1. zápas skupiny LM, ROMA - CSKA Moskva

Příspěvků
14,022
zápas rozhod Morgan, kterej to za stavu 2:0 neskutečně podržel
to, co předved Torosidis, před tím únikem se prostě nesmí stát
to byl úsek hry, kdy to bylo dozadu hrozně nezajištěný, obzvlášť za tohodle stavu
ze začátku tam byli někteří hodně přemotivovaný, Radja nejvíc
naopak Astori byl úplně v pohodě, i když jsem o něj měl strach, snad bude zdravotně v pohodě
jak odešel Iturbe, tak už to nebylo ono, ten druhej rychlej hráč tam chyběl
u svýho tam prvního golu, tak Gervinho ten balon lovil snad deset vteřin
ten inkasovanej gol mě mrzí, ale přijít to muselo nejspíš
ze streamu to druhý břevno vypadalo jako gol, ale je super, že tam je ten brankovej rozhodčí
jak tady Pigi vzpomínal na Šachťor, tak výhra 4:0 byla rekord Říma v LM
dneska poprvé v historii pět golů v zápase
Seydou úspěšnost přihrávek 99%
oni bránili tak strašně, že už jsem to dlouho neviděl
Musa, co zničil Radima Řezníka loni vůbec nezvládal bránit Douglase
rozhodčí pískal výborně
jinak prej samozřejmě někoho pobodali před zápasem, že snad i v kritickym stavu a tak
ted zas zatýkaj nějaký Rusy

doufáme, že to ted proti Cagliari nepodceníme

:dajee:
 
Příspěvků
14,022
Code:
http://www.goalsarena.org/en/video/champions-league/17-09-2014-roma-cska-moscow-group-e.html


pro zájmemce by během chvíle mělo začít opakování na YT
 
Příspěvků
14,022
nevím, jak dlouho to tam vydrží

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZC-v_4YZghE[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=URbWUh_uebA[/youtube]
 
Příspěvků
1,529
Radost samozřejmě mám. Do odchodu Iturbeho to byl parádní fotbal. Proměnily se šance, které jsme si vypracovali, i když Akinfejev byl dnes nějaký zvodkovaný nebo co. Hodně dobrá Tottiho přihrávka na 4. gól.
 
Příspěvků
2,406
Já mám radost největší!

V prve řadě nás podržel Morgan, paradním zákrokem. Ten gol nebyl jeho chyba a moc šancí neměl. Za mě super.
Poté co odešel Monolas, tak se obrana začala trochu sypat. Manolas naprosto s přehledem nahradí Mehdiho. Je to sympaťák. Astori super výkon. Maicon s Torem klasika, nějaké chybky ale jinak v pohodě.

Keita super, nedělal chyby. Pjanič nijak nepřekvapil což mě mrzí, čekal jsem víc finálních nahrávek. Radja je podle mě man of te match. Uplně bez debat. Koupě Radji byl nejlepší kauf, kterej jsme mohli udělat. Naběhá víc jak pulka týmu dohromady, odedře to, pomáhá obraně ... neskutečný.

Gerv klasika - dobře že se dvakrat trefil - on to potřebuje. Iturbe mě velice překvapuje - patří mu moje omluva za ty hejty. Je rychlej jak svina, tohle se hodí. Franče nepotřebuje komentář.

Za mě super zápas. Jak se říká, soupeř hraje to, co mu dovolíte. My jsme jim 70 minut nedovolili vůbec nic. Oni byli uplně v pdrdeli, když se jim nepodařilo rozehrát, protože jsme je presovali. No prostě paráda :))

 
Příspěvků
5,934
Wow. Nezabúdajme ale, že aplauz patrí hlavne Ferimu, za to, že na seba zobral zodpovednosť a otvoril topik. Daje! :danko:

(Výsledok super, ale ten náš lazaret už je na pováženú...)
 
Příspěvků
5,142
Hodnotenie z mojho pohladu:

Morgan - 95%, parádný výkon (zase) , 5% dole za gól
Maicon - super zápas, postupom času mi ale vzadu pripadal trochu laxne
Astori - Istota, kľud, hádam to nebude vážne
Manolas - Mehdi who?
Torosidis - pre mňa jasná voľba na LB doposiaľ, Cole nemá tu iskru v oku, to chcenie a dravosť ako Vasiliy. Ten center na 5:0, to som len zejral.
Radja - potvrdil formu a odohral skvelých 90min
Keita - 99% uspesnost prihravok? Klobuk dole.
Pjanic - vcera sa mi nepácil, kazil viacero vecí a vymyslal kadeco, z coho sme stracali lopty. Snaha sa mu ale neda upriet, bojoval a mohol dat gol
Iturbe - Ostat tam celý zápas, tak dá 3
Fero 10 - Genius.
Gervinho - Výborný dopredu, dozadu, ja nemám slov.
Florenzi - nevypustil jeden súboj a jeden sprint, takto sa objuje o miesto v zostave

CSKA - páčil sa mi jedine Doumbia, ten borec este potrápi favoritov skupiny
 
Příspěvků
754
ja dilino som si zabudol notebook v robote, tak som chcel pozriet nejaky stream cez mobil... zistil som, ze web streamy mi jednoducho prehrat nepojdu...tak som postahoval nejake appky na live streamy, najprv som nasiel jednu, ktora vysielala vsetky zapasy LM okrem Rima, rai sport a sky sport mi nesiel prehrat, potom som stiahol druhu, kde mi islo ASko bez zvuku a sem tam mi to cele padlo, ale vsetko podstatne som videl takze super :pipp:

Moskva posobila niekedy az komicky, my sme ani nesli do precisleni, ale boli to skor take vypady 2 na 4 a oni boli z rychlosti iturba a gerva v sherwoodskom lese... prvy polcas neskutocna demolacia !!! trosku ma mrzi inkasovany gol, ciste konto pre morgana by bola ceresnicka na torte.... po 60 minutach som myslel na to ako Francesco v juni dviha nad hlavu usatu trofej, ale potom prislo vypustenie a vratil som sa spat na zem... vsetci si to poctivo odmakali, rudi je velky pan :Ok: :Ok: tie zranenia ma trosku seru, ale snad sa chalani daju dokopy, vrati sa Stroot a budeme mat zalohu ako vinko

trosku ma serie spravanie fanusikov, neviem ci to cele vyhrotili Rusi, alebo ako to bolo, no silno rozmyslam nad tym, ze by som v novembri chcel ist s frajerkou na Olimpico (Roma-Inter) ale nechcem mat na hlave svetlicu, alebo noz medzi rebrami...nechcem divadelne anglicke prostredie, ale chcel by som sa citit aspon trosku bezpecne :p

teraz nas caka za 15 dni 5 zapasov, ak dobre ratam. Cagliari, Parma, Hellas, City a JUVE...bude to extremne narocne, ale verim tejto ekipe !!!! :sala: :sala: :sala: :sala:
 
Příspěvků
14,022
"Rome haven’t been this dominant in Europe since the second century."



a ještě k přínosu Pjaniće

Iturbe (Gervinho, Astori)
Gervinho (Iturbe, Pjanic)
Maicon (Iturbe, Totti)
Gervinho (Totti, Pjanic)
Torosidis (Pjanic, Ninja)
 
Příspěvků
24,007
Tony napsal:
Hodnotenie z mojho pohladu:

Morgan - 95%, parádný výkon (zase) , 5% dole za gól
Maicon - super zápas, postupom času mi ale vzadu pripadal trochu laxne
Astori - Istota, kľud, hádam to nebude vážne
Manolas - Mehdi who?
Torosidis - pre mňa jasná voľba na LB doposiaľ, Cole nemá tu iskru v oku, to chcenie a dravosť ako Vasiliy. Ten center na 5:0, to som len zejral.
Radja - potvrdil formu a odohral skvelých 90min
Keita - 99% uspesnost prihravok? Klobuk dole.
Pjanic - vcera sa mi nepácil, kazil viacero vecí a vymyslal kadeco, z coho sme stracali lopty. Snaha sa mu ale neda upriet, bojoval a mohol dat gol
Iturbe - Ostat tam celý zápas, tak dá 3
Fero 10 - Genius.
Gervinho - Výborný dopredu, dozadu, ja nemám slov.
Florenzi - nevypustil jeden súboj a jeden sprint, takto sa objuje o miesto v zostave

CSKA - páčil sa mi jedine Doumbia, ten borec este potrápi favoritov skupiny

tomu se nedá moc vytknout, jen teda ten astori podle mě vážnej bude

jsme hroznej lazaret :? :? :?

jinak já nic hodnotit nebudu, asi 70 minut jsem včera během zápasu masturboval
 
Příspěvků
2,456
Už jsem vydejchal to, že mi včera večer blbl net a neviděl jsem vůbec nic. :) Radost z vítězství a super výkonu kazí ty zranění, ale snad to nebude na dlouho. :) :roma:
 
Příspěvků
24,007
http://www.corrieredellosport.it/video/calcio/2014/09/18-96620/Roma%2C+il+boato+dello+stadio+con+la+musica+della+Champions

husí kůže
 

scr

Příspěvků
1,769
Zapas jsem nevidel mel jsem zapas v sipkach, ale co jsem videl zaznam dnes na youtube...tak AS predvedlo skvelej utocne ladenej vykon. Gervinho skvele, Iturbe skvele drzeni mice...trochu se mi nelibil vykon Tottiho..trosku se drzel stranou mi prislo...skoda golu v druhem polocase, ale jinak faozni navrat do CL...doufam, ze za 14 dni vypalime manchester!!! FORZA ROMA!!
 
Příspěvků
2,456
Sushi napsal:
http://www.corrieredellosport.it/video/calcio/2014/09/18-96620/Roma%2C+il+boato+dello+stadio+con+la+musica+della+Champions

husí kůže

masakr! :) Kolik byla návštěva se ví? Těsně pod vyprodáním?
 
Příspěvků
24,007
gazzetta

NOTE: spettatori 40.888, incasso 2.082.990 euro.

podle mě víc, gazzetta jsou mrdky
 
Top