Servette Geneve - AS ROMA

Příspěvků
1,521
Nekoukal jsem na to. Neměl jsem to ani v plánu. V půl 9 jsem usnul, probudím se ráno. Ranní zprávy, na titulkách, že sešívky vyhrály. Říkám si, že nebudu koukat na livesport na náš výsledek. Půjdu si sem přečíst diskuzi nejprve. Musím říct, že je to celkem zábavná forma zjišťování toho, o co jsem přišel. Takže jsem vydedukoval, že Lukaku dal gól, záloha zas neexistovala, 99% přihrávek šlo zpět, Bryan udělal asi minelu, ze který jsme dostali gól, nepomohl tomu ani Ndicka a golman. Takže prostě taková klasika v podobě nudného představení, kdy jsme nedokázali porazit totálního outsidera.
 
Příspěvků
3,650
Nekoukal jsem na to. Neměl jsem to ani v plánu. V půl 9 jsem usnul, probudím se ráno. Ranní zprávy, na titulkách, že sešívky vyhrály. Říkám si, že nebudu koukat na livesport na náš výsledek. Půjdu si sem přečíst diskuzi nejprve. Musím říct, že je to celkem zábavná forma zjišťování toho, o co jsem přišel. Takže jsem vydedukoval, že Lukaku dal gól, záloha zas neexistovala, 99% přihrávek šlo zpět, Bryan udělal asi minelu, ze který jsme dostali gól, nepomohl tomu ani Ndicka a golman. Takže prostě taková klasika v podobě nudného představení, kdy jsme nedokázali porazit totálního outsidera.

Ano, tak nejak. Plus klasicky vymluvy trenera. Na zacatku, ze hriste je v hroznym stavu (prselo no). Na konci, ze nektery hraci podavaj podprumerny vykony a jsou to slecinky. A ze to play off sice neni moc dobry, ale nedela z toho tragedii. Klasickej Mou. I kdyz si zacinam rikat, jestli na tom neco neni. Nekteri hraci fakt pusobi dojmem, ze to odchodi, namistrovany, neustale nekoho podcenujou a hrajou pod svy moznosti. Nicmene od toho je tam trener, aby s tim neco delal. Nebo to s nima uz vzdal? Nevim.
 
Příspěvků
3,650
Koukal jsem u toho jednim okem na Slavku a reknu vam, takhle vypada odjezdenej zapas. Tlak po vetsinu utkani, ty kluci tam jezdili po zadku az do poslednich chvil. My jsme hrali uplne jinej sport…
 
Příspěvků
2,399
Nechci abychom pokračovali v EL. Zbytečně si trhneme ostudu. Pojďme se soustředit na ligu.
 
Příspěvků
2,304
Nejvíce asi sere ta připosranost hráčů kdy nechcou riskovat raději se otočí a vrátí míč a pak aby se neřeklo prijde nakop na Dybalu 🤣🤣🤣 začnou trochu hrát až jim teče do bot!!!!Ostrá kritika je včera na Pellegriniho a Auoara jako klidně ať hraje Bove a Pagano.Cetl jsem na Neděli famózní střed zálohy ten "nejlepší" co můžeme mít Bryan,Pele,Paredes 🤣🤣🤣 čili zase bez zálohy nějaký ten nakop na Lukaka a Dybalu a věření na individuální akci 🤦🤦🤦
 
Top