Sponzoři

Příspěvků
23,906
jsem si to musel najít, to je takový to N na botách - to jsem si vždycky myslel, že je fake nějaký značky, vietnamská verze něčeho jinýho :lol:
 
Příspěvků
2,406
Sushi napsal:
jsem si to musel najít, to je takový to N na botách - to jsem si vždycky myslel, že je fake nějaký značky, vietnamská verze něčeho jinýho :lol:

Já to samý! :D :D
 
Příspěvků
6,336
Moc rozšířený to v Evropě není. Měl to nějakej čas Liverpool (takže to asi sportovně úplně blbý nebude), Porto, Bilbao nebo Celtic. Jsou to Amíci, asi to Friedkins nějako domluvili, je to jejich byznys, proč ne.

 
Příspěvků
3,404
Takže vybráno New Balance ...4mega/sezóna ,ale větší procento s prodeje dresu než u Nike....jen jsem se nedočetl na jak dlouho to je
 
Příspěvků
3,404
Friedkins vyjádřili své myšlenky příspěvkem na Twitteru: " Dvě římské legendy spolupracují. Roma a Fendi
 
Příspěvků
3,404
Francesco Totti AS napsal:
HugoBoss27 napsal:
Hyundai by měl končit a přijít Toyota
Ty automobilky střídáme jak ponožky

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

Budou dodávat auta do září ...a pak přijďte Toyota...prej je zadek našeho dresu v tuhle chvíli lukrativní plocha😃
 
Příspěvků
3,554
Jestli to chápu správně, když jsme stornovali tu debilní kryptospolečnost, tak nám teď od léta bude chybět hlavní sponzor, ne?
 
Příspěvků
23,906
já jsem zvědavej, jestli ten s vlčí hlavou bude fakt ofiko dres, nebo jestli je to nějakej hoax
 
Příspěvků
6,336
já jsem zvědavej, jestli ten s vlčí hlavou bude fakt ofiko dres, nebo jestli je to nějakej hoax
Furt nepřestávám věřit, že je to hoax. Jsem tu v menšině, ale za mě je to obludná pruhovaná Dukla. Na první dres navíc patří hlavní znak, tj. celá vlčice, Romulus, Remus a nápis ROMA nebo ASR. Ten hnus ať si nechaj na třetí dres. Just sayin'.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 
Top