ZRAZ BA - 4.3.2016

Příspěvků
9,058
Tak je 6:00 a akurát som prišiel domov, danko je myslím ešte vo vlaku a Tony už snád chrápe...

Za mňa môžem povedať, že z tých celkovo 3 BA zrazov najlepší... smial som sa jak kôň... nabudúce vezmem magnetofón a budem si nahrávať danka, lebo ten čo dnes dával :skod:

Ked som prišiel do BA, tak mi bolo luto, ked som sa dozvedel, že nejdeme do Machnáču, ale napokon všetko na parádičku. Zhodnotili sme, že predošlé bezgolove remízy boli chybou prostredia. Aj ked tu u "Hasičov" mali zatvárať o 22:00, zápas sme vpohode dopozerali celý. Pred zápasom sme klasicky preberali Pjanica, ze je to hráč uplne napiču, ktorý sa nikam nehodí, aby sme po zápase dumali nad tým, jak môže takto famózne zahrať. Inak sme boli všetci z výkonu úplne všoku (pozitívne) tak sa bolo treba najebať :mrgreen: ale nikto svoje sily neprecenil, a zvládli sme to na pána :daje: Nabudúce snád už vo väčšom počte... naozaj sa nehanbite :D
 
Příspěvků
9,058
Sushi napsal:
hahaha, foto video? :lol:

Mám nejakú jednu neschopnú selfie, kde je moja veľká hlava na polke fotky, pretože som bol hned vpredu a chalanov zakrývam... a nejaké fotky Danka, kedy som nezapol blesk, takže tam nič nevidno :D Ale tony fotil Danka s týpkom, ktorý chrápal na vedlajšom stole :D
 
Příspěvků
9,058
sakra, aj o 3tej vnoci som zachoval duchaprítomnosť a ukazujem na ruke"7" víťazstiev :mrgreen: Inak tým nacistom pri vedlajšom stole sa to dankove fotenie s tým týpkom moc nepáčilo... som rád, že neboli moc najebaní :mrgreen:
 
Příspěvků
5,141
Ten zraz co som chcel na stvrtfinale teda nevyjde :/

Tak zas nabuduce!

Musim doplnit vedomosti o svetovom futbale inac, lebo dost zaostavam s tymi encyklopediami :mrgreen:
 
Příspěvků
23,725
s dankem nejde hrát
posledně mě s klíďou školili na nějaký dorostenecký lize německý, 17letý němci co ani jejich máma neví, že hrajou fotbal, ale oni jo
 
Top