Ünder

Příspěvků
3,404
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
Na jeho post máme hráčů... Miky, Nicolo, Pedro, Carles Perez, Kluivert, koneckonců furt i ten Perotti. Tohle bych vůbec neřešil.

Je to tak no...a ještě by za něj byli pěkné peníze kdyby tu smlouvu tak nezkurvili
 
Příspěvků
23,906
pasta napsal:
Dobrý náběh za obranu a pěkná asistence pravou nohou Vardymu na hlavu proti Arsenalu

krásně zakončený
připomnělo mi to trošku gól Tottiho na san siru po asistenci manciniho
 
Příspěvků
5,934
Under urobil nieco, co by sa mu v Rime nestalo, ani keby to za nas kopal do smrti. Odcentroval. Pravackou. Z prvej. Ta situacia bola podla mna glitch z paralelnej reality, v ktorej nie len ze Cengo vlastni obidve nohy, ale aj Tielemans dokaze prihrat na vacsiu vzdialenost, nez v akej sa nachadza spicka jeho penisu od slabin.

Iba Vardy mi pripadal, ze je tam spravne. A este vlastne Xhaka, ktory si to spoko vyklusal.

Snad sa este parkrat takto ukopne a kupia ho.
 
Příspěvků
23,906
danko10 napsal:
Under urobil nieco, co by sa mu v Rime nestalo, ani keby to za nas kopal do smrti. Odcentroval. Pravackou. Z prvej. Ta situacia bola podla mna glitch z paralelnej reality, v ktorej nie len ze Cengo vlastni obidve nohy, ale aj Tielemans dokaze prihrat na vacsiu vzdialenost, nez v akej sa nachadza spicka jeho penisu od slabin.

Iba Vardy mi pripadal, ze je tam spravne. A este vlastne Xhaka, ktory si to spoko vyklusal.

Snad sa este parkrat takto ukopne a kupia ho.
:D

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
5,142
danko10 napsal:
Under urobil nieco, co by sa mu v Rime nestalo, ani keby to za nas kopal do smrti. Odcentroval. Pravackou. Z prvej. Ta situacia bola podla mna glitch z paralelnej reality, v ktorej nie len ze Cengo vlastni obidve nohy, ale aj Tielemans dokaze prihrat na vacsiu vzdialenost, nez v akej sa nachadza spicka jeho penisu od slabin.

Iba Vardy mi pripadal, ze je tam spravne. A este vlastne Xhaka, ktory si to spoko vyklusal.

Snad sa este parkrat takto ukopne a kupia ho.

Jedna asistencia zo striedania a hneď takýto elaborát :lol:
 
Příspěvků
2,234
Jsem sledoval dneska OM a Under ač střídal tak dál krásnou nahrávku Milikovi a korunoval to nechytatelnou střelu 💪 jeho je škoda jestli odejde, nevím co chybí aby se aktivovala ta jeho doložka ale je jasné že ho OM bude chtít daří se mu hodně což mu i přeju.Jo a Lopezovi ten balón u noh dělá problém i ve Francii :) ale jak jsem psal on špatný gólman není jen ta rozehrávka je tristní
 
Top