Stephan El Shaarawy

Příspěvků
6,242
tož nikdy jsem tě dvakrát nemiloval (první, co mě napadlo, když se o tobě začlo spekulovat, bylo - ještě s ním přiveďte Hamšíka; ať vás tam máme oba; no až pak jsem si vzpomněl na Ninju... :mrgreen: ), ale vítaj a ukaž, co v tobě je!

Vainqueur tě bude evidentně taky milovat, podle prvního tréninku. :mrgreen:



 
Příspěvků
6,242
Pique napsal:
To ale neni Vainqueur ale Capradossi

no, vidíš, a ještě k tomu jsem pakůň (Capradossiho jsem v životě neviděl, ale Vainqueura jsem fakt poznat mohl, přišel mi nějakej víc přičmoudlej než obvykle, ale neřešil jsem to, protože Rüdiger to fakt není) :D
 
Příspěvků
3,754
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
Pique napsal:
To ale neni Vainqueur ale Capradossi

no, vidíš, a ještě k tomu jsem pakůň (Capradossiho jsem v životě neviděl, ale Vainqueura jsem fakt poznat mohl, přišel mi nějakej víc přičmoudlej než obvykle, ale neřešil jsem to, protože Rüdiger to fakt není) :D

Rudiger by nesel moc videt :-D Capradossi dostane asi moznost, trenoval ho v repre jeden ze Spalkovych asistentu
 
Příspěvků
1,236
Pique napsal:
To ale neni Vainqueur ale Capradossi

Capradossi ma bit do marca mimo, nehral ani za primaveru a nebol ani na lavičke v poslednych zapasoch a necital som nikde ze už trenuje aj ked je pravda že onom by to možno ani nepisali že začal trenovat. Mohol by to bit aj Gerson.
 
Příspěvků
2,334
Já to sem chtěl dát teď. :-D Manolas takhle hraje i v zápase, je to potřeba, když to není nic zákeřnýho. :)
 
Příspěvků
3,257
Ať to máme komplet :cry:
Itálii zřejmě bude v zápase s Makedonií chybět Stephan El Shaarawy, útočník AS Řím má podle tamních médií problémy se stehenním svalem. (eurofotbal.cz)
 
Top