24.kolo ROMA - Inter

Příspěvků
1,332
Ve čtvrtek bych vyměnil brankáře,někoho v záloze a Azmouna za Lukaka
Máš pravdu Lukaku si pýta posadiť na lavičku. Podľa všetkého je to hráč ktorý je strašné závislý na psychickej pohode a keďže predtým si ho Mourinho osobne hyčkal tak sa obávam že po zmene trénera bude mať problém sa nakopnúť do pohody. Aj z Interu odišiel z nejakých divných dôvodov.

Neviem či je Azmoun dosť kvalitný ale není iný na výber. Môj názor je že Bellottimu mohli skúsiť dať šancu pod DDR lebo Mourinhov štýl " zabil " polovicu hráčov.
 
Příspěvků
1,521
Já jsem ten Belottiho odchod moc nepochopil. Dávalo by to smysl, kdyby Abraham už pohopsával před Trigorií, ale to by měl být až v březnu a na zápasy k dispozici až před koncem sezóny. Na druhou stranu Azmoun na tom poháru patřil k tomu lepšímu a došli do semifinále. Čímž bych ho nechtěl vychvalovat někam do nebes, protože takovej Ndicka se mi na tom APN moc nelíbil a hraje dnes o zlato.
 
Příspěvků
3,650
Belotti dneska hned v debutu v zakladu gol. Ja bych ten odchod chapal, kdybysme za nej dostali penize, ale takhle na pulrocni hostovani…
Jinak postrehy z aktualniho kola, Pinamonti v Sassuolu hraje vyborne i pres tu tymovou bidu. Di Gregorio dneska zachranil Monze bod. Kdyz by dorazil jako DS Modesto, mohl by uhadat dobrou cenu. Falcone sice dostal ctyri branky, ale ta jeho obrana je absurdni a on sam vychytal minimalne dve golovky. Vybornej zapas i duo Calafiori - Orsolini z Bolone. Toho Calafioriho je fakt skoda, ten neskutecne vyzral.
 
Příspěvků
3,472
Belotti dneska hned v debutu v zakladu gol. Ja bych ten odchod chapal, kdybysme za nej dostali penize, ale takhle na pulrocni hostovani…
Jinak postrehy z aktualniho kola, Pinamonti v Sassuolu hraje vyborne i pres tu tymovou bidu. Di Gregorio dneska zachranil Monze bod. Kdyz by dorazil jako DS Modesto, mohl by uhadat dobrou cenu. Falcone sice dostal ctyri branky, ale ta jeho obrana je absurdni a on sam vychytal minimalne dve golovky. Vybornej zapas i duo Calafiori - Orsolini z Bolone. Toho Calafioriho je fakt skoda, ten neskutecne vyzral.
Calafiori ma jit do Juventusu myslim
 
Příspěvků
2,434
Především toho brankáře. Naše "jednička" nemá ani na Serii A, natož na na Evropu.
Je to pravda, přitom loni byl poměrně jistej a v létě jsem i psal, že změnu na tomhle postu nepotřebujeme...omyl, Patricio je totálně nejistej a měl by jít dochytat do Portugalska. My potřebujeme novou jedničku.
 
Příspěvků
1,521
On to má hlavně na salámu, protože už to tady jen dohrává. V létě půjde pryč tak jako tak. Tohle je jednoznačný individuální příklad toho, že s přibývajícím věkem stárne i ta šedá hmota. To ale nemění nic na tom, že poziční hra našich stoperů je kolikrát úplně mimo a častokrát tam jsou jako když nejsou. Jsem hodně zvědav kdo půjde chytat příští sezónu. Chtělo by to nějakou hotovku + nějaký nadějný Ital do rotace. Nebo třeba taky dorazí na starý kolena Tonda Mirante.
 
Příspěvků
3,650
On to má hlavně na salámu, protože už to tady jen dohrává. V létě půjde pryč tak jako tak. Tohle je jednoznačný individuální příklad toho, že s přibývajícím věkem stárne i ta šedá hmota. To ale nemění nic na tom, že poziční hra našich stoperů je kolikrát úplně mimo a častokrát tam jsou jako když nejsou. Jsem hodně zvědav kdo půjde chytat příští sezónu. Chtělo by to nějakou hotovku + nějaký nadějný Ital do rotace. Nebo třeba taky dorazí na starý kolena Tonda Mirante.

Já bych rád zkombinoval "hotovku" a mladýho Itala, kdyby to šlo. Typu Meret, Di Gregorio, Falcone.
 
Příspěvků
3,650
On to má hlavně na salámu, protože už to tady jen dohrává. V létě půjde pryč tak jako tak. Tohle je jednoznačný individuální příklad toho, že s přibývajícím věkem stárne i ta šedá hmota. To ale nemění nic na tom, že poziční hra našich stoperů je kolikrát úplně mimo a častokrát tam jsou jako když nejsou. Jsem hodně zvědav kdo půjde chytat příští sezónu. Chtělo by to nějakou hotovku + nějaký nadějný Ital do rotace. Nebo třeba taky dorazí na starý kolena Tonda Mirante.

A věřím, že s návratem Ndicky (a Smallinga) půjde obrana taky nahoru.
 
Příspěvků
2,434
On to má hlavně na salámu, protože už to tady jen dohrává. V létě půjde pryč tak jako tak. Tohle je jednoznačný individuální příklad toho, že s přibývajícím věkem stárne i ta šedá hmota. To ale nemění nic na tom, že poziční hra našich stoperů je kolikrát úplně mimo a častokrát tam jsou jako když nejsou. Jsem hodně zvědav kdo půjde chytat příští sezónu. Chtělo by to nějakou hotovku + nějaký nadějný Ital do rotace. Nebo třeba taky dorazí na starý kolena Tonda Mirante.

No paradoxně u golmanů ten vyšší věk problém nebývá, u Ruie to tak neplatí. Hlavně se musí přitáhnout hotovej golman, jak píše Largo, protože nějakej experiment s např. 18ti letým nadějným golmanem by dost pravděpodobně nemusel vyjít.

Ve fotbale jsou posty, kde změna dělá největší problémy...téměř vždycky, když se v zápase šáhlo na golmana, nebo stopera, tak byl průser, to říkám sice z amaterskýho pohledu, ale z vlastní zkušenosti. Potřebujem fakt hotovýho brankáře. :)
 
Příspěvků
6,397
Rozhodně hotovýho gólmana v létě! Jak jsem psal, už loni bylo pozdě, i teď v zimě bylo pozdě.

Stoperská situace by teď rozhodně měla jít nahoru, kor když hrajem na dva. V ideálním stavu Mancini-Smalling (pokud na tom bude dobře) a furt tam máme jinak Llorenteho, vrací se Ndicka plus ten Huijsen.
 
Příspěvků
2,434
Chris Smalling nechyběl na lavičce AS Řím ve víkendovém šlágru s Interem (2:4), do utkání však nezasáhl a to by mohlo platit i nadále. Zkušený obránce totiž nedokončil nedělní trénink, podrobnosti k možnému dalšímu zranění však Giallorossi neuvedli.
 
Příspěvků
2,304
Měl by chytat Svilar zatím si nevybavuju, že by udělal nějakou chybu v zápase v kterém nastoupil.Nejspis je Daniel měkký, aby Patricia posadil , dneska jsem četl že i ve Čtvrtek bude chytat 🤷 Přitom bych ho letos otestoval jestli na pozici jedničky má a k němu pak stáhl toho mladého vysokého Itala co chytal za junky a je teď někde na hostování 21 let myslím má 😉 finančně by jsme si díky odchodu Ruie pomohli 😎
 
Příspěvků
1,521
No paradoxně u golmanů ten vyšší věk problém nebývá, u Ruie to tak neplatí. Hlavně se musí přitáhnout hotovej golman, jak píše Largo, protože nějakej experiment s např. 18ti letým nadějným golmanem by dost pravděpodobně nemusel vyjít.

Ve fotbale jsou posty, kde změna dělá největší problémy...téměř vždycky, když se v zápase šáhlo na golmana, nebo stopera, tak byl průser, to říkám sice z amaterskýho pohledu, ale z vlastní zkušenosti. Potřebujem fakt hotovýho brankáře. :)
No proto jsem psal individuální, aby se právě toho někdo, že u golmana problém rostoucí věk nebývá, nechytl :)U Ruie nevím, co se stalo. On dokáže vyčarovat zákrok, ale na úkor toho dostane tři směšný góly. On už kolikrát ani nereaguje. Jen přilepen na čáře. Škoda. Je to můj oblíbenec už z dob ve Sportingu, ale prostě mě z něj už bolí oči.

Taky hodně doufám, že Smalling ještě není odepsanej a ta obrana půjde hore. To samý doufám u Abrahama. Tam věřím tomu, že při návratu ho v kabině poblázní a on poblázní nás.

Btw na seznam potencionálních náhrad byl přidán Okoye z Udine. Primárně chceme Falconeho z Lecce.
 
Top