Thomas_Tuchel

Mladej progresivní kouč, co dokázal alespoň trochu nahradit Kloppa v Dortmundu a pod ním hrál dortmund dobrej fotbal, co měl výsledky.
 
Příspěvků
23,975
Largo napsal:
Sushi napsal:
Largo napsal:
Tak jsem si tak prochazel mozny nahradniky. Volny jsou:

Carlo Ancelotti, Peter Bosz, Laurent blanc, thomas tuchel (!), luis enrique, Paulo Bento, frank de boer, marco silva, roberto di matteo, juande ramos, marcelo bielsa, Luiz felipe scolari, felix magath....
Kdo je ten tuchel?

https://en.wikipedia.org/wiki/Thomas_Tuchel

Mladej progresivní kouč, co dokázal alespoň trochu nahradit Kloppa v Dortmundu a pod ním hrál dortmund dobrej fotbal, co měl výsledky.

díky
 
Příspěvků
5,934
Pigi10 napsal:
Vzal bych Magatha, ať je ten fotbal trochu bolí tak jako poslední zápasy mě :zed:

Ja by som to dal zas po case Zdenymu. "At si kluci taky trochu zablbnou." (cit. Marcellus Wallace)
 
Příspěvků
6,397
Nedávno jsem tu rovněž psal, že právě Tuchel je z možných kandidátů pro mě nejpřijatelnější. S Borussií hrál perfektní fotbal a měl i výsledky. Carletto bohužel dřív jak po sezóně nepřijde a my potřebujem kvalitu ihned. Resp. před dvěma měsíci, nejpřesněji.

Za pár dní Neapol venku a odveta s Šachtarem. Tady není nač čekat.
 
Příspěvků
2,434
Vyměnit teď trenéra by byla vražda....nicméně sdílím tu něčí názor, že horší už to bejt nemůže... Kdyby jsme prohrávali a aspoň hráli fotbal, dali góly, měli šance...jenže tohle je naprosto neplodnej paskvil a já už to musím taky ventilvoat ven.
Ze včerejšího zápasu byly nejvíc vypovídající záběry na Tottiho.
 
Příspěvků
4,153
Z velkych jmen k nam nikdo nepujde, protoze jednak neplatime nijak extra a druhak by si akorat zbytecne ohrozili karieru, protoze trenovat AS smrti pruserem. Pujde sem maximalne nejakej Ital, pro kteryho to bude prozatimni vrchol kariery, neco jako EDF. Je mozny, ze po sezone budou chtit zkouset ukecat Ancelottiho, ale ten bude chtit garance, ze AS nebude supermarket a to mu nikdo neda, takze mi z toho vychazi nejakej journeyman typu Serse Cosmi.

EDF ted IMHO nikam nepujde, pocka se na vysledek s Donetskem, kde je optimistou malokdo, a pak se musi nejakym zpusobem urvat 4. misto. Pokud se to zvladne, tak se pojede dal a na tohle se bude spolihat. Proda se Ninja a Dzeko, aby bylo ta toho (censored) Schicka a jedeme dalsi sezonu....
 
Příspěvků
5,934
Journeyman Cosmi je dead wood. To by bol len dalsi scapegoat. Ale mozno k tomu dojde, kedze Rim neni ziadny powerhouse imho.
 
Top