24.kolo ROMA - Inter

Příspěvků
6,397
Skvělý výkon. Obrat do půle z 0:1 na 2:1, čumím jak výr. Pokračování relive na Telly jak usnou děti, tohle si chci užít bez sprchování a chystání na spaní.
 
Příspěvků
1,521
Zápas mě bavil. Kdyby skončil o půli, tak by i slza ukápla. Bohužel, oni mají útočníka. My ne. Proto to pravidlo nedáš, dostaneš. Podmínky byly dost nefotbalový. Každopádně s takovýmto výkonem by se s týmy od čtvrtého místa dolů mělo vyhrávat a třeba se ten čtvrtý flek ukope. Po dlouhé době vidím světlo na konci tunelu. Mít tak Smallinga z předchozí sezóny, tak Interu zbyde jen šeď v podobě standartek.
 
Příspěvků
1,332
Škoda. Škoda toho lacného prvého gólu a tej situácie 1 na 1 čo zahodil Lukaku.
Každopádne napriek prehre treba skonštatovať že DDR prešiel aj touto skúškou proti najtažšiemu súperovi.
Bolo tam síce veľa chýb a nepresnosti ale zároveň to bol veľmi bojovný a aktívny výkon. Myslím že tam bolo veľa pozitív a je vidieť že je na čom stavať a že to má potenciál.
Ten rozdiel oproti výkonom v posledných zápasoch pod Mourinhom je veľký . To už bolo len také kopanie zdochynajuceho kona, totálna depresia všetkých.
 
Příspěvků
6,397
Hm, není nad to to o půlce všechno úspěšně zakřiknout. Evidentně ta euforie byla i v kabině a podle toho to dopadlo. Vlítli na nás a nevěděli jsme, čí jsme. No nic, zpátky na zem a do práce.
 
Příspěvků
78
Polcas vyborny. Druhy polcas tazky teren nevyhovoval hracom ako Cristante. Je vidiet zlepsenie. Celkovy vykon dobry - jedine Patricio mal podla mna chytit aspon jeden gol. V brane vidim dlhodobo slabinu a nevyrovnane vykony Patricia nas pripravuju o body. Tajne verim ze to 4 miesto nejako ukopeme.
 
Příspěvků
6,397
Výkon a přístup výbornej. Prostě na nás hned po půlce vlítli a otočili to. Nejlepší tým v Itálii, žádná ostuda. Aspoň zůstanem na zemi a zkoncentrujem se, uvědomíme si, že samo to nepůjde. Zatopili jsme jim moc pěkně. Rozhodně je na čem stavět. Ve čtvrtek Feyenoord v EL, jedem dál. Daje!
 
Příspěvků
2,304
Jako já jsem spokojený první půle skvělá a druhá bohužel v režii Interu, jako já si myslím že ti naši hráči nemají fyzičku už v 50 minutě jsem říkal kámošovi co to sennou sledoval že musí střídat 😎 někteří hráči na to evidentně nemají aby zvládli takové tempo, ale za mě dobrý a konečně fotbal tahle prohra mrzí že se bod uhrát dál, ale nasrany nejsem.
 

scr

Příspěvků
1,764
Už na se vrátil Tammy Lukaku poslední zapasy jen pali tutovky


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top