1. kolo: Roma vs. Salernitana

Příspěvků
6,397
Bez Dybaly s Pellem, a když Sanches i Paredes mají po příchodu ještě rýmu z letadla, to zase bylo trápeníčko, jen co je pravda. Tak snad od příště. Jediné pozitivum jsou dva góly Belottiho hned v prvním zápase.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 
Příspěvků
1,521
Paredes a Predátor bez přípravy v tý záloze platnější, než všichni, co tu přípravu absolvovali. Hráč by si měl vysloužit, že by měl pravidelně nastupovat. José má furt mega vroubek, za to že si to tenkrát vylil jen na Karsdorpovi, ale ti, co prohrávají souboje pravidelně nebo častěji dělají kiksy, tak je člověk musí trpět furt a někdy dokonce s páskou. Karsdorp klidně může hrát v základu a na druhý straně klidně i Zalewski. Ale positivum je. Belotti. Tak aspoň něco.
 
Příspěvků
1,332
Trápenie pokračuje. Už tomu chýbajú len úbohé výhovorky...
Klobúk dole pred starým Candrevom.

Jedine načo sa dalo pozerať bola lavička kde namiesto portugalského kretena sedel sympaťák Conti aj keď len ako postavička pre divákov.
 
Příspěvků
2,304
Hráli jsme spatne aspoň bod, ale to je kurva málo,naší beci se nechají krásně vymrdat a Bryan samozřejmě 90 minut ale co udělal dobře v zápase?🤷 Další zápas v základu Pele to bude ještě horší.Jsem rád za belotaka 💪 co na takovém zápase chceme chválit když měli být 3 body
 
Příspěvků
23,975
Chci být pozitivní, tak se raduju z Belotti ho hladu a střeleckého prolomení smůly... Jinak samozřejmě tohle je málo, i když jsme mohli vyhrát a asi i měli a nevyhráli jsme proto, že jim se dobře vyspal tenhle manik...
 
Příspěvků
2,434
Chci být pozitivní, tak se raduju z Belotti ho hladu a střeleckého prolomení smůly... Jinak samozřejmě tohle je málo, i když jsme mohli vyhrát a asi i měli a nevyhráli jsme proto, že jim se dobře vyspal tenhle manik...
To je jediný, co jsem na tom našel i já. První gól Candreva vykoupal Smallinga, druhej nemám slov, skvělej první dotek a výborně trefeno, nicméně pro nás smůla - 3 střely, dva góly.

Na mě to byl hrozně línej fotbal.
 
Příspěvků
1,521
To je jediný, co jsem na tom našel i já. První gól Candreva vykoupal Smallinga, druhej nemám slov, skvělej první dotek a výborně trefeno, nicméně pro nás smůla - 3 střely, dva góly.

Na mě to byl hrozně línej fotbal.
Ten první gól tam hlavně udělali díru Mancini s Cristantem. Ten balón šel původně na Coulibalyho, kterej si toho všiml a pouštěl to dál na Candrevu, čímž Manciniho zcela přechcal a Candreva si povodil Smallinga, jak píšeš.

Největší smolař včera Rui. Krom těch vymetených gólů, práce moc neměl.

1692594587914.png
 
Příspěvků
2,304
Věříš že Bryan a Kapitán nebudou hrát základ skoro vždy u důležitých zápasu 🤣😁😂😁vole on posadí raději Elshu protože běhá a chce hrát než ty dva 😁tam by muselo přijít zranění vždyť i včera než aby dal Bryana dolů tak ho jebl na stopera 😂😂😂
 
Top