Zaniolo

Příspěvků
1,236
Zaniolo je vzhľadom nato že neodohral ani minútu prekvapujúco v nominácii Talianska na ligu národov. Takže zbytočný hráč by to nemal byť. Uvidíme či dostane šancu ukázať sa
 
Příspěvků
23,706
Mick napsal:
Zaniolo je vzhľadom nato že neodohral ani minútu prekvapujúco v nominácii Talianska na ligu národov. Takže zbytočný hráč by to nemal byť. Uvidíme či dostane šancu ukázať sa

to je dost vtipný
 
Příspěvků
14,022
 
Příspěvků
3,397
Táta Igor napsal, že odmítli změnu agenta a dali košem Raiolovi. Zůstávaj u Vigorelliho. Ten kluk je mi čím dál sympatičtější. :hahaha: :hahaha:
 
Příspěvků
2,336
Largo napsal:
Táta Igor napsal, že odmítli změnu agenta a dali košem Raiolovi. Zůstávaj u Vigorelliho. Ten kluk je mi čím dál sympatičtější. :hahaha: :hahaha:

I mně. I to prohlášení, že Řím pro něj není přestupovou stanicí, ale cílovou destinací, nebo tak něco. Tohle mám rád.
 
Příspěvků
4,153
Tato prohlaseni obvykle plati do prvni lepsi nabidky od lepsiho tymu, takze me nechavaji uplne chladnym. Zaniolo je nicmene nakonec Monchiho majstrstyk, co si budeme povidat.
 
Příspěvků
3,397
Prave prodlouzil!!! Do roku 2024, bez vykupky, samozrejme. Za 2 mega s bonusama.
 
Top