Romelu Lukaku

Příspěvků
23,975
Ještě že tu máme ty pamětníky 😁 člověk si hned udělá okénko do historie

K Romelovi, ať je jaký je, útočníka jeho typu budem shánět těžko
za pamětníka bych úplně neoznačoval :lol: ne přesně těch let přinejmenším, ale té éry jo - a proto mě zarazilo to srovnání na obrázku a nepřišlo mi úplně přiléhavé (čistá statistika někdy klame)

jinak souhlasím, myslím, že mohl dát romelu více, ale sehnat někoho s aspoň takovou výkonností bude oříšek

těžko teď dělat nějaké prognózy ohledně celého útoku, kdo ví, kdo zůstane a přijde...
 
Příspěvků
3,472
Vzdycky tu natipujeme vysnene utocniky co maji potencial a nebo stabilni a oslnivou formu….pak nektery dojde…Belloti Azmoun Abraham Solbaken atd atd….jenze pak po par zapasech jsou uplne mrtvy…nemaji servis ,balon je liska
Se bojim ze kdyby dosel Scamacca a nebo nejaky podobny kalibr,tak to zas tak dopadne
Nechapu🤷🏻‍♂️
 
Příspěvků
1,521
Vzdycky tu natipujeme vysnene utocniky co maji potencial a nebo stabilni a oslnivou formu….pak nektery dojde…Belloti Azmoun Abraham Solbaken atd atd….jenze pak po par zapasech jsou uplne mrtvy…nemaji servis ,balon je liska
Se bojim ze kdyby dosel Scamacca a nebo nejaky podobny kalibr,tak to zas tak dopadne
Nechapu🤷🏻‍♂️
Za mě tomu pomohl odchod Mikiho, proč se tohle děje. Záloha nedynamická, těžko se něco vymýšlelo. Útočníci bez nějaké podpory. Hraje se profesorsky, bálony furt vracíme až ke golmanovi, žádný libový centr atd atd.
 
Příspěvků
6,397
Za mě tomu pomohl odchod Mikiho, proč se tohle děje. Záloha nedynamická, těžko se něco vymýšlelo. Útočníci bez nějaké podpory. Hraje se profesorsky, bálony furt vracíme až ke golmanovi, žádný libový centr atd atd.
Jojo, to byla velká bolest. Bohužel jsme neměli moc možností, jak ho udržet, když on sám nechtěl. Mrzelo mě to tehdy a mrzí mě to dodnes.
 
Top