26. kolo, Roma-Milan

Příspěvků
14,022
Alisson Becker
Bogdan Lobont
Lukasz Skorupski

Juan Jesus
Aleksandar Kolarov
Elio Capradossi
Federico Fazio
Alessandro Florenzi
Bruno Peres
Jonathan Silva
Kostas Manolas

Radja Nainggolan
Kevin Strootman
Lorenzo Pellegrini
Daniele De Rossi
Gerson

Diego Perotti
Edin Dzeko
Patrik Schick
Cengiz Under
Gregoire Defrel
Stephan El Shaarawy
 
Příspěvků
14,022
děsí mě varianta Schick místo Džeka, obecně si myslim, že tohle zrovna není zápas na nějakej turnover
 
Příspěvků
2,434
klida napsal:
děsí mě varianta Schick místo Džeka, obecně si myslim, že tohle zrovna není zápas na nějakej turnover

Je to pravděpodobný. Pokud ho teda znova nenacpe na jeden z krajů - vlastně by musel doleva, vpravo Ündera snad neposadí.

Vyhrajem!
 
Příspěvků
6,397
zajímavé

 
Příspěvků
3,650
Souhlasím, tohle není zápas pro turnover, zvlášť po takový době, když ani minule neodehrál Patrik jedinou minutu. Ale zase, horší než Džeko bejt snad nemůže.

Tohle bude hodně těžkej zápas, AC je skvěle sehraný a organizovaný. Navíc ostatní konkurenti vyhráli.

Daje!
 
Příspěvků
2,399
Hoši já si nemůžu pomoct, ale Patrik v kabině asi nebude moc oblíbený. Když mu nikdo ani nenahrává... A úmyslně, jde to celkem vidět.
 
Příspěvků
3,650
Taky si toho všímám, málokdo mu nahrává. A když nějakou šanci má, tak si ji většinou sám vytváří. Což je škoda, protože s ním jsme prostě mnohem lehčí, elegantnější a nebezpečnější než s Džekem. Dneska se mi to směrem dopředu i dozadu líbí. Alisson prakticky zasahovat nemusel, Peres mile překvapil.

Nejlepší zatím dle mýho názoru Kolarov, Manolas a Pellegrini se Shickem.
 
Příspěvků
2,819
Když si ty hráči nejsou schopný přihrát dvakrát za sebou, tak je to těžký
Co tam Radja předvádí, to je na palici
Pellegrini je hroznej zmatkař
 
Příspěvků
1,332
Largo napsal:
Taky si toho všímám, málokdo mu nahrává. A když nějakou šanci má, tak si ji většinou sám vytváří. Což je škoda, protože s ním jsme prostě mnohem lehčí, elegantnější a nebezpečnější než s Džekem. Dneska se mi to směrem dopředu i dozadu líbí. Alisson prakticky zasahovat nemusel, Peres mile překvapil.

Nejlepší zatím dle mýho názoru Kolarov, Manolas a Pellegrini se Shickem.

Kvoli tej jednej akcii sme snim hned elegantnejši a nebezpečnejši ? Džeko dal v poslednom zapase genialnu golovu prihravku. Schick spravil peknu fintičku ale nepadol gol ani neohrozil branu
 
Příspěvků
23,975
dneska zápas na vítězství, škoda těch pár šanciček
under to dobře sklepnul pellemu, tam bejt toni kroos... :mrgreen:
 
Příspěvků
9,059
Na Pellegrinim je krásne vidieť, ako to tí odchovanci majú do AS ďaleko. Pravidelne tu plačeme nad tým, ako sa nedáva šanca odchovancom. No Pelle už nie je hráč, ktorý do tímu naskočil hneď z primavery, alebo kopal len niekde druhú ligu. Má za sebou dve plné sezóny v Serii A, jeho prínos mal byť cítiť hneď, ale zatiaľ je slabučký, priam až tragický. Ale nelámem ešte nad ním palicu, je mladý, o rok či 2 to môže byť celé inak, najmä teda pod iným trénerom.

Každopádne, toto je ten naJväčší hnus. A áno, Eusebio je naozaj najhorší tréner AS. Žije tu stále z toho dvojzápasu z Chelsea. Tá hra nemá nič, nemá systém, nemá myšlienku, nemá nápad. Strední záložníci sú úplne zbytoční, tí nehrajú vôbec, "pressing" je len tak naoko. Vlastne sme začali so 4-2-3-1, aby sme pak po 8 minutach prešli na 4-3-3 a nedokázali si dvakrát po sebe nahrať.

Šike hrá dobre, je šikovný, má sebavedomie, párkrát sa slušne ponúkal do šance, ale loptu nedostane, pretože hráme furt dokola tú istú priposranú sračku, takže sa to hodí na krídlo a všetko odznova. Našťastie AC nehrá tiež nič moc, ale zaútočiť vedia a ten náš stred poľa, ktorý vlastne nie je, si dávajú vpohode.
 
Příspěvků
2,399
Poslední 3 zápasy jsem pokaždé usnul. Už mě to bere. DIfro tahni do piče, na to se fakt nedá divat.
 
Příspěvků
4,153
Largo napsal:
Taky si toho všímám, málokdo mu nahrává. A když nějakou šanci má, tak si ji většinou sám vytváří. Což je škoda, protože s ním jsme prostě mnohem lehčí, elegantnější a nebezpečnější než s Džekem. Dneska se mi to směrem dopředu i dozadu líbí. Alisson prakticky zasahovat nemusel, Peres mile překvapil.

Nejlepší zatím dle mýho názoru Kolarov, Manolas a Pellegrini se Shickem.

Stahl bych Schicka a dal tam Dzeka...
 
Příspěvků
3,650
masterhunter napsal:
Poslední 3 zápasy jsem pokaždé usnul. Už mě to bere. DIfro tahni do piče, na to se fakt nedá divat.

Jenže koho místo něj, v týhle chvíli?
 
Top