Roma - Servette

Příspěvků
1,521
Je prostě vidět, že máme v útoku dravou zvěř co ty góly dávat umí, což je prostě super. Belotti jasnej základ. Daje.
 
Příspěvků
2,434
Super, že na Luakaka není opce...přesně jsem to tu psali, že se u nás rozstřílí a za rok půjde o dům dál. Jinak druhý vítězství za sebou, snad budeme pokračovat.
 

scr

Příspěvků
1,764

Kdyby měl někdo zajem dejte vědět


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
1,521
Nemá a ani nemůže mít. Prodej pro permanentkáře začíná 13.10 a tam si každý permanentkář může koupit jen jeden lístek. Další fáze 18.10, tam jsou povoleny pro permanentáře a partnery max. 2 lístky. Volný prodej 23.10., ale k tomu hádám ani nedojde. Mám přislíbeno od kamaráda slávisty, že mi lístek vezme, pokud by to vyšlo tak, že bych seděl aspoň s lidmi, co znám. Pokud by to vyšlo tak, že bych měl sedět docela sám mezi sešívkama, to to klidně oželím.
 
Příspěvků
1,521
Jo, zapomněl jsem na ty, co koupili balíček na EL. Když vědí, že nepůjdou, tak už to nabízí.
 
Příspěvků
6,397
Přestřelují to nicméně hrozně. Pod tři tyče jsem neviděl, spíš 3-4, no a samozřejmě na místa v rohu, první řady, nebo naopak roh a úplně nahoru atd.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 
Příspěvků
2,399
Hoši sehnal jsem dneska lístky za 2k / ks. Souběžně jsem řešil ještě jednu možnost přes kolegu který se zná a kýmsi že slávky. Akorát to budu vědět týden před zápasem, jestli budou dva lístky k dispozici. Kdyby to klaplo tak bude mít někdo zájem?
 
Příspěvků
3,472
Hoši sehnal jsem dneska lístky za 2k / ks. Souběžně jsem řešil ještě jednu možnost přes kolegu který se zná a kýmsi že slávky. Akorát to budu vědět týden před zápasem, jestli budou dva lístky k dispozici. Kdyby to klaplo tak bude mít někdo zájem?
Ty lístky by byli u sebe?
 
Top