Roma vs. Hellas Verona

Příspěvků
2,100
Neděle 20:45
Roma vs. Hellas Verona

Roma (3-4-1-2):
Rui Patricio; Mancini, Kumbulla, Ibanez; Celik, Cristante, Bove, Zalewski; Solbakken; El Shaarawy, Abraham.

Hellas Verona (3-4-2-1): Montipó; Coppola, Hien, Magnani; Depaoli, Duda, Tameze, Doig; Ngonge, Lazovic; Gaich.
Sestavu bych bral tak jsem zvědav jestli bude platit co na netu píšou 😁musíme vyhrát 💪
 

scr

Příspěvků
1,695
Konečně si kopne i Belotti a chci videt Giniho a solbakena


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
39
No jelikož až na Atalantu všichni uspěli, tak by to chtělo se hecnout, aby nám bodově neodskočili. Kdybych měl tipnout, tak 1:0 (někdy v 86´ z rohu). Radši bych samozřejmě, aby je převálcovali 4:0, ale to by se asi José musel zaseknout aspoň na 2 hodiny na záchodě...
 
Příspěvků
2,100
Roma: Rui Patricio; Mancini, Smalling, Ibanez; Karsdorp, Cristante, Bove, Spinazzola; Solbakken, El Shaarawy; Abraham
Jsem rád samozřejmě až na Bryana a dal bych ještě Belotaka, Kurva ukažte že máte na základ💪💪💪
 
Příspěvků
3,397
Rick, Bove, Solbakken, super. Cekal jsem i Belottiho, ale ten zrejme az po polocase spolu s Wijnaldumem.
 
Příspěvků
2,100
Mám že Abraham dá gola 😁Skvělý lístek za 5 kilo snad bude brzo v pohodě asi nějaký ten steh tam bude
 
Příspěvků
39
Tak zatím to vypadá fakt slušně. Překvapivě si nenahrávají vzadu mezi stoperama, ale snaží se to rychle posílat dopředu.
Jenom ten Mancini s Gaichem (nebo jak se tn jejich útočník menuje) - tam asi bude ještě mezi nima veselo...
 
Příspěvků
2,100
Jo taky jsem celkem spokojen chuť tam je ikdyz trochu chybí kvalita ale snaha rozhodně je.cervena bude.rozdil mezi Pellegrinim a Solbakken jakou kdo má snahu když je na hřišti 💪 pěkná akce u gólů
 

scr

Příspěvků
1,695
Proč maj má xichte ty červený cmouhy? Mezinárodní den menzesu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
39
Beloťák má fakt smůlu, v Salcburgu mu to vytáhnul golman ani nevěděl jak, a teďka po tom rohu zas...
Přitom ten by si to jako opravdu zasloužil, za to kolik toho odmaká.
 
Příspěvků
2,100
Nemáme kvalitu, ale dneska dřeli,jezdili po prdeli a za to jsem rád, těžký soupeř a byl to více boj než fotbal jsem spokojen to nasazení hráčů bych chtěl vidět pořád.Chce to více se sehrát ale jak to dneska odmakali hlavně ti ve předu klobouk dolů 💪 chudák Belotak tomu jsem to taky přál ve čtvrtek to bude těžké ale snad se borci vyhecuji
 
Příspěvků
23,706
sooooooolbaaakkeeeeeeeeen!
paráda, soupeř nijak úžasnej, ale v tý sestavě, co jsme měli, to bylo ošemetný.
 
Příspěvků
6,242
Krásná akce, zaslouženej gól pro Oleho. Jinak na mě klasicky v některých momentech na stav 1:0 příliš pasivní, ale nic extra jsme jim nedovolili. Snad se kádr trochu zrychtuje do čtvrtka. Jsme třetí, daje.
 
Top