20.kolo AC Milán - ROMA

Příspěvků
3,650
Je to tak, nenito takova tragedie. Ale chut na to nemam, body neuhrajem, tak jdu radsi spat.
 
Příspěvků
2,304
To svoje Hnůj 😉 Mourek nezměnil nic a taky to nemuselo být jen 1:0 , první gól pěkná škola nikdo nikde 😁 beru to sportovně a bez nervu takže Cajk, 😎 jestli někdo vidí změnu tak já opravdu nee třeba centr dal někdo přesný na hráče??? Však ta záloha je strašně pomalá a už vidím první střídání Bove dolů a na hřišti Pellegrini 🤣ale je možné že Mancini půjde už teď je na červenou a vypadá že už to nedává zdravotně.
 
Příspěvků
23,975
tím spíš jsem úplně rozčarovanej, že když si vytvoříme golovku, tak to takhle zajebeme
to tu můžeme nadávat na centry, na pohyb, na mourinha, na všechno. ale když tohle neskončí ANI STŘELOU NA BRÁNU, tak se ty body dlaj špatně
 
Příspěvků
23,975
tyjo já ti nevim... faul na boveho nic. leao zakopl o sebe a faul. jako hrajeme hovno, ale ještě takovejhle bič, proč?
 
Příspěvků
2,304
Pan Pellegrini na hřišti 🤣co Bryan chtěl 😁faul vážně faul to už si snad dělá prdel nee,měli by jim narubat pokuty.No po dnešku 9 místo to není dobré
 
Příspěvků
2,304
Je to marny, je to bidny...letos budem radi kdyz se dostanem aspon do ty nasi EKL
Raději ať tam příští rok vůbec nejsme a když tak nechát hrát úplně jinou sestavu než v lize.Jako já si myslím že by už dávno letěl kdyby neměl takový velký zlatý padák a pak taky co tak vím na za sebou fans v Itálii ale myslím že to se do konce sezóny změní tohle se Italům přece nemůže líbit!!! Ho může zachránit už je EL ale na to nemáme kvalitu bohužel ne z chlapama co tam dáva to jsou strašní stojací
 
Příspěvků
3,472
Raději ať tam příští rok vůbec nejsme a když tak nechát hrát úplně jinou sestavu než v lize.Jako já si myslím že by už dávno letěl kdyby neměl takový velký zlatý padák a pak taky co tak vím na za sebou fans v Itálii ale myslím že to se do konce sezóny změní tohle se Italům přece nemůže líbit!!! Ho může zachránit už je EL ale na to nemáme kvalitu bohužel ne z chlapama co tam dáva to jsou strašní stojací
Uz byl v Trigorii nejaky nelichotivy baner od ultras pro Joseho
 
Příspěvků
193
Raději ať tam příští rok vůbec nejsme a když tak nechát hrát úplně jinou sestavu než v lize.Jako já si myslím že by už dávno letěl kdyby neměl takový velký zlatý padák a pak taky co tak vím na za sebou fans v Itálii ale myslím že to se do konce sezóny změní tohle se Italům přece nemůže líbit!!! Ho může zachránit už je EL ale na to nemáme kvalitu bohužel ne z chlapama co tam dáva to jsou strašní stojací
Kdyz nad tim tak premyslim, asi mas i pravdu. Furt slysime, jak vedeni tlaci aby se tym dostal do top4, ale evidentne na to proste nema. Fakt by nam asi neuskodil jeden rok bez Evropy, soustredit se jen na ligu. Treba by to fakt prineslo ovoce. Koukneme treba na Juve, ze
 
Příspěvků
2,399
🤣 slušná raketa. Hezky, my zase umíme davat góly z penalt.

No nic, běžte do prdele s tímhle. Celej ten prohnilej tým (až na chudáka boveho)...
 
Příspěvků
2,304
Tak to jedině po Derby, protože jak dostal posledně doma červenou tak ho celý stadión vyvolával 😃 k dnešku už nic zasloužená porážka,Mourek snad už bude chlap a řekne jak hrají na P... a nebude hledat výmluvy všude možně 😉 Nejsou schopni přehrát jaký kolik tým
 
Příspěvků
1,332
Dnes určite mali dať Milanu viac gólov. Tu obranu majú tiež slabú, rozbitú zraneniami. Len to by museli hrať dlhšie tak ako hrali pár minút po vstrelenom góle.

Naozaj nechápem čo sa to cez tie prestávky deje v kabíne. Prvý polčas celkom solídny pár slušných útokov ale do druhého polčasu nastúpia stým že tam zase len postávajú na miestach. Čo ich tam ten José Harry Mourinho Potter zjebe že prečo hrajú futbal a prečo sa hýbu keď on chce aby stáli a betonovali alebo ho majú u riti a robia si čo chcú 🤷
 
Last edited:
Příspěvků
2,304
Můj názor je že ve fyzických testech budou jedni z nejhorších v lize 🤔co se týká dynamiky a rychlosti tam jsou úplně v prdeli tam chybí každý zápas energie a chtíč.souboje prohrávají nejsou v pohybů pak to stoperi nakopnou na 50 metrů na Lukaka 🤦
 
Příspěvků
2,304
The travelling Roma fans did not take too kindly to the team’s poor display.

As the team went under the away section to applaud them, Roma supporters chanted in unison, “Show some balls.”

Roma are currently ninth in the league.
 
Top