Tetování AS Roma

Příspěvků
1,408
Aby se Ti pak nevysmívali, že je to špatně sloupnutá samolepka nebo tak :mrgreen: Každopádně topic jak na zavolanou. Taky o nějakým tatoo přemýšlím.
 

scr

Příspěvků
1,695
Skeči napsal:
Aby se Ti pak nevysmívali, že je to špatně sloupnutá samolepka nebo tak :mrgreen: Každopádně topic jak na zavolanou. Taky o nějakým tatoo přemýšlím.


:) no uvidime no...mam dobreho tatera vybraneho, tak myslim ze to udela dobre. No a muzes opravit ten nazev topicu, nejak mi tam ulitlo i :)
 
Příspěvků
1,311
Kurva. Zmínil jsem se jednou na plech kamarádum, že v budoucnu uvažuju o tetování. Hm, takže jsem k narozeninám dostal poukaz na dva tisíce do nejlepšího pražskýho studia, ať si pak doplatim, co budu chtít. Na jejich webu vypadalo, že zvládaj i věci ve stylu Lukáše Musila - http://www.thevandallist.com/lukas-musil-musa-tattoo-artist/, kterej bohužel skončil a nebo přemejšlim, že na začátek bych si hodil na nohu tu Daniho značku. Má někdo nějakej rozumnější nápad?! :mrgreen:
 
Příspěvků
23,706
abys mohl mít tu značku, musíš být DDR nebo aspoň jako DDR... já tě viděl a no offence, ale nejsi jako ddr :D podle mě na někom kdo není narvanej brousek to nesedí

jinak enjoy, good luck a tak :mrgreen:
 
Příspěvků
1,311
Sushi napsal:
abys mohl mít tu značku, musíš být DDR nebo aspoň jako DDR... já tě viděl a no offence, ale nejsi jako ddr :D podle mě na někom kdo není narvanej brousek to nesedí

jinak enjoy, good luck a tak :mrgreen:
Jo no, ta narvanost je faktor, kterej mi právě nutí si rozmejšlet. Jinak v počtech rudejch, dementních blikancích a tak se mu skoro rovnám :mrgreen:
 
Příspěvků
4,153
Maritazzi napsal:
Kurva. Zmínil jsem se jednou na plech kamarádum, že v budoucnu uvažuju o tetování. Hm, takže jsem k narozeninám dostal poukaz na dva tisíce do nejlepšího pražskýho studia, ať si pak doplatim, co budu chtít. Na jejich webu vypadalo, že zvládaj i věci ve stylu Lukáše Musila - http://www.thevandallist.com/lukas-musil-musa-tattoo-artist/, kterej bohužel skončil a nebo přemejšlim, že na začátek bych si hodil na nohu tu Daniho značku. Má někdo nějakej rozumnější nápad?! :mrgreen:

Dej si na bical kotvu nebo morskou pannu, vsechno ostatni je trapny.
 
Příspěvků
1,311
No mít bicák... každopádně ti kluci vypadaj, že docela umí - inkoust.me, když si vezmu práci toho Dana nebo Kuby, tak si myslím, že tam s nima něco vymyslim, tenhle styl se mi hrozně líbí, třeba mi to vyvedou v římských barvách :mrgreen:
 
Příspěvků
5,934
Keby si bol juventusák, tak ti mohol nejaký Lojzo za pár šupov vytesať na chrbát prechod a bol by si klubista jak zo žurnálu a súčasne pripravený na prípadný pobyt v lochu.
 

scr

Příspěvků
1,695
tak po roce a pul jsem se konecne domluvil s taterem a ve ctvrtek jdu na..tak drzte palce :)
 

scr

Příspěvků
1,695
 

scr

Příspěvků
1,695
Sushi napsal:
nooo ty vole hezký :Ok:

máš teda starý logo... ale to se přešije... :mrgreen:


chtel jsem to stare...me se to nove moc nelibi :) Kazdopadne skvele vystinoval a udelal tu vlcici...az to splaskne a celkove se zahoji blejsku jeste jednou..na tyhle fotce hned po tetovani to je jeste opuchly :) Kazdopadne uz premyslim o dalsi i kdyz to bolelo jak cert a asi zase s tematikou nejlepsiho klubu na svete :)
 
Příspěvků
23,706
jj, moc tomu nerozumim, ale vypadá podle mě fakt dobře udělaný

kolik to stálo?
 

scr

Příspěvků
1,695
daval jsem trojec...je fakt dobrej vyhral nekolik soutezi i v zahranici...sice ho to krapet tahne k pravici, ale to radsi neresim...sice sem si rejpnul, kdyz tam poustel nejakou naglovskou kapelu, tak trosku cumel, ale co no :)
 
Top