Romelu Lukaku

Příspěvků
6,336
Znova říkám...úplně debilní, že ta hostovačka je bez opce.
No jo, těžko říct. Je to prostě drahej, ale evidentně skvělej backup za Tammyho. Ta opce by byla tak napálená, že bysme ji stejně nezaplatili. Nějakých 50, 60 přinejlepším, hádám. Nejspíš proto tam taky vůbec není. Kdybysme se pak chtěli jó plácnout přes kapsu, když by chtěl Rom zůstat, můžem se o tom bavit po sezoně. Ale reálný to nebylo, není a nebude tak či tak.

Edit: 42? To je míň, než jsem to výše šacoval, ale furt dost. Tak se aspoň u Friedkinů mají o čem bavit, kór když by chtěl zůstat, jak jsem psal.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 
Příspěvků
6,341
No jo, těžko říct. Je to prostě drahej, ale evidentně skvělej backup za Tammyho. Ta opce by byla tak napálená, že bysme ji stejně nezaplatili. Nějakých 50, 60 přinejlepším, hádám. Nejspíš proto tam taky vůbec není. Kdybysme se pak chtěli jó plácnout přes kapsu, když by chtěl Rom zůstat, můžem se o tom bavit po sezoně. Ale reálný to nebylo, není a nebude tak či tak.

Edit: 42? To je míň, než jsem to výše šacoval, ale furt dost. Tak se aspoň u Friedkinů mají o čem bavit, kór když by chtěl zůstat, jak jsem psal.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
Tam by se nabízela výměna s Tammym. Otázka kolik bude mít cenu Tammy po tom zranění
 
Příspěvků
3,554
Big Rom je delo, o tom zadna, jeho dopad je srovnatelnej s Batistutou. Ale ja si myslim, ze pro AS neni udrzitelny koupit ho natrvalo. Tahle sazka na okamzitej sukces pomoci zkusenych hracu s velkymi platy nam vysla v prvnim roce (vitezstvi Konferencni ligy), ve druhym jsme byli blizko. Porad se ale nedokazeme prosadit pres spicku ligy do Ligy mistru a prave jeji pravidelna a dlouhodoba ucast nebo neucast ma dost zasadni vliv na nasi ekonomiku. A ja si proste nemyslim, ze je pro nas dobry a chytry vsadit vsechno na tuhle jednu kartu. To znamena kupovani drahejch hvezd (jen dva tymy v lize plati vic na platech hracu nez my, Juve a Inter, a to uz dlouhodobe), ktery jsou vetsinou na sklonku kariery (Patricio, Dybala, Lukaku, tomu bude 31!, atd.)

Tohle pro me neni spravna cesta, Chce to koncepci, snizit platy a najmout kouce, ktery s tema hracema umi pracovat a tskutecne jejich hodnotu vytvaret, byt by se pak museli prodat. Takze kdyz uz utracet, tak za mlady, perspektivni hrace. Neco typu Rovella v Laziu. K nam by se mi z ligy libil Nikola Krstovic z Lecce, Tommaso Baldanzi z Empoli, Michele Di Gregorio z Monzy, Stefano Turati ze Sassuola nebo Lazar Samardzic z Udinese.

To povazuju za lepsi a dlouhodobejsi cestu k uspechu… Ale ne s Mourinhem na lavicce.

Daje
 
Příspěvků
2,234

Ultras Inter Milán posílají zprávu Lukakuovi před zápasem​

Curva Nord z Interu Milán poslal zprávu Romelu Lukakuovi před velmi očekávaným návratem belgického útočníka na Stadio San Siro.
Ultras Nerazzurri zveřejnili na Instagramu zprávu zaměřenou na Lukakua, který – podle jejich názoru – zradil jejich klub poté, co v létě odmítl možnost vrátit se na trvalou smlouvu a místo toho si vybral Romy.
"Romelu Lukaku... nezajímá nás, co říkáš, nezajímá nás tvoje ospravedlnění, vůbec nechceme slyšet tvůj hlas!" Pokud máte koule (pochybuji), přijďte do Meazzy. Milan na vás čeká,“ stojí v oficiálním prohlášení.
Snad jim tam jebne 3 fíky a bude klid 😁🍻😁
 
Příspěvků
2,348
Skeči

Koukal jsem taky. To je jen další ukázka toho, jak pod Mourkem ti hráči hrají absolutně pod své možnosti.

..... A můžeme pokračovat ...
 
Příspěvků
6,336
Tak chlapci chlastali u nás v Belmondu :D a čekali, že je nikdo nepozná. Akorát jim zapomněli říct, že tam chodí mladosi fotbalisti. 😄
To se líbí uživateli Radja Nainggolan.

Nicméně by mě zajímalo, kdo nároďák v tomhle stavu a před turnajem vezme. Zaplať pámbu, že mě už třetí dekádu víc zajímají Azzurri. Bohužel i jejich kádr na nějaký velký haló po generační obměně nevypadá.
 
Příspěvků
23,906
za mě trošku zklamání, byť chvílema byl dominantní a nelze říct, že zápasy bez gólu nebyl platný (ne všechny, ale mnohdy pomohl, i když nedal gól)
přesto bych od něj očekával víc, ta čísla výše jsou trošku zavádějící

vincenzino měl v r. 1999/2000 statistiku 41/21, z toho 31/18 v lize
batigol v roce 2000/2001 celkem 32/21, ale v lize 28/20 (!)
romelu má 47/21, ale v lize jen 32/13

nechci podceňovat poháry, kde romelu naopak střílel, ale ty ligový statistiky mají tamti významně lepší a navíc liga tehdy byla úplně jinde, měla o dva (slabé) týmy míň a silné týmy byly silnější

batigol v roce 2000 dával góly skoro jen na podzim, ale stejně nám výrazně pomohl k titulu (pak za něj zaskakovali jiní, hlavně právě vincenzo, ale ten jeho dopad byl drtivej)

samozřejmě ty týmy okolo byly silnější, ten letošní je slabší než před těmi 25 lety, což mu taky nepomohlo, to samé se asi dá říct o tom, jak jsme hráli hlavně pod mourinhem (ale i pod ním ty góly občas docela padaly, byli jsme jak den a noc kolikrát), ale suma sumárum, očekával bych od něj víc, plácnu, třeba 20 gólů v lize, větší dominanci
 
Příspěvků
6,341
Ještě že tu máme ty pamětníky 😁 člověk si hned udělá okénko do historie

K Romelovi, ať je jaký je, útočníka jeho typu budem shánět těžko
 
Příspěvků
1,484
za mě trošku zklamání, byť chvílema byl dominantní a nelze říct, že zápasy bez gólu nebyl platný (ne všechny, ale mnohdy pomohl, i když nedal gól)
přesto bych od něj očekával víc, ta čísla výše jsou trošku zavádějící

vincenzino měl v r. 1999/2000 statistiku 41/21, z toho 31/18 v lize
batigol v roce 2000/2001 celkem 32/21, ale v lize 28/20 (!)
romelu má 47/21, ale v lize jen 32/13

nechci podceňovat poháry, kde romelu naopak střílel, ale ty ligový statistiky mají tamti významně lepší a navíc liga tehdy byla úplně jinde, měla o dva (slabé) týmy míň a silné týmy byly silnější

batigol v roce 2000 dával góly skoro jen na podzim, ale stejně nám výrazně pomohl k titulu (pak za něj zaskakovali jiní, hlavně právě vincenzo, ale ten jeho dopad byl drtivej)

samozřejmě ty týmy okolo byly silnější, ten letošní je slabší než před těmi 25 lety, což mu taky nepomohlo, to samé se asi dá říct o tom, jak jsme hráli hlavně pod mourinhem (ale i pod ním ty góly občas docela padaly, byli jsme jak den a noc kolikrát), ale suma sumárum, očekával bych od něj víc, plácnu, třeba 20 gólů v lize, větší dominanci
Pěkný srovnání. A kdybys to převedl na minuty, tak minimálně Cenzo bude ještě někde jinde.
 
Top