20.kolo Neapol - ROMA

Příspěvků
3,257
Neděle
29.1.23
20⁴⁵h
stadio Maradona
NovaSport3
:danko:

píská Orsato
Dybalu budou minimálně zdvojovat
3 body by byla pecka no,ale.....i bod
zakládám osmý mač,ať to vydrží 🙏
 
Last edited:
Příspěvků
2,100
ROMA (3-4-2-1): Rui Patricio; Mancini, Smalling, Ibanez; Zalewski, Cristante,Matic, Spinazzola; Dybala, Pellegrini; Abraham
Trio chodců jestli bude v základě tak nevím nevím ale i tak v bod věřím 😉
 
Příspěvků
1,408
Milán a momentálně i korumpus zatím dobře, samé překvapení. Pome také překvapit. Daje :sala:
 
Příspěvků
2,100
Napoli: Meret; Di Lorenzo, Rrahmani, Kim Min-jae, Mario Rui; Anguissa, Lobotka, Zielinski; Lozano, Osimhen, Kvaratskhelia

Roma: Rui Patricio; Mancini, Smalling, Ibanez; Zalewski, Cristante, Matic, Spinazzola; Pellegrini, Dybala; Abraham

Kurvy z Lazia taky remíza💪 to je super pro nás aspoň bod by byl skvělý ale jak jsem psal mám obavy že rychlostně nás rozbijou bo ten střed zálohy je nejpomalejší v lize
 
Příspěvků
1,408
Za mě teď hodně trochu nadnesený komentář, ale tak, máme jednu z nejlepších obran v lize. Jediné, co nás zabíjí je, že jsme opravdu málo produktivní. Důležitý je, si něco vypracovat a aby nám tam něco padlo. Doufám, že Pelle nebude ten, u koho zas budou všechny akce směrem na bránu Napoli končit. Netřeba se nechat bít od začátku a hrát to na 0:0. Oni hrají dobře, ale těch jejich klopýtnutí nebylo tolik, kolik se očekávalo, protože calcio je letos dost slabý. Tohle vše za předpokladu, že navážeme na poslední výkony. Pokud to bude nudná chodící podívaná z naší strany, tak budeme rádi, že to nebude klepec.
 
Příspěvků
3,397
Presne. Akce pekna, ale to braneni, des. Spinazzola stojici panak, Ibanez spatnej timing a nikdo mu nejde do tela…
 
Příspěvků
2,100
No gól krásný ale jak jsme pomalí tak jsou tam díry bohužel 😉nestíháme jim vůbec ne náhodou to s přehledem vedou.Kdyz by se třeba prohrálo tak by mě to ani tak nesralo kvalita je úplně jinde než u nás.Ten střed zálohy je tristní ale nestíhá tam tak 7 borců
 
Příspěvků
1,408
Nehráli jsme špatně, obzvláště tu první čtvrt hoďku, ale Ibanez nemá svůj den a může to bolet i více. I Taddei by si ho dneska povodil. Jinak nemaj nic. Vzadu jsou zranitelní, ale Pellegrini tam nesmí být jak po flámu.
 
Příspěvků
23,706
po půli to mlo být 0:0 nebo 1:1... škoda
pojďme to zkusit otočit, zas takový zázraci to taky nejsou
 
Příspěvků
3,397
Matic tomu dava docela klid, rozvahu. Jeste by to chtelo nekoho, kdo tomu da energii a koule. Jako Wijnaldum, Frattesi.
 
Top