1. Kolo Real - Roma

Příspěvků
2,429
Koukám, že nikdo nechce založit. Tak aspoň to budu mít rychle za sebou. Dnes bez Pastorky a s DiFrou. Tip 7:0, méně inkasovaných gólů bude jen úspěch. Omlouvám se za negativismus, ale bojím se, že takhle nějak to bude. :cry:
 
Příspěvků
5,142
STALE JE TO LIGA MAJSTROV! KURVA! Tešme sa, to nie je samozrejmosť.

Hrať proti Realu je paráda. Čo sa týka tipov na výsledok? Netuším, môžeme prehrať o 7 a rovnako vyhrať o 2. Vizionár je nevyspytateľný ako jeho výkony v Lige Majstrov.

Danko a Carlo meraú kvôli tomu cestu ku mne, tak nech to stojí za to. (a neseká mi internet) :mrgreen:


:sala:
 
Příspěvků
3,698
No jo, zalozeny forum az v den zapasu myslim jasne ukazuje, jak moc jsme z vykonu nadseny...

Ale je pravda, ze nase ucast v LM neni tak pravidelna a porad je to pro nas uspech. Necekam nic moc, ale pred Barcelonou jsem nas taky odepisoval. Zazraky se muzou stat.

Sestava asi klasicka: Olsen - Florenzi, Manolas, Fazio, Kolarov - Cristante, De Rossi, Nzonzi - Ünder, Džeko, El Shaarawy

Teď jsem ale četl, že by od první minuty mohl nastoupit Zaniolo místo Cristanteho. Nikdo ho ještě neviděl hrát, ale jsem zvědav.

Daje!
 
Příspěvků
2,429
Zaniklo v základu. Zajímavá volba. Buď bude hvězda, nebo bude mít chudák po kariéře :)
 
Příspěvků
6,427
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
Já si myslím, že ten chlapec brýlatý vůbec neví. On se zbláznil. Ale třeba Nicoló překvapí. Talent podle všeho má.

daje
:daje: :daje: :daje:
Na druhou stranu koho tam, když Pastore a Coric jsou out? Ta záloha šla imho oproti loňsku dost dolů

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

 
Příspěvků
4,153
Sushi napsal:
zaniolo anyone?

Vskutku zajimavy rozhodnuti nechat ho debutovat zrovna v tomto zapase.

No, snad to nebude ostuda, mozna by mohla prijit nejaka nase klasicka haluz a necekanej vysledek.
 
Příspěvků
913
ano v lige sa nam nedari,hra je v srackach ,ale toto je CHAMPIONS LEAGUE !!! a ina sutaz.,idealny zapas kde sa mlady Kluivert moze ukazat golom celemu svetu....kto neveri nie je Riman !!! :sala: FORZA ROMA !!! 1:2 !
 
Příspěvků
4,153
Romulus napsal:
ano v lige sa nam nedari,hra je v srackach ,ale toto je CHAMPIONS LEAGUE !!! a ina sutaz.,idealny zapas kde sa mlady Kluivert moze ukazat golom celemu svetu....kto neveri nie je Riman !!! :sala: FORZA ROMA !!! 1:2 !

Spravny Rima se pozna podle toho, ze neveri.;0)
 
Příspěvků
2,429
Daniel zachránil už druhý gol obětavým skluzem. Daniel hraje v životní formě v době, kdy máme nejslabší kádr a všichni na to serou.

Mimo jiné, tohle skončí blbě... Za pár minut je to 1:0 a pak to bude padat. Na vápně nás oberou o balon tak jednoduše, až to hezké není.
 
Top