20.kolo Neapol - ROMA

Příspěvků
23,725
škoda škoda... myslím, že to trošku prokoučoval mou tím double střídáním, to musí být znát
a bohužel bylo a ten druhej gól šel z míst, kde asi někdo měl být, že jo
škoda veliká
 
Příspěvků
1,413
Totální prokauč. Co si jako myslel, že zrovna proti Napoli tam dá tři žáky? Hnus. Další hnus je ten, že se už fakt musím smiřovat s tím, že Špalek dá v Itálii svůj první titul takovýmu píčusovi, jako je Laurentis.
 
Příspěvků
2,117
Tuhle prohru jsem schopný překousnout je to škoda na bod bylo, ale chybu vidím že střídat měl dříve, osobně Bryana a Pelleho bych střídal kolem 60 minuty je pravda že pro ty mladé je to křest ohněm ale raději je budu sledovat než některé naše hvězdy.Musime vyhrávat hlavně jiné zápasy v poháru bych určitě dál šanci právě mladým, ale na druhou stranu je to největší šance letos něco vyhrát los máme skvělý.
 
Příspěvků
1,413
Teď to bude něco jako v MotoGP, kdy si Rosi udělal náskok v závodě, nikoho to nezajímalo a všichni sledovali boj o další tři místa. To se nás teď týká. Ta LM udělat půjde. Výkon byl dnes v pohodě, jen nám to podělala ta rozhodnutí, kdy jsme přestali hrát dopředu a nesmyslná střídání. Začínám se bát, že Solbaken dopadne stejně jako Eldor. Důležitý je navazovat a vyhrávat minimálně nad vším, co je pod námi.
 
Příspěvků
3,414
Ani si nechci predstavovat, co nas ceka, jestli (az) skonci Smalling a budou nas zachranovat Mancini s Ibazenem. Na bod jsme dnes meli, jen to chtelo hrat odvaznejc a lip stridat. Mi nerikejte, ze takovej Camara by tenhle zapas nezvladl lip nez Tahirovic…
 
Příspěvků
1,413
Střídání ElSha Spina, myslel jsem, že to bylo takticky. Je pravda, že jsem k druhýmu poločasu přišel o pár minut později a třeba to tam řikal, že Spina se zranil. Společně s Tammym nejspíš nebudou rdy na další zápas.
 
Příspěvků
2,779
Nějakej číňan mě právě na facebooku přesvědčuje, že Mourinho udělal všechno správně, že kde jinde maj mladý kluci získat zkušenosti, než právě v zápase s Neapolí a že takhle ten klub jenom posílí...dejte mi někdo facku, že se vůbec pouštim do debat na fb
 
Příspěvků
2,117
Nějakej číňan mě právě na facebooku přesvědčuje, že Mourinho udělal všechno správně, že kde jinde maj mladý kluci získat zkušenosti, než právě v zápase s Neapolí a že takhle ten klub jenom posílí...dejte mi někdo facku, že se vůbec pouštim do debat na fb
Takže raději ať mladí nehrají a bude hrát Cristante, Pellegrini a další hráči kteří nemají zápal a chuť makat jo??? Matic hrál famózně ten dolů jít neměl třeba Bryan měl být střídán dříve. Neříkám že neudělali chybu, ale sleduješ pravidelně AS a myslíš že ti dva zmínění chyby nedělají??? Kurva dělají a taky jsme přišli o body díky nim takže si myslím že svádět to na mladé není úplně dobré.Kazdy má svůj pohled což je v pořádku 😜 Osobně raději uvidím mladé než ty pomalé srače co máme v základu 😉
 
Příspěvků
2,779
Oh shit here we go again....
A nebylo by lepší, kdyby ty mladý neměli něco odehráno proti týmům jako Cremonense, Hellas, Spezia a podobně, aby si ty starý páky, který teď hrajou furt, odpočinuli a měli víc síly na takovýhle zápasy? A aby, když už tam ty mladý jdou, aby měli nějakou herní praxy? Vážně chceš v situaci, kdy se můžem vyhoupnout, na já nevim jaký místo, dát na posledních deset minut nejtěžšího zápasu v sezoně kluka, co má v dospělim fotbale odkopáno cca 150 minut?
 
Příspěvků
3,414
Oh shit here we go again....
A nebylo by lepší, kdyby ty mladý neměli něco odehráno proti týmům jako Cremonense, Hellas, Spezia a podobně, aby si ty starý páky, který teď hrajou furt, odpočinuli a měli víc síly na takovýhle zápasy? A aby, když už tam ty mladý jdou, aby měli nějakou herní praxy? Vážně chceš v situaci, kdy se můžem vyhoupnout, na já nevim jaký místo, dát na posledních deset minut nejtěžšího zápasu v sezoně kluka, co má v dospělim fotbale odkopáno cca 150 minut?
Souhlas. Proti těm menším týmům nebo v zápasech, který jsou rozhodnutý, tyhle mladý měli dostávat víc šancí. Spíš než v takovým zápase jako s Neapolí.
 
Příspěvků
2,117
Že mají hrát i jiné zápasy to je jasná věc a to že je nedává je velká chyba 😉 například ve Spezii když se vedlo 2:0 tak se na to vysral a nedal nikoho a například Dybalu tam nechal okopavat jak dlouho.
 
Top