Vzpomínáme (Nostalgie)

Příspěvků
6,397
Ja na to koukal pár dní zpět a to jsme měli úplně na koment stejně

Ja sem přišel v roce 2011 zeptat se na lístky do Bratislavy. Byl to pro mne tehdy první velký zápas. No a už je to 12 let. To se nechce ani věřit
To mi ani nepřipomínej. Když jsme hráli s tím Slovanem v Blavě, byl jsem v Římě, a když Slovan jel tam, byl jsem už zas doma. Namísto dvou zápasů a návštěvy Olimpica jsem viděl hovno (ne, že by tehdá bylo o co stát, ale stejně).

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 
Příspěvků
23,975
To mi ani nepřipomínej. Když jsme hráli s tím Slovanem v Blavě, byl jsem v Římě, a když Slovan jel tam, byl jsem už zas doma. Namísto dvou zápasů a návštěvy Olimpica jsem viděl hovno (ne, že by tehdá bylo o co stát, ale stejně).

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
že jsi nebyl v blavě buď jedině rád...
v Římě to mohlo být fajn
 
Příspěvků
2,399
Hoši super čtení k v večeři ! 😄😛 Já jsem slavil v září 15 let na zdejším fóru. To je strašný, jak ten čas letí, a to mi je 35...

Souhlasím s tím, že by jsme se někdy měli potkat, nikdy jsem s vama nikde nebyl.
 
Příspěvků
9,059
Tak Vás zdraví ten podivnej týpek :)


Celkom ma prekvapilo, že som stále tretí najaktívnejší prispievateľ tohto fóra, ale ako vidím, nie som jediný, ktorý sa stiahol do ústrania. Predsa len, keď som sem začal chodiť, mal som 13 rokov :D Bol som ešte na základnej škole. Teraz mám 30 a ten život sa trošku zmenil, ale ako sa vraví, „Holka ťa opustí, ale AS ti zostane.“ :)

Na Rím som ale nezanevrel, práve naopak, ten vzťah ku klubu a mestu je stále silnejší. Z fóra som vo veľmi úzkom kontakte na dennej báze s dankom, s ktorým sme si to už, aj čo sa týka Ríma, celkom zažili. Naposledy sme boli na derby (Si ce la mette, Mancio Mancio Mancio), predtým na finále v Budapešti :-( Naživo sme videli aj postup cez Leicester do finále EKL. Predtým spoločne aj s Braňom (Tony) vo Viedni no a v Bratislave sme boli tiež, ale tam sme sa videli viacerí. Potom ja aj danko sme boli pár krát v Ríme na fotbale osve (ja na Salernitane ako tam dal Belottak dva góly, a proti AC v prvej MOU sezóne).

Pamätám si aj nejaké tie slovenské zrazy uskutočňované v Machnáči v BA. Zažili sme aj legendárny Utekáč a pri týchto akciách bol s nami spoločne aj Pasta, ktorý pozdvihuje úroveň komunity ako v CZ tak aj na SK :D. Tú našu slovenskú komunitu teda celkom udržujeme, ale keďže sme už starí frfloši, dostať sa k nám je prakticky nemožné a radšej si zanadávame na fotbal spoločne pri pive alebo v čete.

Anyway, keďže nie som Pražák a dokážem vyjsť zo svojej ulity (no offense :D) tak by som bol kľudne za nejaký veľký zraz, lebo by som Vás aj rád videl, ako tie vaše škaredé ksichty vyzerajú :D Najmä sa jedná o ľudí ako sushiovci, klida, 90210, pigi, pique, ritčiii (och, no dobre, aj ty, kolego) atď, s ktorými som sa tu „stretával“ v mojich pubertálnych dobách.

SE I TUOI COLORI SVENTOLO, I BRIVIDI MI VENGONO!
 
Příspěvků
6,402
Se kdysi říkalo, že bude sraz až bude nějaký velký finále (a nikdo tomu moc nevěřil) od té doby byly dvě 😁 ale už starneme, nikomu se do toho moc nechce
 
Příspěvků
23,975
zdravím
srazu v Praze jsem schopen se pravděpodobně zúčastnit :D
kdo je schopen to organizovat? máme tu nějakou mladou proaktivní krev? :D
na ty finále já i někde byl, i když trošku proti své vůli... napoprvé to vyšlo, napodruhé taylor... nicméně nejradši bych se stresoval sám doma u kompu, síla zvyku :D
 
Příspěvků
193
Nedavno tady nekdo daval nejakou tu knajpu v Praze nejakyho toho clena fanklubu, jestli si vzpominam dobre.

Proc se nedomluvit a udelat tam sledovacku?
 
Top