Vztahy

Příspěvků
14,022
to je přesně ona.... kdysi jsem Sushimu posílal její face, kde jí to celkem slušelo, ale ted ho nemůžu najít
 
Příspěvků
24,048
Skeči napsal:
Nazdar Suši...no já vím, že to zní úchylácky, proto jak se vyjadřuje, tak si myslim, že to bude ještě kuře :mrgreen: Jen aby jí to vydrželo :D

edit: Tak Nela je v dosti pubertálním věku a podle hlavní fotky asi možná hraje i fotbal závodně, jestli to byla na tý fotce ona. :mrgreen:

jj, to je ona :wink: tak se podle toho chovejme :mrgreen:

tynk4 zmizela :(
 
Příspěvků
6,427
Skeči napsal:
Koukal jsem, že na EF chodí nějaká fanynka, která se jmenuje Nela, konkr. tuším Francesco Totti-Nella nebo tak nějak. Její příspěvky jsou občas tak trochu no...."roztomilý" :oops: Ženská, fotbal a její názory, to je krása :mrgreen:
mně teda moc radost nedělá, protože si ji lidi pletou se mnou :? :) ze začátku jsem myslel že je to nějaký můj trhlý kámoš co se mě snaží na EF zesměšnit, protože některý její komentáře, bývají dost podobný těm mým, tak jsem myslel že mě kopíruje. Až pak jsem si vžiml toho ženského rodu v jějích větách. :D Každopádně je to někdy sranda :lol:
 
Příspěvků
24,048
Francesco Totti AS napsal:
Skeči napsal:
Koukal jsem, že na EF chodí nějaká fanynka, která se jmenuje Nela, konkr. tuším Francesco Totti-Nella nebo tak nějak. Její příspěvky jsou občas tak trochu no...."roztomilý" :oops: Ženská, fotbal a její názory, to je krása :mrgreen:
mně teda moc radost nedělá, protože si ji lidi pletou se mnou :? :) ze začátku jsem myslel že je to nějaký můj trhlý kámoš co se mě snaží na EF zesměšnit, protože některý její komentáře, bývají dost podobný těm mým, tak jsem myslel že mě kopíruje. Až pak jsem si vžiml toho ženského rodu v jějích větách. :D Každopádně je to někdy sranda :lol:
:mrgreen:

je to jedna z najaktivnějších uživatelek našich fb stránek, holka šikovná nadšená :)
 
Příspěvků
24,048
Francesco Totti AS napsal:
tak ji sem nějak nalákej :lol: aspoň bude sranda

tak můžu jí říct, ale myslím, že o existenci fóra určitě ví... asi se jí nechce :mrgreen:
 
Top