Sraz 2021

Příspěvků
361
Ahoj kluci,

chystá se nějaký sraz v roce 2021. Je jasný že situace je nepředvídatelná, ale proč neplánovat že ?

PS: Nebyl jsem tu tak 10 let :skod:

:roma:
 
Příspěvků
2,100
Já bych jel kam koliv když něco bude 💪👌 Musím napravit reputaci v Utekaci jsem toho hodně prospal ale byli to fajne :)
 
Příspěvků
361
Já jsem byl na posledním cca v roce 2012 někde u staromaku, tak kdyby se něco plánovalo napište mi na mejl.
 
Příspěvků
23,707
Pokud se udělá něco v Praze, přijdu. Jinde to nemůžu slíbit, jsem zfotrovatěl jak málokdo, i když nic není nemožné. Ale popravdě organizovat něco teď mi přijde utopie. Máme takhle ve vzduchu s lidma z gymplu sraz už asi tak od dubna :D jinak welcome back, mexes

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk


 
Příspěvků
6,243
Sushi napsal:
Pokud se udělá něco v Praze, přijdu. Jinde to nemůžu slíbit, jsem zfotrovatěl jak málokdo, i když nic není nemožné. Ale popravdě organizovat něco teď mi přijde utopie. Máme takhle ve vzduchu s lidma z gymplu sraz už asi tak od dubna :D jinak welcome back, mexes

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

No jo, no, zfotrovali jsme většina, mnozí doslova. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

scr

Příspěvků
1,696
Po cechach bych dojel nekam. Prahu mrdat, to radsi nekde nakou hezkou Moravu at to maj i slovaci kousek


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
14,022
Sushi napsal:
Pokud se udělá něco v Praze, přijdu. Jinde to nemůžu slíbit, jsem zfotrovatěl jak málokdo, i když nic není nemožné. Ale popravdě organizovat něco teď mi přijde utopie. Máme takhle ve vzduchu s lidma z gymplu sraz už asi tak od dubna :D jinak welcome back, mexes

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

já mám ted nějaký kšefty s Maxem a shodli jsme se, že bychom se měli někde potkat na zahrádce třeba
 
Příspěvků
23,707
Agree, ale kdy to tak asi pude... Co máš za kšefty? :D

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
14,022
Sushi napsal:
haha, jaký?
funguje nějak třeba letná, když už zahrádka?

Code:
https://www.fortunaliga.cz/karty

Letná za normálních okolností funguje
 
Příspěvků
4,153
Na decentni posezeni na zahradce bych se stavil, brzo to snad uz bude mozny, ale musi to bejt v Pze, no.
 
Top