Videa

Příspěvků
23,801
Skvělej film, vlastně myslím, že měl u nás menší slávu, než bejval zasloužil. Hrál jsem tehdy fotbal a vlastně nikohoto moc nezajimalo, viděli jsme to asi skoro všichni, ale nic víc. Přitom už to udělat filmo fotbale a dostat tam tolik fotbalovejch je neco. Uvidime co tenhle film...

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
6,240
Pamatuju skoro všechny zápasy. Nejlepší byly stejně sezóny 9-10 a 10-11. Pamatuju na ten gól Toniho proti Interu, jsem řval na celej barák. Celkově v té době ty emoce byly jiné než teď. Když vidím Mirka Vucinice, Davida Pizarra a spol. Rád na to vzpomínám.
Co mě překvapilo byl Marco Borriello v sezoně 13-14? jsem myslel že odešel dřív.
No a samozřejmě France s Danim, to je srdcovka. To už asi nikdy nezazijem.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

 
Příspěvků
6,282
Francesco Totti AS napsal:
Pamatuju skoro všechny zápasy. Nejlepší byly stejně sezóny 9-10 a 10-11. Pamatuju na ten gól Toniho proti Interu, jsem řval na celej barák. Celkově v té době ty emoce byly jiné než teď. Když vidím Mirka Vucinice, Davida Pizarra a spol. Rád na to vzpomínám.
Co mě překvapilo byl Marco Borriello v sezoně 13-14? jsem myslel že odešel dřív.
No a samozřejmě France s Danim, to je srdcovka. To už asi nikdy nezazijem.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Jojo, ale též je to dost dané tím, že jsme už staří dědci a ne dvacetiletí kluci. :hahaha:
 
Příspěvků
6,282
Francesco Totti AS napsal:
Hrozný když si uvědomím že už to bude v létě 9 let co jsem tu

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Vidíš, já 13 a to ještě předtím pěkných pár let na diskusním fóru. Je to děs. :mrgreen:
 
Příspěvků
23,801
Francesco Totti AS napsal:
Pamatuju skoro všechny zápasy. Nejlepší byly stejně sezóny 9-10 a 10-11. Pamatuju na ten gól Toniho proti Interu, jsem řval na celej barák. Celkově v té době ty emoce byly jiné než teď. Když vidím Mirka Vucinice, Davida Pizarra a spol. Rád na to vzpomínám.
Co mě překvapilo byl Marco Borriello v sezoně 13-14? jsem myslel že odešel dřív.
No a samozřejmě France s Danim, to je srdcovka. To už asi nikdy nezazijem.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
S tím se dá ztotožnit... (bohužel)

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
23,801
Koukám na ten film o hráči ASR. Jmenuje se to il campione, stáhnul jsem to někde na torrentech i s anglickejma titulkama. Enjoy

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
6,240
Sushi napsal:
Koukám na ten film o hráči ASR. Jmenuje se to il campione, stáhnul jsem to někde na torrentech i s anglickejma titulkama. Enjoy

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk
Česky to ještě není?

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

 
Příspěvků
23,801
To nevím, ani nevím, jestli to někdy česky bude nebo najdeš český titulky někdy. Já umím italsky, ale kus jsem viděl že zvědavosti s anglickejma titulkama a podle mě to je ok, zas takový litanie tam nevedou, aby to nešlo zkouknout. Mna druhou stranu pro mě osobně bylo na filmu skoro to nejlepší právě to, jak mluvěj. Kluk říman, atd. Jako bys chtěl koukat na dědictví a kurva hoši v angličtině, asi by to trošku ztratilo. Nejde o film úplně na Oskara, ale je fajn vidět nás v TV a trochu do toho, co se snažej prezentovat jako fotbalový zákulisí. Nejsou tam známý reálný lidi kromě lidí z TV (caressa, adani, apod.). Našel jsem to na magnetdl stránce torrentovy

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
5,934
Sushi napsal:
Koukám na ten film o hráči ASR. Jmenuje se to il campione, stáhnul jsem to někde na torrentech i s anglickejma titulkama. Enjoy

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

Keby ste sa nahodou nemali radi a chceli si tento kinematograficky skvost pozriet, este k tomu obohateny o slovensky dabing, mate sancu v pondelok o 20:30 na RTVS1. :mrgreen:
 
Top