2. zápas skupiny LM, manchester city - AS ROMA

Příspěvků
9,059
Ten inkasovaný gol nas skor nakopol, nastupili sme uplne priposrane, bolo to normálne cítiť až na Slovensko, ale potom sme začali hrať a uvideli, že my nie sme horší ako City, naopak sme ich začali celkom jasne prehrávať v strede pola a prechode do útoku, zachytavali sme všetky lopty, a to aj po gole.... Kostasova ruka- asi mala byť pentla, ja neznam pravidlá .... treba hrať aktívne aj 2.polčas, chcem viac od Florenziho, na Radjovi vidieť, že je unaveny už, ide vpodstate nonstop bez prestavky
 
Příspěvků
2,823
Najít stream, kterej se nesere je prakticky utopie
Takovejhle tým musíme přestřílt
škoda Dougova břevna
oni sou v utoku dobrý, vzadu sou v prdeli
FRANCESCOOOOOOOOOOOO :daje:
Flore je neviditelnej, chci iTurbo
celá naše záloha (CELÁ) je suprová
Cashley se chce ukázat
u nich jen Yaya
už ať je zpátky Kaštan
 
Příspěvků
361
danko10 napsal:
Všimli ste si, že Florenzi nabehal za 45 minút asi 17 kilometrov po celom ihrisku, dúfam.


No ale nedotknul se míče :D. Jinak remízka by byla suprová ze City
 
Příspěvků
6,410
Nástup hroznej, nám nepučili míč. Teď je to vyrovnaný, otevřený na obě strany. Měli kopat penaltu za tu ruku, Kuipers tam viděl drn nebo něco. Od nich jsem čekal lepší výkon. Musíme na ně vletět. Totti takový sprint za míčem u toho gólu, to jsem nečekal a ty jeho balóny za obranu :oops:
 
Příspěvků
757
mam s touto obranou pocit, ze budeme potrebovat kusisko stastia, aby sme v druhom polcase nedostali gol. takze treba dat este aspon jeden.

:danko:
 
Příspěvků
70
Podla mna sme v poli jasne lepši . Kazdy hovori , ze florenzi je neviditelny ale treba sledovat ako zakryl zabaletu a stranu na ktorej je on vygumuje. Zalohu mame svetovu a uplne ich prehravame v strede pola a dnes mame na city ako nikdy. Iturbe to pride rozhodnut!!

DAJEEE ROMAAA!! :sala: :sala: :sala:
 
Příspěvků
2,456
Druhou půlku jsem viděl, podle mě bylo AS nebezpečnější, až na ten závěr, to jsem umíral strachy. Snad bude Doug v cajku. Bod je podle mě fajn, ale skutečně jsme mohli vyhrát.
 
Příspěvků
6,417
Cenný - a zasloužený bod! Ke konci jsem taky umíral, ale mnou vyvolávaný kříž z venku je vynikající. Remíza tomu zápasu sluší, jasných šancí jsme skutečně měli víc i my. Ale po tom jejich tlaku na konci jsem spokojenej.
 
Příspěvků
754
Ja som spoko :Ok: Totti najstarsi hrac historie LM , ktory skoroval :Ok: Tento bod sa bude hodit :sala: GRANDE ROMA !!!
 
Příspěvků
9,059
Tak nakoniec zlatý bod, 70 minút sme boli lepším tímom, potom sa začala ukazovať maródka najmä v zálohe, kedy tam nemal kto ísť, a nemá tam kto ísť už pár zápasov a idú vpodstate bez prestávky, takže tých posledných 20 minút čo sme odišli fyzicky som aj čakal, navyše Radja hral podla mna so zranením, inak 2 mená ktoré musím po dnešku pochváliť :
1. Yanga - na to, ake som mal z neho žalúdočné problémy po jeho zápasoch v Serii A dnes odohral absolútne skvelý zápas, bol rýchly, vybusny, vsade skoro, vyhraval suboje, dnes panom v strede obrany on
2. Cole - niektorí mu tu nadávame už len za to, že dýcha, ale dnes odohral ďalší výborný zápas- teda najmä dozadu, ale bol fakt výborný, celú lajnu si podržal, pomáhal stopérom.... tak ma napadlo, ako by si v takomto zápase viedol Dodeno ?
 
Příspěvků
14,022
moc jsem toho, i přes výbornej Agostinovo link, neviděl
myslim, že hodně slušnej výsledek
Cole vypadal úplně ok během těch pár minut, co jsem viděl
Franče bez komentáře
ted si ještě představ, kdyby hrál Destro....

:roma: :roma: :roma:


klida napsal:
si říkáš, jak to je konečně stabilní už, přitom v celý defenzivě od loňska zbyl akorát Dougie Howser :zed:

:roll: :roll: :roll: :zed: :zed: :zed:
 
Příspěvků
757
od nas dnes najlepsi fanusikovia na stadione, ktory tam 95 minut spievali :Ok: :Ok: :Ok:
videli obetavy vykon lazaretu, na ktory mozeme byt velmi hrdi...

GRAZIE ROMA! :danko:
 
Top