20.kolo AC Milán - ROMA

Příspěvků
6,454
Za stavu 0:2 jsem přepnul na finále Masters ve snookeru. Takže tolik ke všemu, no. Už i já jsem otrávenej, bez ohledu na to kdo nebo co za to může. Ach jo.
 
Příspěvků
1,539
Nechápu, co se o pauzu stalo. Při té první půli jsem měl pocit, že by se tam dalo něco uhrát. Ale kdepak, plané naděje. Jinak ten třetí gól, dokáži si představit ve stejné situaci takového Zalewskiho, jak trefí žblabůňku do náručí golmanovi a bude se chytat za hlavu, co že to vlastně nedal.

Tak pojď Daniele! Horší to pod tebou být nemůže.
 
Příspěvků
24,048
Nechápu, co se o pauzu stalo. Při té první půli jsem měl pocit, že by se tam dalo něco uhrát. Ale kdepak, plané naděje. Jinak ten třetí gól, dokáži si představit ve stejné situaci takového Zalewskiho, jak trefí žblabůňku do náručí golmanovi a bude se chytat za hlavu, co že to vlastně nedal.

Tak pojď Daniele! Horší to pod tebou být nemůže.
To jsem si říkal s tím paredesem a jejich gólem prvním. Jejich gól po zemi k tyči, chytře. Paredes kopal na ragbyový H
 
Příspěvků
1,539
To jsem si říkal s tím paredesem a jejich gólem prvním. Jejich gól po zemi k tyči, chytře. Paredes kopal na ragbyový H
Je to tak. Dříve jsme tyhle šance i proměňovali v tom našem beton stylu. Brávali jsme za to i body, když obrana fungovala. Po zápase jsme si řekli, že to byla klasická mourinhovka. Fotbal za vyliž pytel, ale z těhle šancí nebo i standartek tam něco padlo. Dneska tyhle góly nedáváme, obrana nedrží, fotbal hrozný. Fungovalo aspoň něco. V dnešní době nefunguje nic.
 
Příspěvků
3,698
Fakt myslite, ze je mozny, aby ho dneska po tom konferencnim hovoru mezi Friedkinem a Souloukou vyhodili? Ja dost pochybuju.
 
Příspěvků
3,520
Uz by to proste chtelo….neda se nic delat
Nekoho kdo zmeni rozestaveni a bude tem mladym davat 10 15 minut
 
Top