Stará dáma

Příspěvků
2,827
Asi bych jí nepísk a je mi to vlastně celkem jedno, oba týmy sou sympatický asi jako dýmějovej mor
 
Příspěvků
6,454
Vazquéz zpracovává hrudí, Benatia zezadu, balon nemá, bere ho... Mě tam zas sere ta Vazquezova šipka, stejně jako u Džeka na Barce, na což si pak všeci stěžovali, že se nefouklo, no. Ale faul to byl. Jakože... Kruté jak cyp, ale... to je faul v každém vesmíru, toto.
 
Příspěvků
5,934
Hhhh, Gigi gentleman, a persona...


...az dokedy nestoji na opacnej strane barikady, nech sa paci. 8)
 
Příspěvků
757
a Benatia sa vyjadril, ze mu je smutno a nechutno z toho, kam smeruje futbal...
naviac tie jeho vyjadrenia pocas ligovej sezony o tom, ako je juvehnus v tomto smere “iny klub”...
to vsetko den po nasom snad najlepsom vykone v historii klubu...
Karma s velkym K!
 
Příspěvků
24,048
penalta? ne, faul romagnoliho na chielliniho :lol:

https://www.facebook.com/denellogallico/videos/986165584902804/?__xts__[0]=68.ARBG6Iss1sJtUpobBJwENj_qAvfQK_LMZ4jsezNg8maEyha04vJfbacw1fYrtJp9uXFU-9qV4wuryZIS8E58BZfJbtblUjUC592lS0sGzqrHGumHzRV-wStlwJEcRsdeQjE9ppBwYgya8p5GgT0wcW-mTbnZ3R-kM81oAvuSVsyN443tABYolq3k1F4xHqR6GKm5dPU_IxaKK90i3GADveSWngzG_n2L-zFTRuiliKs4I9_BGxsIHATqGne-Lc86Lc4IMitCUM-mll2tEvW9GxG_7o-3sNCbwDtOG74N2hEvCnA99VS_Vll72ahfwUPDynuT98zP-k0HtTn2yjNh6OaG176F7mjfuadBPVajarUAl-qcrCT9lSOVRDde&__tn__=C-R
 
Příspěvků
3,520
Matthijs de Ligt se podle posledních zpráv rozhodl odejít z Ajaxu do Juventusu a svou roli v tom měly sehrát i finance. Mladý nizozemský obránce si přijde na zajímavý plat, v Turíně si podle deníku Gazzetta dello Sport ročně vydělá dvanáct milionů eur. (sport-express.ru)

:D
A proti tomu máme hrát :lol:
 

scr

Příspěvků
1,773



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

scr

Příspěvků
1,773
Výprodej Juve začal..Ronaldo v létě za 29 mega, Costa konci a mluví se o dalších


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
6,454
Ronaldo má 36 a fakt pochybuju, že půjde hned tak někam, nota bene do týmu druhého sledu.
Ze Spiny se stal důležitý hráč našeho současného kádru.
Já nehejtím.
 
Příspěvků
4,153
Doufal jsem, ze v lize skonci na 5.miste, coz by jim ten kadr rozbilo, ale bohuzel to necekane posrala Neapol. CR nejspis pusti do PSG, coz ale pomuze Dybalovi apod. a navic maji po roce zase trenera, Pirlo byl ulet, tak se obavam, aby si ten titul nevzali zpet, ale my jim nejspis v ceste stat nebudem. Pristi rok kazdopadne bude hodne otevrenej a jedinej tym, kterej zustal stabilni, je Bergamo, tak by to pro ne mohla byt sance.
 
Příspěvků
6,427
Top