1. Kolo Real - Roma

Příspěvků
913
co napisat...v tomto muzstve hraju mrtvoly.Bale nam ukazal ako sa vyuzivaju brejky.Podali sme jeden hnusny,posraty vykon....takto v pici a znechutemy uz mesiac po zaciatku sezony,to je snad rekord :aaaa: :aaaa: :aaaa: tim bez duse
 
Příspěvků
3,754
30 strel na nasi branu je proste ostuda ocividne je neco spatne.

Nevim, jak dlouho bude jeste DiFra chranenej, ten tym nevi co ma hrat, nema ta zadny system, Kluivert deptanej na tribune, nepochopitelny tah se Zaniolem jen potvrzuje ze borec uz proste nevi co.

Otazka zni, kdo je momentalne volny, kdyby se nahodou, jakoze stejne neodvola DiFra???
 
Příspěvků
2,648
Pique napsal:
30 strel na nasi branu je proste ostuda ocividne je neco spatne.

Nevim, jak dlouho bude jeste DiFra chranenej, ten tym nevi co ma hrat, nema ta zadny system, Kluivert deptanej na tribune, nepochopitelny tah se Zaniolem jen potvrzuje ze borec uz proste nevi co.

Otazka zni, kdo je momentalne volny, kdyby se nahodou, jakoze stejne neodvola DiFra???
Vzal bych Conteho.

Odesláno z mého Mi A1 pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
6,454
Já bych Conteho urychleně oslovil, ale je to Juventino a mám strach, že by k nám nemusel chtít. Navíc mu stoprocentně běží platný kontrakt s Chelsea, který nebude nízký.
 
Příspěvků
2,648
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
Já bych Conteho urychleně oslovil, ale je to Juventino a mám strach, že by k nám nemusel chtít. Navíc mu stoprocentně běží platný kontrakt s Chelsea, který nebude nízký.
Kontrakt sice má, ale peníze za Beckera a Kevina se do kádru neinvestovali, takže prachy by na něj byli

Odesláno z mého Mi A1 pomocí Tapatalk


 
Příspěvků
2,429
Od rána poslouchám od realistů v práci, jak tragický výkon jsme předvedli. Real hraje skutečně líbivý fotbal a byla to slevovat, bohužel. DiFra musí od válu.

A musí přijít někdo, kdo dá dohromady to, co z týmu zbylo, klidně i juveconte.

Zásadní problém Římu je, že kupujeme mladé talenty za strašně vysoké sumy a poté s nimi neumíme dále pracovat. Ti kluci přijdou nabuzení a odchází psychicky zlomení. To je špatně. Vždyť Patrikovi se rozklepou nohy jen co k němu dojde balon. Kluivert talent jako prase na tribuně? K tomu střídání v útoku, když fazio a kolarov hoří od první minuty? Co čekal od Zaniola? Debut za áčko v lm proti realu? DiFra už neví kudy kam.

Hrajeme na brejky a ve předu je jen pomalý dzeko, který se hodí úplně do jiného systému? A který se ani "snažit" nemusi, když nemá konkurenci.

Já osobně jsem byl včera nastvanej, jako jsem nebyl nikdy za 15 let co Římu fandím. Člověk by neřekl půl špatnýho slova, kdyby byla vidět alespoň snaha, ale ani to nebylo.
 
Příspěvků
3,698
Conte se uz nekolikrat zminil o tom, ze je to profesional, kterej bude trenovat kohokoli. Ten plat je ale dost vysokej a je pod smlouvou s Chelsea.

Co Zidane?
 
Příspěvků
3,698
Presne tak. Nejhorsi je videt, ze se tam prakticky nikdo krome De Rossiho (a Olsena) poradne nesnazi. Ta nechut bojovat, cokoli delat, je proste hnus.
 
Příspěvků
2,471
Largo napsal:
Conte se uz nekolikrat zminil o tom, ze je to profesional, kterej bude trenovat kohokoli. Ten plat je ale dost vysokej a je pod smlouvou s Chelsea.

Co Zidane?

Já četl zajímavou teorii, že Zidane je jednou nohou v Man United, což dává i smysl...

I já jsem pro Conteho...Zidane by byl sen.
 
Příspěvků
913
ty pico brat robi v Prahe a pisal mi,ci s nim nechcem ist v novembri na 5 dni do RIMA .......nevahal som ani sekundu.....chcem to spravit tak aby to vyslo na champions league 27.11. s Realom Madrid ,myslite ze je este sanca zohnat lupene na zapas a kde ???,..by ma jeblo byt na hotely a pocut hukoz z olimpica :zed:
 
Příspěvků
3,520
Romulus napsal:
ty pico brat robi v Prahe a pisal mi,ci s nim nechcem ist v novembri na 5 dni do RIMA .......nevahal som ani sekundu.....chcem to spravit tak aby to vyslo na champions league 27.11. s Realom Madrid ,myslite ze je este sanca zohnat lupene na zapas a kde ???,..by ma jeblo byt na hotely a pocut hukoz z olimpica :zed:

Na oficiálním webu lístky jsou ještě
 
Příspěvků
5,142
Hrozné. Ten zápas to bol ako zlý film. Skončil, a my sme sa prestali baviť o fotbale.

V suchom tričku vyhrali o 3 góly. Podobne odovzdane sme pôsobili na Barcelone keď sme dostali 6.

Olsen pochytal viacero gólov
Fazio, Kolarov - prečo ak debutuje Zaniolo, nemôže hrať ten správnejší Pellegrini?
Zaniolo - super, prvý zápas v Áčku na Madride, neposral sa z toho.
Džeko - očividne nad trénerom zlomil palicu a robí len, čo musí, žiadna nadstavba.

Nič naviac nevidíme v podstate u nikoho, je to bezduché a nudné. Ja nechcem, aby ma futbal nudil. Navyše, sa na tlačovkách dozvieš, že sme mali kopec šancí, že to bol náš najlepší polčas a podobne. Črtá sa podobná choroba ako u ostatných predošlých trénerov a to nulová sebareflexia vedenia.
 
Příspěvků
24,048
Paradoxně nás načli gólem z trestnáku na konci poločasu, to mě dost mrzelo, třeba bychom tam něco ukopali, zázrakem. Ale tohle nás zabilo, jako když se apollo pral s dragem to bylo. Na ručník.
 
Příspěvků
6,427
Largo napsal:
Conte se uz nekolikrat zminil o tom, ze je to profesional, kterej bude trenovat kohokoli. Ten plat je ale dost vysokej a je pod smlouvou s Chelsea.

Co Zidane?

Pokud tohle řekl, tak bych neváhal.
Zidane super, sympaťák, legenda, ale zas trénoval "jen" ten SuperReal no...navíc madridisti občas nadávali, že se na to nedá dívat :roll:
ale vyhrál 3x LM no :mrgreen:
 
Příspěvků
913
otazke pre Sushi a dalsich co boli na olimpicu...pozeram volne miesta na AS-Real a lacne vstupenky distinti nord 50 eur a distinti sud -miesta uz iba na kraji a dole-je to hrozny vyhlad ci v pohode?....chcem ist s bratom a ocom,ktory sektor by ste odporucili?
 
Příspěvků
5,934
Zo spodných radov na distinti neuvidíš ani hovno. Priplať si, bo budeš na seba nahnevaný.










Aj keď v súčasnej situácii by to nemusela byť tak úplne nevýhoda...
 
Příspěvků
913
cize kraje na distinti sud nebude tiez ziadna vyhra co :mrgreen: a to distinti nord nejaka horna rada by nemuselo byt zle ci? :mrgreen: ....alebo sa vyjebem na cely Real a pojdeme 2.12. na Inter :mrgreen: zivotna sanca vidiet Rim ako mesto a aj futbal prave vo chvilu ked som totalne znechuteny,aky paradox :zed:
 
Příspěvků
24,048
Distinti nejlepší někde uprostřed... Nahoře jsi fakt daleko od hřiště a dole vidíš prd, jen reklamy a máš to hrozně jako na plocho. Jako bys stal u klandru, ale 30 metrů od hřiště :D
 
Top