Roma vs Leicester

Příspěvků
3,554
Uz hrozne dlouho sem nebyl tak nervni jako dneska. Ale vubec z nas nemam dobrej pocit….
 
Příspěvků
2,234
Nervy mám o tom žádná 😁Bryan pomalý vůbec nestíha, Mancini ten to masti pořád stejně , penalta měla být proti nám to je upřímně nutno říct, jako jinak to není zlé měli jsme možnost i další gól dát no snad to urvou,zalewski Kurva ten jezdí tam je to spica, celkově obrana dá se říct Cajk 💪 Abrahamova hlava super ten kluk mít zálohu která mu to tam dá tak bude mít 30 gólů v sezoně jak nic
 

scr

Příspěvků
1,751
Largo napsal:
scr napsal:
Nejakej stream? Nemam sport1(O2tv)


Sent from my iPhone using Tapatalk

http://weakstreams.com/soccer-streams/roma-vs-leicester-city/67169/?sport=soccer
Já nakonec sáhl po free týdnu u skylinkuAle i tak díky


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

scr

Příspěvků
1,751
Hlavně se z toho neposrat a nebránit, jinak to projedem


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
3,554
scr napsal:
Hlavně se z toho neposrat a nebránit, jinak to projedem


Sent from my iPhone using Tapatalk

Presne. Desna taktika, ktera se nikdy nevyplati, kdyz hrajes proti tymu, kterej evidentne chce hrat.
 

scr

Příspěvků
1,751
Juhuuuu finalkoTeď už musí byt pohár náš. Feynoord bude tezkej, ale verim, ze to dáme


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
6,341
Fotbal hroznej, nic jsme neměli, na druhou stranu jsme vzadu dnes hráli zodpovědně a soupeři dovolili jen střely z dálky.
Prohrát ve finále je jako vypadnout ve skupině. Dajee

Btw. finále EL Frankfurt - Rangers

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
5,142
Od cca 12. minúty to bolo hrozne nudne, ale vzadu celkom iste.
Každopádne je jedno ako, ale dostali sme sa do finále, čo je výzva sezóny.

Do toho! :)


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
 

scr

Příspěvků
1,751



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
2,406
Podle mě skvělej výkon od nás. Na nudu si stěžovat je fakt mimo, to jste chtěli přestřelku a hraní na vstřelení pěti gólů? Finále po třiceti letech mimochodem!!!
Skvělej a účelnej fotbal, vždyť Leicester mohl maximálně střílet z dálky. My tam měli další dvě zajímavý možnosti od Pellegriniho.

Pojďmě to dotáhnout k titulu.

Jinak to, jak stadion tleskal Ranierimu, to byla krása.
 
Top