1. kolo: Roma vs. Salernitana

Příspěvků
3,554
Nedele, 18:30, Stadio Olimpico, Roma

Se Salernitanou hrat umime, porazili jsme ji ctyrikrat z sesti vzajemnejch duelu. Salernitana vetsinu z prvnich zapasu sezony prohrala, s nama uz dvakrat (1998 a 2022). Na lavicce krome Rapettiho bude Bruno Conti, takze desetkrat daje! Mourek, Nuno a Foti stojej, hrat nemuzou ani Dybala (skoda) s Pellegrinim (chvalabohu).

Sestava asi jasna:

Patricio - Mancini, Smalling, Llorente - Kristensen, Aouar, Cristante, Bove, Spinazzola - Belotti, El Shaarawy

Porad nam zoufale chybi utocnik, aspon jeden. Jinak se to asi lip poskladat neda. Jsem zvedavej na Aouara s Kristensenem, hlavne ta kreativni stranka bude lezet hlavne na Houssemovi.

Dava to Nova Sport 3.

Daje!
 
Příspěvků
1,484
Ondro, myslím, že sis tím definitivně vysloužil pozici formera zápasů tady. Bez ohledu na výsledek. Přesně tohle se mi líbí, dodat k tomu infu i nějaké preview, staty apod. Od tebe informace mají hodnotu. Určitě nejsem jediný, kdo by byl pro. Aspoň ten úvodní příspěvek nějak vypadá, než jen datum čas a stream.
 

scr

Příspěvků
1,751
Povinné bodyTěším se na zapas a snad i plnej barák


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
2,234
Vyprodané je a to 34 zápas v řadě 💪 Těším se i když vím a sledoval jsem přípravu 😎 O moc horší už to nejde hrát tak snad překvapí, každopádně 3 body musí být.
 

scr

Příspěvků
1,751
Jdem na to juhuuu liga startuje


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
1,484
Parádní centr od Bryana. Belotti prolomil. Úžasná akce.

Edit: Tak nic no. By mě zajímal stat, kolikrát nás ten VAR stál gólů nebo kolikrát nás zachránil.
 

scr

Příspěvků
1,751
Hned si to vynahradil je videt ze má hlad po golech


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
3,554
Takovahle dira tam ale proste nemuze vzniknout! Jeste diky jen jednoduchymu pusteni mice…
 

scr

Příspěvků
1,751
Vyhrajem… behaj tam jak kdyby vedli o tři to jo, žádný nasazeni


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
2,348
Vyhrajem… behaj tam jak kdyby vedli o tři to jo, žádný nasazeni


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nevyhrajem.

Pokud bude trénovat José tak to bude bída. Změnilo se něco od taktiky z minulého roku?
 
Příspěvků
1,484
Candreva dává pod víko nebo do vinglu i z kruhu. Tohle je pro golmany vždycky pain. To ovšem nemění nic na tom, že od toho kiksu Manciniho se tam plouží jak lemry a přitom na ně vlítli jak průvan.
 
Top