Sponzoři

Příspěvků
23,906
Furt nepřestávám věřit, že je to hoax. Jsem tu v menšině, ale za mě je to obludná pruhovaná Dukla. Na první dres navíc patří hlavní znak, tj. celá vlčice, Romulus, Remus a nápis ROMA nebo ASR. Ten hnus ať si nechaj na třetí dres. Just sayin'.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
asi bych byl v tom hodnocení mírnější, ale ano, i mě to trošku překvapuje
hnus v tom nevidím, byť mnoho lidí (třeba i většina) s tebou v Římě může souhlasit, nevím, že na první dres patří první logo*, tak ta vlčí hlava má v Římě tradici tuším někdy od osmdesátek a právě lidi, co jim je teď třeba pade, vzpomínají, jak si to logo jako malí malovali po sešitech ve škole... takže hnus bych neříkal, ani mi to hnusné nepřijde

*pořád je tu i velká část lidí, co nové logo odmítá a volá po tom starém, kde místo ROMA je ASR...
 
Příspěvků
6,336
asi bych byl v tom hodnocení mírnější, ale ano, i mě to trošku překvapuje
hnus v tom nevidím, byť mnoho lidí (třeba i většina) s tebou v Římě může souhlasit, nevím, že na první dres patří první logo*, tak ta vlčí hlava má v Římě tradici tuším někdy od osmdesátek a právě lidi, co jim je teď třeba pade, vzpomínají, jak si to logo jako malí malovali po sešitech ve škole... takže hnus bych neříkal, ani mi to hnusné nepřijde

*pořád je tu i velká část lidí, co nové logo odmítá a volá po tom starém, kde místo ROMA je ASR...
Jasné. O té podobě loga se hodně mluvilo. Mně je úplně jedno, jestli pod vlčicí, Romulem a Remem bude ROMA nebo ASR, ale prostě chci toto tradiční logo. Žádnou hlavu a nic. Chápu, Adidas, titul 83, nostalgie jako kráva, ale c'mon, proboha.

1686740391084.png 1686740423181.png
 
Příspěvků
2,234
Roma dokončili podpis nového hlavního sponzoringu se saúdskou značkou Rijád pro sezónu.

Jak odhalil Corriere dello Sport , hlavní klub zpečetil dvouletou smlouvu s Rijádem.Celková hodnota transakce bude přibližně 25 milionů eur.Romové se navíc dohodli, že během festivalu od října do března příštího roku odehrají dvě přátelská utkání v Saúdské Arábii.
Klub toho také využije jako příležitost k oslavě otevření několika romských obchodů v regionu, čímž dále rozšíří globální značku Giallorossi.
Řím čeká na oficiální schválení UEFA a doufá, že bude mít k dispozici logo Riyadh Season pro zítřejší zápas Evropské ligy se Servettem
 
Příspěvků
3,554
Jako když srovnám, že Atlético od stejný firmy bere 40 mega ročně a my 12,5....
 
Příspěvků
6,336
Za mě super. Ty adidas věci se mi nikdy nelíbily a ani teď dvakrát nelíbí, nota bene s tím liščím logem, jak se tu trapně, uznávám, furt opakuju. Takže návrat ofiko znaku klubu na hlavní dres a paráda!
 
Top