Vztahy

Příspěvků
14,022
Sushi napsal:

jo, protože jsem celou dobu myslel na bráchovu větu, jak se mu plete Pigi a Pique, což jsem nechápal, protože mně se to nikdy nestávalo :mrgreen:
 
Příspěvků
3,257
Už mi doma roste další Říman :danko: ...bude nas zase o jednoho více
 

Přílohy

  • IMG_20170729_105003_615.jpg
    IMG_20170729_105003_615.jpg
    799.5 KB · Zobrazeno: 7
Příspěvků
9,058
Tony napsal:
chalani, neriesil sa v nejakom topicu futbal, zraz nieco podobne. Utuzme vztahy :)

Vieš, keby si nás s každou ponukou na rande neodpálkoval, že máš karate a tak, aj by dačo už bolo :mrgreen:
 
Příspěvků
5,934
:mrgreen:

Mimo ine si sa ani nevyjadril k tomu tripu do Rima (coz je ale nakoniec dobre, kedze teraz nemam ani korunu, po tom co som rozdrbal auto). :mrgreen:
 
Příspěvků
5,141
Klud.Vsetko bude. Šrubky na taky fotbalovy vylet je narocne zohnat, ako pise danko.

Takato mini zalezitost vramci SK-CZ sa da zvladnut casovo, harmonogramovo i financne.
 
Příspěvků
9,058
Ja som ZA, ale nie že v ZA, do tej Žiliny fakt neprídem :D Mohli by sa k nám pridať aj iní chaloši, ak by sme to dali opäť v BA, ale asi sa nás hanbia. A ja naživo nie som taký podráždený ako tu na fóre, nebojte sa, síce ma mnohí vytáčate, ale pri pive (vodke, tequile etc.) sa skamošíme :D

A keby sa dalo niečo v CZ tak by som šiel tiež kludne (rozumej cez víkend, nie na LM), ale to už nie je v mojej kompetencii :D CZ zaostávajú, Slováci to posledne ťaháme, no :skod:
 
Příspěvků
3,754
Kluci, po 5 letech kdy jsem obnovil karieru jsem se zazrakem dostal do nejlepsi jedenactky. Pomozte jednomu starochovi splnit maly sen a hlasujte pro me.

Abych nezapomnel, jsem brankar :-D

http://fotbalunas.cz/sestava-kola/5940/sestava-podzimu-opava-iii-trida-sk-b-2017-2018/

Kazdemu velke diky.

Daje!
 
Příspěvků
6,242
Máš to tam. Gólmani drží při sobě. Navíc máš můj obrovský obdiv. Já skončil výkonnostně už deset let nazpátek, ve dvaceti. A na nějaké návraty to nevypadá, zachytám si párkrát za rok pro srandu a jednou za kantory proti výběru maturantů, současných a bývalých studentů. Klobouček, Pique! :Ok: :Ok: :Ok:
 
Top