ZRAZ - BA 20.12.

Příspěvků
5,934
Ja by som dal tak max so slovákmi niečo v Blave. Mám hodne práce, málo času a peniaze som, odkedy mám hypotéku, nevidel.
 
Příspěvků
753
som na tom podobne
-financie nie su :p
- co sa tyka casu, tak do konca oktobra mam kazdu nedelu fodbal a do konca novembra mam kazdu sobotu skolu
- ale napr. 21.12. hrame s AC...takze taky predvianocny vecierok by som si vedel predstavit :D
 
Příspěvků
5,934
Jop, to AC si tak nejak viem predstaviť. Tony, Carletto, ostatní slováci? Prípadne nejaký blázon z Čiech a Moravy, ktorý by dobrovoľne cestoval na vianoce do Blavy? :mrgreen:
 
Příspěvků
5,141
danko10 napsal:
Jop, to AC si tak nejak viem predstaviť. Tony, Carletto, ostatní slováci? Prípadne nejaký blázon z Čiech a Moravy, ktorý by dobrovoľne cestoval na vianoce do Blavy? :mrgreen:

Pastaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :sala:
 
Příspěvků
2,100
tak urcite bych jel :smoke: jen nesmim mit ten cas firemni akci :think: a kdyz pojede jeste nekdo z moravy tak bych se vubec nezlobil :Ok:
 
Příspěvků
9,058
a mohlo by sme si rovno vymeniť aj vianočné darčeky, a hodiť nad seba imelo....eeeer

prišiel by som, ale ešte je to daleko :)
 
Příspěvků
5,141
Čo chaloši, ako to vidite na to AC? Ja si 100% nie som istý, ale predpokladám, že na východ odtiahnem až utorok.
 
Příspěvků
5,934
Či vlastne nedal. Tony - už tretí krát si odmietol moju žiadosť o priateľstvo na fejsbúku a to ja neodpúšťam. 8)
 
Příspěvků
9,058
Aspoň využijem vlaky zadarmo,

inak susháku, keby si sa dáko dopravil na hranicu Slovenska (nie BA) a odtial do Bratislavy, tak by si to mal zadarmo :D

Ale zas hovno, nie si študent, takže smolaaaaaa, veľká, že neprídeš na SVK :p :D Ale pre čských študentov (čau klidis) by to mohla byť dobrá alternatíva :mrgreen:
 
Top