11.kolo ROMA - Neapol

Příspěvků
23,906
Já vůbec neříkám, že vyhrajeme. A chraň bůh, abych tipoval náš výsledek v jakýmkoli zápase. Ale kdybych si měl něco přát, tak 2:0 s dvěma góly Tammyho

Odesláno z mého SM-A325F pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
3,404
Sushi napsal:
Já vůbec neříkám, že vyhrajeme. A chraň bůh, abych tipoval náš výsledek v jakýmkoli zápase. Ale kdybych si měl něco přát, tak 2:0 s dvěma góly Tammyho

Odesláno z mého SM-A325F pomocí Tapatalk

❤️💛
 

scr

Příspěvků
1,751
Z posledních 5 vzajemnejch zapasu 1 bod…remizka by byla zazrak


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
912
velmi velmi tazky zapas,Neapol najlepsia forma v celej Europe,ale verim ze sa hecneme a nejako to ukopeme a doma sa nedame,!!! očakavam fantasticku atmosferu... 3 body by boli fantazia a znamenali by navrat o boje o predne priecky .FORZAAA ROMAAAA :daje: :daje: :daje: :daje: :sala: :sala: :sala: :sala:
 
Příspěvků
2,234
Není to tak zlé čekal jsem to horší, jen by vystřídal Pelého a dál tam Belottiho když tak nakopavame nebo aspoň Boveho náš Capitan nemá svůj den.penalta nebyla naštěstí rozhodčí udělali správné rozhodnutí.aspon bod by to chtělo
 
Příspěvků
2,348
Abraham ve finalkach nahrává soupeři. To je k pobavení.
Už se to blíží. Neapol začíná hrát víc a víc.
 
Příspěvků
2,348
Já kurva nechápu tu naši hru. Máme brejk a místo toho aby jsme se tlačili do vápna, tak to vrátíme zpět pomalu až ke gólmanovi
 
Příspěvků
1,484
Gol z hovna.. My nemáme střelu na bránu. Vše končí lehnutím před 16kou. A co stačí jim? Jedna střela z úhlu.
 
Top