Vstup na stadion

Příspěvků
44
Ahoj, delší dobu jsem nebyl na stadionu, jak řeší ty batohy? Píšou, že pouští pouze s batohem o velikosti A4. Máte někdo zkušenost? Jedem ve čtvrtek na Plzeň.
 
Příspěvků
3,277
To jsem taky našel, spíš mi šlo o osobní zkušenost, jak striktně to kontrolují.

Raději jsem nikdy nebral. Ofiko co sem tehdy četl by si měl batoh schovat do skříněk. Už bylo debilni šacování ženské kabelky.
 
Příspěvků
3,074
Naposledy minulý rok a kontroly solidní myslím že 3 !!! Ale to jsem batoh neměl, jak jsem byl cca 4 roky zpět tak robe zabavilyla ochranka parfém ale nějak jsem je ukecal ( český) a ukázal a po zápase jsem si pro něho došel do koše , kde byly nůžky, parfémy atd od bab já to dal pod igelit a měl jsem ho zpět hned 😁🤣😁 to jen tak je kontrole
 
Příspěvků
25,306
Taliani na italským fóru říkají, že batohy jsou dovolené, ale projedou ti je a vyhazeji vodu a nebezpečné předměty. Jídlo dovoleno.
 
Top